Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sąd zakazał Izabeli opowiadać o "Kazie": "Dłużnik żarty sobie stroi" (TYLKO U NAS)

353
Podziel się

Teraz Iza będzie skarżyć nie tylko byłego męża, ale również sędziego "ze względu na jego stronniczość".

Sąd zakazał Izabeli opowiadać o "Kazie": "Dłużnik żarty sobie stroi" (TYLKO U NAS)
bEgljYzp

Chyba już wszyscy zauważyli, że po pięknej miłości Izabeli Olchowicz i Kazimierza Marcinkiewicza, któratak romantycznie rozkwitała na łamach Vivy, pozostały jedynie zgliszcza.

Iza nie ukrywa, że winę za ten stan rzeczy upatruje w Kazimierzu. Jak wielokrotnie podkreślała, to właśnie przez jego chłód i obojętność w grudniu 2014 roku uderzyła samochodem w ekran dźwiękochłonny i od tamtej pory musi nosić ramię na specjalnym stelażu. Przez ten czas, jak twierdzi, jej stan nie poprawił się, a na dodatek cierpi na przeczulicę skóry, która uniemożliwia jej skompletowanie stroju.

bEgljYzr

Dlatego uważa za stosowne, by były mąż utrzymywał ją do końca życia i bardzo się denerwuje, że "Kaz" tego nie robi.

Iza chwytała się już różnych sposobów, żeby odzyskać przyznane jej przez sąd pieniądze. Napisała w tej sprawie do ministra sprawiedliwości, Zbigniewa Ziobry z uprzejmą prośbą, by zamknął jej byłego męża w więzieniu. Kiedy to nie pomogło, nasłała na Marcinkiewicza komornika, naskarżyła na niego prokuraturze i telewizji publicznej. W międzyczasie zniweczyła marzenia "Kaza" o starcie w wyborach do Parlamentu Europejskiego i regularnie zamieszcza swoje niepochlebne opinie na jego temat w mediach społecznościowych.

Były premier tak się zdenerwował, że nazwał ją stalkerką i pozwał do sądu.

Jak informuje Super Express, udało mu się nawet uzyskać korzystny dla siebie wyrok. Sąd nakazał Isabel zaprzestanie publikowania jakichkolwiek informacji na temat byłego męża, które nie wiążą się bezpośrednio z jego działalnością publiczną. Za złamanie zakazu grozi jej grzywna w wysokości 10 tysięcy złotych.

bEgljYzx

Skończyło się tym, że Iza postanowiła pójść za ciosem i pozwać również sędziego.

Złożyła już skargę i wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy, a przy okazji także o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec sędziego, którego posądza o stronniczość.

Rażącym jest wskazanie kwoty zabezpieczenia i zgoda na niniejszą kwotę - napisała rozżalona we wniosku. Sędzia przychylił się do tej kwoty, nie bacząc na sytuację, że pozwana jest osobą niepełnosprawną i niemającą stałych przychodów.
Dalszy wywód kontynuowała na Facebooku.

Jak można nie wykonać wyroku sądu i jeszcze pozywać wierzyciela? - żali się Iza. Nigdy, przenigdy nie daj się zastraszyć!

bEgljYzy

Skontaktowaliśmy się z Izabelą. W rozmowie z Pudelkiem skomentowała sytuację, w której się znalazła, uznając ją za "nieporozumienie":

Ogólnie temat jest poważny, godzi w moje prawa jako obywatela i wydaje się być jednym wielkim nieporozumieniem. Mogę dodać, że dłużnik żarty sobie stroi. Ba, podobno tak często mówił o sporcie, ale chyba sam zapomniał o zasadzie fair play. To postanowienie nieprawomocne, odwołałam się. Mam takie prawo, mimo że samo posiedzenie dot. sprawy o dziwo była niejawne i w nim nie uczestniczylam, postanowienie jest niepoparte rzeczywistymi faktami, oparte na jednostronnej narracji powoda i na pomówieniach, które sąd uznał bez zbadania sprawy i podjęcia trudu sprawdzenia prawdziwości dowodów, oraz narusza moje prawa obywatelskie, dokładnie art.31 i 32 Konstytucji RP. mam nadzieję, że to nieporozumienie które będzie wkrótce rozwiązane - tłumaczy.

**_

bEgljYzz

_**

bEgljYzS
KOMENTARZE
(353)
Gość
2 lata temu
Tak się kończy kryzys wieku średniego
gość
2 lata temu
izabela jest zalosna..
Gość
2 lata temu
Pijawka jakich mało
bEgljYzT
Gość
2 lata temu
Każdemu zdradzającemu życzę takiej Izabel
Gość
2 lata temu
Staklerką? Really?
Najnowsze komentarze (353)
drax
2 lata temu
czyli co stara ruro dymałaś sie tylko dla pieniędzy???!!!!
gość
2 lata temu
niestety ,,,,,tak koncza tacy faceci jak ten pan ......miał rodzinę a teraz co ????????????/
Zygmunt
2 lata temu
Panie Kazimierzu, na Roksie za 400 pln wystuka Pan modelkę (w gumce), na cholerę to Panu było ?
Kotekmamrotek
2 lata temu
Kaziu ale się dałeś wkręcić. Tak ja k w filmie ,,Fatalne zauroczenie"
Gość
2 lata temu
gold digger.
Boa
2 lata temu
Koles! A ja bym bardzo pragnela zobaczyc cie ze sztywna reka, albo lepiej bez reki. Ciekawe co bys wtedy robil? Oto jest pytanie. Moze myslisz, ze przyjeliby cie do pracy gdziekolwiek, moze choc do biedronki?
Zuza
2 lata temu
Oj Kazik, Kazik. Radze ci splacic dlug swej bylej zonie, i to wszystko, co jej sie nalezy. Kobieta jest inwalidka, tak wiec w oczach spoleczenstwa juz jestes spalony, nic nie warty, bo odmowiles jej utrzymywania. A wierz mi, rozwscieczona lania cie zniszczy. I zaden sport ci nie pomoze.
Gość
2 lata temu
Zamknijcie ją proszę!
bEgljYzL
gość
2 lata temu
Dlaczego nie podano nazwiska sędziego?
Gość
2 lata temu
oblesna purchawka ze znieczulica
gość
2 lata temu
W końcu
🖐🖐🖐
2 lata temu
izabell??? bo ci życie ucieka! znajdź sobie inna ofiarę . 🤤daj mu spokój
Gość
2 lata temu
Ona ma cos z deklem...
ela
2 lata temu
Ha ha, ! '' przez jego chłód i obojętność uderzyłam w ekran dzwiękochłonny '' i zrobiłam sobie krzywdę , rączka mnie boli , co nie widać?! to wszystko jego wina ! Biedna mała dziewczynka
...
Następna strona
bEgljYAn