Środa 05.06.2019 16:00

Roksana Węgiel w nowym teledysku śpiewa o rozstaniu? "Choć szkoda nas, to dobrze mi, jest jak jest"

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel w nowym teledysku śpiewa o rozstaniu? "Choć szkoda nas, to dobrze mi, jest jak jest"

Nieco przerażające jest tempo, w jakim rozkręca się ostatnio kariery młodziutkich gwiazdek. Nastoletni idole błyskawicznie trafiają do mainstreamu i by się w nim utrzymać muszą nieustannie budzić emocje. W przypadku tak młodych osób, których bagaż doświadczeń jest przecież niewielki, showbiznesowy rollercoaster może skończyć się nienajlepiej. Niektórzy już zarzucają Roksanie Węgiel, sensacji ostatnich miesięcy, że zaczęła gwiazdorzyć.

Zobacz: Roksana Węgiel nie dojechała na koncert przez... policję! "Funkcjonariusz wykazał się TOTALNYM BRAKIEM WYROZUMIAŁOŚCI"

Młodziutka piosenkarka wypuściła właśnie nowy teledysk do utworu Dobrze jest, jak jest. Węgiel śpiewa o rozczarowaniu, które trudno jest przypisać doświadczeniom 14-latki:

Tonę w myślach co dnia, to nie moja gra, chyba tracę czas. Nie umiem w tym trwać, więc pójdę przed siebie, choć szkoda nas, to dobrze mi, jest jak jest. Jeszcze raz chcę zapomnieć nas na dobre.

Pod teledyskiem fani dyskutowali o tym, czy młoda wokalistka powinna śpiewać o takiej tematyce.

Roxie jest dziewczynką, nie dorosłą kobietą i to, o czym śpiewa, nie brzmi w jej ustach ani właściwie, ani prawdziwie. Ktoś, kto pisze jej teksty (bądź poddaje pomysły), robi z niej kolejną gwiazdeczkę zapominając, czy raczej nie dbając, że jest to jeszcze dziecko.

Zobacz też: 14-letnia Roksana Węgiel o ZWIĄZKU NA ODLEGŁOŚĆ: "To trudne"

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (176)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-176 z 176
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 06.06.2019 11:10
Dlaczego? Wppp
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 06.06.2019 11:10
Dlaczego? Wppp
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 06.06.2019 11:16
Trzeba poradzić się Ani Rubik,bo Roksana nie miala edukacji w przedszkolu i nie wie co wypada w jej wieku.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 06.06.2019 11:20
Przesadzacie. Dziewczyna lada moment będzie kobietą i musiałaby się wygrzebywać z dawnych piosenek dla dzieci, by na nowo budować sobie markę. Piosenka nie jest wulgarna, śpiewać może ją w każdym wieku. A przecież nastolatki też przeżywają rozstania i chcą o nich słuchać. Dobrze dać im taką wersję kawałków o rozstaniu, nie te epatujące erotyzmem.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Erriso 06.06.2019 11:20
Przewiduję 1 miejsce na Karcie na Czasie dla tego teledysku i piosenki. Nastoletnia Roksana po raz kolejny pokazała, że preferuje kobiecy styl i dorosłe piosenki. Lay Low nie było wyjątkiem.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-176 z 176