Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Horodyńska ocenia styl Roksany Węgiel: "Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w NERWOWE STANY"

66
Podziel się

"Przynajmniej nasza bohaterka zachowuje się jak światowa, nastoletnia gwiazda" - zachwycała się.

Joanna Horodyńska ocenia styl Roksany Węgiel: "Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w NERWOWE STANY"
bCNHAYWd

Wygrana na dziecięcej Eurowizji okazała się dla Roksany Węgiel przepustką do pierwszej ligi polskiego show biznesu. Młodziutka piosenkarka zaczęła brylować na ściankach, ma za sobą selfie z prezydentem, a na Instagramie uzbierała pokaźną sumę prawie 700 tysięcy obserwujących. Niepokojąco szybka kariera przyniosła jej również lawinę hejtu. Internauci regularnie krytykują jej zbyt odważne stylizacje, a teksty piosenek uważają co najmniej za niestosowne.

14-latka najwyraźniej niewiele sobie robi z krytycznych uwag internautów. Niedawno mędrkowała o swoim związku na odległość z nastoletnim wokalistą Danielem Yastremskim, a najnowszej piosence wyśpiewywała wersy o rozstaniu. Fani piosenkarki twierdzą, że Roksana jest po prostu za młoda i nie powinna śpiewać o "sprawach dorosłych". Być może jest w tym ziarenko prawdy, jednak przyspieszona dojrzałość opłacała się, bo wokalistka zgrania 20 tysięcy złotych za koncert.

bCNHAYWf

Nic dziwnego, że menadżerowie nastoletniej gwiazdy starają się kuć żelazo póki gorące. Niestety, ostatnio tak bardzo śpieszyli się na koncert, że zostali zatrzymani przez policję. Uniemożliwiło to przelot prywatnym samolotem z Katowic do Lubartowa, przez co Roksana nie zdążyła na występ.

Karierą 14-latki zainteresowana jest nie tylko młodzież z podstawówki. O kontrowersyjnym stylu piosenkarki chętnie wypowiadają się weterani polskiego show biznesu. Do ich grona dołączyła właśnie Joanna Horodyńska, samozwańcza ikona mody, która musi poprawiać wszystko po swoich asystentach. Na łamach Party oceniła styl eurowizyjnej gwiazdy:

Otoczenie nie nadążyło za tak szybką zmianą wizerunku. Roksana z kwiatków na łące wskoczyła od razu na rozgrzaną ogniem scenę. Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w nerwowe stany. Szczerze: lubię ten dreszcz emocji niepokoju i to, że jest mocniej - zachwycała się.

bCNHAYWl

Koleżanka Tomasza Jacykowa dostrzegła w Roksanie potencjał na gwiazdę światowego formatu. Kto wie, być może Roxi będzie pierwszą popową wokalistką, która odniesie zagranicą prawdziwy sukces:

Przynajmniej nasza bohaterka zachowuje się jak światowa, nastoletnia gwiazda. Ma coś do powiedzenia i albo ktoś za nią pójdzie, a potem będzie z nią dorastał, albo zostanie w tyle. Punkowe akcenty i pazur mogą stanowić przyszły klimat jej kreacji. Wiadomo, że będzie on ulegał transformacjom, i powiem szczerze, że bardzo na nie czekam - wróżyła.

Zgadzacie się z Horodyńską?

bCNHAYWm

_

bCNHAYWn

_

bCNHAYWG
KOMENTARZE
(66)
Gośćjoanna
rok temu
Ja myśle ze Joasia ma problem z emocjami Pamietam kiedyś bała się bardzo jak ocenia ją ludzie Dziś sama ocenia nie do końca dobrze innych
gość
rok temu
W nerwowe stany to na pewno wprowadzają stylizacje Horodyńskiej, więc nie powinna się wypowiadać na temat stylizacji innych.
Gość
rok temu
Przecież to dziecko...
bCNHAYWH
FaFuRa
rok temu
Nie ma ciekawszych tematów, tylko pisać co jakaś stara klempa mówi o kimś? Aha, skóry zapomniałem że to pudelek...
magister Bieg...
rok temu
p******* bzdety jak kot do kuwety
Najnowsze komentarze (66)
gość
rok temu
Rojas a man prawo wybierac takie stylizacje jakie sie jej podobaja
gość
rok temu
Wielki autorytet się wypowiada żenada
Gość
rok temu
Niech spojrzy na siebie a potem krytykuje innych
gość
rok temu
samozwańcza stylistka krytykuje bo chce zarobić , sławni , bogaci i obowiązkowo ze stylistką tak jak by sami nie potrafili się ubrać, widocznie nie chcą być tak fatalnie ubrani jak niektórzy styliści
Gość
rok temu
Szczególnie pani stroje
gość
rok temu
kim jesteś żeby sliczna Roksankę krytykować !!!!
Gość
rok temu
Dzieci mogą się ubierać jak chcą.Stara zamilcz.
Gość
rok temu
Hordy ska niech lepiej spojrzy na siebie!!!
bCNHAYWz
gość
rok temu
Pamiętaj ze jesteś z Jasla
szlomo pierni...
rok temu
Codziennie bije konika pod focie Roksy !
Gość
rok temu
Ten obywatel gc to slaby jest :o
Gość
rok temu
Ja maly gruby ale jak juz ona dorosnie i bedzie miala to 18 lat moze zostane jej chlopakiem i schudne
Gość
rok temu
Js się pytam kto to jest Horodynska i co ma głowie
Gość
rok temu
Dziecko, a nie wokalistka...
...
Następna strona
bCNHAYXb