Sobota 08.06.2019 15:00

Była żona Grzegorza Ciechowskiego wspomina: "Ukrywanie naszego uczucia przed Małgorzatą było bardzo trudne"

Grzegorz Ciechowski Anna Skrobiszewska Wojciech Skrobiszewski Małgorzata Potocka

Była żona Grzegorza Ciechowskiego wspomina: "Ukrywanie naszego uczucia przed Małgorzatą było bardzo trudne"

Choć od śmierci Grzegorza Ciechowskiego minęło już prawie 18 lat, jego byłe partnerki, Małgorzata Potocka i Anna Skrobiszewska, wciąż spierają się w kwestii tego, która z nich rzeczywiście była "tą jedyną".

Zobacz: Wdowa po Ciechowskim tłumaczy się: "Jestem JEDYNĄ SPADKOBIERCZYNIĄ!"

Skrobiszewska, która z początku była jedną z wielbicielek Ciechowskiego, w ostrych słowach skrytykowała książkę, którą Potocka napisała kilka lat temu, nazywając ją "spowiedzią podstarzałej mitomanki". W dziele pod tytułem jasno nawiązującym do Mistrza i Małgorzaty aktorka kolejny raz opowiedziała o ich wyjątkowej miłości i o tym, że ukochanego odbiła jej 20-letnia wówczas fanka i była niania ich córki, Anna. Oskarżała ją również o zmuszenie muzyka do zmiany testamentu.

Przypomnijmy: Wdowa po Ciechowskim: "Spowiedź PODSTARZAŁEJ MITOMANKI! Kompleksy, dziadostwo!"

W sobotę Skrobiszewska po raz kolejny postanowiła zabrać głos w temacie Ciechowskiego. W tym celu pojawiła się wraz z obecnym mężem, Wojtkiem Skrobiszewskim i synem z małżeństwa z Ciechowskim, Brunem, w Dzień Dobry TVN. Cała trójka mówiła o filmie, w którym Anna zdecydowała się opowiedzieć historię swojej relacji z Grzegorzem. Co ciekawe, twórcą osobistej produkcji dokumentalnej jest jej aktualny mąż.

Debiutanckie dzieło Skrobiszewskiego miało premierę w grudniu 2018 roku w ramach toruńskich obchodów Dni Grzegorza Ciechowskiego w klubie Od Nowa. Obywatela miłość zobaczyły wówczas m.in. mama i siostra artysty.

Siedząc na kanapie w studio Dzień dobry TVN, mąż Anny mówił Kindze Rusin i Piotrowi Kraśce, że przy tworzeniu filmu trudniejsze były dla niego sprawy techniczne niż to, że jego żona musiała mu opowiedzieć o swojej miłości do Ciechowskiego:

Od lat wiedziałem, że Ania powinna przerwać milczenie. Przez lata narosło wiele nieprawdziwych historii - stwierdził.

Skrobiszewska zapewnia, że film powstał dla jej dzieci.

Zrobiłam to dla dzieciaków, bo nie znały tej historii - wyznała.

Była żona lidera Republiki w dokumencie mówi m.in. o tym, jak go poznała oraz o tym, że nawiązała z nim romans, gdy muzyk był jeszcze w związku z Potocką.

Stawaliśmy się sobie coraz bardziej bliscy i to się w końcu stało. Zaczęliśmy ze sobą sypiać - wspomina Skrobiszewska. Małgorzata w domu bywała. Kiedy się pojawiała, wszyscy robiliśmy dobrą minę do złej gry. To trwało miesiącami, właściwie latami. Ukrywanie naszego uczucia było bardzo trudne.

Współczujecie jej?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (776)

Odpowiedz
121 15
zgłoś
Gość 08.06.2019 15:10
Bezczelność tej pani nie ma granic!
Odpowiedz
82 30
zgłoś
Gość 08.06.2019 15:10
Potocka rozwalila 1 malzenstwo Grzegorza. Nigdy zona jego nie byla. Ta pani Skrobiszewska zostala druga zona Ciechowskiego.
Odpowiedz
143 12
zgłoś
gość 08.06.2019 15:10
No wstyd, widać że im pieniążków brakuje. Po tylu latach jeszcze to rozgrzebywać. Telewizja też nie lepsza, poranny program a tam rozmowy o du**czeniu po kątach w tajemnicy przed panią domu.
Odpowiedz
57 12
zgłoś
Gość 08.06.2019 15:10
Nikt tego nie kupi bo nikt nie wie kto to jest! Ale ta babeczke znam z chyba filmu jakiegos. Ale slbe to jest wydawac ksiazke o byle kim. Szkoda tylko papieru i tych drzew ktore poszly pod topor.
Odpowiedz
101 8
zgłoś
gość 08.06.2019 15:10
Gość: Ciechowski byl niezla szumowina skoro zdradzal zone z niania
a 1 zona nakryła fgo w łózku z Potocką
Ładowanie komentarzy…