Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zofia Klepacka odpowiada na hejt: "Bronisz tradycyjnej rodziny i napotyka Cię hejt. Gdzie ta tolerancja?"

632
Podziel się

Windursferka dziękuje fanom za wsparcie.

Zofia Klepacka odpowiada na hejt: "Bronisz tradycyjnej rodziny i napotyka Cię hejt. Gdzie ta tolerancja?"
bDzPFAQB

Ostatnio bardzo głośno zrobiło się o windsurferce Zofii Klepackiej. Niestety, nie za sprawą sportowych osiągnięć, a skandalicznych wypowiedzi na temat homoseksualizmu, pedofilii w polskim kościele i całej społeczności LGBT.

W sprawę zaangażowały się gwiazdy i dziennikarze, którzy potępili jej zachowanie. Głos zabrała między innymi Kinga Rusin, która miała wątpliwą przyjemność dyskutować z Klepacką przed lokalem wyborczym.

bDzPFAQD

W międzyczasie Klepacka została honorowym członkiem Światowego Związku Żołnierzy AK. Wyróżnieniem nie cieszyła się jednak długo. Prezes związku zabrał głos w tej sprawie i powiedział wprost, że decyzja jest "niezgodna z prawem".

Karygodnych wypowiedzi sportsmenki mają ponoć dosyć jej sponsorzy, którzy mieli "założyć jej knebel" na wypowiedzi oscylujące wokół tematów społecznych.

bDzPFAQJ

Niestety, Klepacka najwyraźniej nie wzięła sobie ich rad do serca, ponieważ w piątek po południu opublikowała na swoim fanpage'u na Facebooku wideo. Na nagraniu Zofia dziękuję wszystkim za wsparcie i kolejny raz porusza temat "tolerancji":

Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Nie zostawiliście mnie samej, dodaliście mi skrzydeł. Stajesz w obronie tradycyjnej rodziny i napotyka Cię hejt, gdzie tutaj ta tolerancja? - mówi.

Myślicie, że w końcu się opamięta?

bDzPFAQK
bDzPFAQL
bDzPFARe
KOMENTARZE
(632)
Gość
2 lata temu
To nie jest obrona , to jawna obraza innych
Gość
2 lata temu
Zgadzam się, tolerancja dotyczy wszystkich
Gość
2 lata temu
Taka katoliczka, a nie wie że trzeba szanować drugiego człowieka bez względu na to kim jest xD
bDzPFARf
gość
2 lata temu
Bo tolerancja jest wtedy, jak idzie po ich myśli :)
gość
2 lata temu
Nie mów o tolerancji pani Klepacka, bo nie wiesz co to jest.
Najnowsze komentarze (632)
gość
2 lata temu
Brawo Zośka. Kim jesteś rusin ?! NIkim
gość
2 lata temu
A ona sama ma tradycyjną rodzinę? Czyżby?
gość
2 lata temu
Nie wiedziałam, że w tradycyjnej polskiej rodzinie każde dziecko ma innego ojca . No to mamy je dwie jedna Martusia, wieczna dziewica, druga Zosia.
gość
2 lata temu
100% poparcia dla klepackiej...ona nikogo nie atakowala wyrazila swoja opinie i ZOSTALA ZAATAKOWANA NA ULICY PRZEZ RUSIN-TAKA TO TOLERANCJA WLASNIE
gość
2 lata temu
Jakoś pani nie wierzę. Za chwilę okaże się , że startuje pani na posła z listy słusznej partii. Taka obrończyni wartości. Jak pani zależy na rodzinie, proszę pilnować swojej, a nie zajmować się cudzymi tyłkami. Wtedy naprawdę wszystkim zdrowiej będzie się żyło, nie słysząc bzdur wygadywanych w określonym celu. Jak Panią odznaczano, to nie miała pani wątpliwości. Nie przyszło do głowy powiedzieć - doceniam chęci ale to wiele, wiele , wiele za wiele? Proszę nie pouczać innych jak mają żyć , tylko zacząć od siebie.
Sopocianka
2 lata temu
Klepacka, tradycyjna rodzina jak jej ktoś lub coś będzie zagrażało sama się obroni.Nie potrzebuje twojej pomocy."Dobrymi chęciami"piekło jest wybrukowane a każdy sądzi według siebie.Klepacka nie klep co ci ślina na język przyniesie.
gość
2 lata temu
Popierm Panią Zofię całym sercem a LGBT niech idzię się......
gość
2 lata temu
Ale tu nie chodzi o to czego bronisz, tylko jak tego bronisz
bDzPFAQX
gość
2 lata temu
what goes around, comes around ;)
yhy
2 lata temu
Bo stwierdzenie, że "LGBT może nam podskoczyć" jest przejawem tolerancji??? "kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Traktuj innych tak jak sam chcesz być traktowany - imperatyw kategoryczny się kłania.
gość
2 lata temu
Właśnie tak się dzieje jak prosta osoba uzywa słów których znaczenie w ogóle nie rozumie. Idealny przykład człowieka głosującego na PIS. Nie bardzo wie o co chodzi ale jest przeciwko! żenująca osoba....
gość
2 lata temu
od kiedy to rodzina potrzebuje "takiej" obrony ? broń lepiej swoją rodzinę, nie inne !
gość
2 lata temu
Może niech policzy mężów i dzieci, i zamknie ryj
nina
2 lata temu
Jej zachowanie to jakiś koszmar, chyba można być takim człowiekiem?
...
Następna strona
bDzPFARz