Czwartek 06.06.2019 22:30

Meghan Markle znowu wyłamała się z tradycji! Wybrała dla Archiego nowoczesny, holenderski wózek

Meghan Markle

Meghan Markle znowu wyłamała się z tradycji! Wybrała dla Archiego nowoczesny, holenderski wózek

Odkąd Meghan Markle pojawiła się na brytyjskim dworze, życie monarchii zostało wywrócone do góry nogami. Trzeba przyznać, że przywiązani do tradycji członkowie rodziny królewskiej wykazali się daleko idącą otwartością, akceptując wybrankę Harry’ego, która jest rozwiedzioną amerykańską celebrytką z afrykańskimi korzeniami, w dodatku starszą od księcia o kilka lat.

Nastąpiło zderzenie dwóch światów. Meghan trudno było się odnaleźć w surowych zasadach etykiety i pogodzić z rolą, jaką próbowano jej narzucić. Do tej pory kobiety w rodzinie królewskiej nie wychodziły na pierwszy plan i nie afiszowały się z poglądami, a jedynie pełniły funkcje reprezentacyjne i rodziły kolejne dzieci.

Meghan od początku pokazywała, że nie zamierza potulnie stać w cieniu męża i wielokrotnie łamała panujące od lat zasady. Nosiła sukienki z odkrytymi ramionami, publicznie okazywała Harry’emu czułość, sama zamykała za sobą drzwi limuzyny, a także nie zgodziła się na pokazanie dziecka tuż po porodzie. Tym samym dała do zrozumienia, że w dużej mierze sama dyktuje warunki, na jakich pełni rolę księżnej Sussex.

Przypomnijmy: Meghan Markle po raz kolejny ZŁAMAŁA PROTOKÓŁ. Internauci są oburzeni

Teraz po raz kolejny wyłamała się z tradycji i wybrała dla swojego syna zupełnie inny wózek niż oczekiwano. Choć wydaje się to zabawne, kwestia wózka, w jakim wożono do tej pory małe książęta i księżniczki, także była ściśle określona. Był to model Silver Cross, brytyjskiej marki, którego używała w przeszłości zarówno królowa Elżbieta II, jak i księżna Diana oraz księżna Kate.

Tymczasem Meghan postawiła na wózek od holenderskiego producenta. Model Bugabvoo Fox jest nowoczesny i zupełnie nie przypomina stylizowanego na starodawny Silver Crossa. Jest za to bardzo popularny wśród gwiazd i celebrytów.

Cena wózka, który wybrała Meghan wynosi około 5,5 tysiąca złotych, podczas gdy ten "tradycyjny" kosztuje prawie dwa razy więcej. Można odnieść wrażenie, że w ten sposób Meghan zasugerowała, że w kwestii wychowywania dziecka nie da sobie nic narzucić.

Jesteście ciekawi, jakie kolejne "kontrowersyjne" decyzje podejmie?

Zobacz też: Argentyński gracz polo o księciu Harrym W ROLI OJCA: "Kontakt z dziećmi zawsze przychodził mu z łatwością, więc nie dziwię się, że jest świetnym tatą"


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (263)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 263
Odpowiedz
48 11
zgłoś
gość 06.06.2019 22:32
wow! ale news
Odpowiedz
53 13
zgłoś
gość 06.06.2019 22:33
te ich problemy...
Odpowiedz
93 29
zgłoś
gość 06.06.2019 22:33
No i fajnie ! Jej wózek jej dziecko jej sprawa ludzie ! Nawet jakby taczkę wybrała to co z tego ?
Odpowiedz
196 44
zgłoś
Gość 06.06.2019 22:34
Bugaboo jest super lekki ,dobry wybor
Odpowiedz
383 36
zgłoś
gość 06.06.2019 22:34
No to faktycznie decyzja wielkiej rangi, wylamala sie i wybrala dla swojego dziecka wozek. Jak ktos tak wyobraza sobie feminizm to wspolczuje
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 263