Sobota 08.06.2019 15:45

Meghan Markle wróciła do "pracy" po porodzie! Urodziny królowej Elżbiety świętowała z księżną Kate (ZDJĘCIA)

Meghan Markle księżna Meghan księżna Kate królowa Elżbieta książę Harry księżna Camilla

Zarówno ślub, jak i ciąża Meghan Markle były głównymi tematami ostatnich miesięcy. Choć potomek księżnej i księcia Sussex, Archie Harrison, przyszedł na świat na początku maja, emocje wciąż nie opadły. Co więcej, coraz częściej pojawiają się doniesienia, że amerykańska aktorka już planuje kolejną ciążę.

Zobacz: Meghan Markle już planuje drugą ciążę? "Archie wkrótce będzie miał rodzeństwo"

Odkąd Meghan została mamą, znacznie ograniczyła publiczne wyjścia. Do fotoreporterów wyszła tylko na chwilę, przy okazji zaprezentowania światu małego Archiego.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry POKAZALI SYNKA! (FOTO)

W sobotę w końcu zdecydowała się towarzyszyć mężowi na uroczystych urodzinach królowej Elżbiety. Choć monarchini urodziła się w kwietniu, świętowanie odbywa się w czerwcu, podczas tzw. Trooping the Colour. W trakcie wydarzenia królowa odbiera honory od wojska i dokonuje uroczystej inspekcji oddziałów wojskowych, co jest transmitowane na żywo przez stację BBC.

Mimo że ten dzień bez wątpienia powinien należeć do Elżbiety, cała uwaga nieoczekiwanie skupiła się na Meghan. Oprócz Sussexów, na wydarzeniu nie mogło zabraknąć księżnej Kate i księżnej Camilli, które pozdrawiały tłumy, jadąc tą samą karocą, co Harry i Meghan.

Zobaczcie jak księżna Sussex prezentuje się miesiąc po porodzie.

« Poprzednie 1/14

Pierwsze wyjście Meghan Markle po porodzie! Urodziny królowej Elżbiety świętowała z… księżną Kate

2Pierwsze wyjście Meghan Markle po porodzie! Urodziny królowej Elżbiety świętowała z… księżną Kate