Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brad Pitt postawił Angelinie ultimatum: "Podpiszesz papiery rozwodowe, albo ZAPŁACISZ"

63
Podziel się:

Media za wielką wodą spekulują, że aktorowi zależy na jak najszybszym sfinalizowaniu rozwodu, aby mógł związać się ponownie z Jennifer Aniston.

Brad Pitt postawił Angelinie ultimatum: "Podpiszesz papiery rozwodowe, albo ZAPŁACISZ"

Przez ponad dekadę Brad Pitt i Angelina Jolie uchodzili za jedną z najgorętszych par światowego show biznesu. Dobrej passy przez długi czas nie psuł im nawet fakt, że ich szczęście wybudowane było na złamanym sercu innej sławy - Jennifer Aniston. Karma ma jednak to do siebie, że lubi przypomnieć o sobie w najmniej dogodnym dla nas momencie. Pitt i Jolie zwlekali ze swoim ślubem aż do 2014, tylko po to, aby ich namiętne uczucie obróciło się w perzynę niespełna dwa lata później.

Od momentu złożenia papierów rozwodowych przez Brada i Angelinę minęły już trzy lata. Para nadal nie może jednak dojść do konsensusu na sali sądowej. Poirytowany przedłużającym się niezdecydowaniem swojej (nadal) małżonki, Pitt postanowił wywrzeć na niej presję finansową.

Był bardzo cierpliwy w trakcie całego procesu, mimo że Angelina mocno nim pomiatała. Ma już jednak dosyć. Zazwyczaj Brad jest osobą bardzo spokojną, ale każdy ma jakieś limity. Męczy go ciągłe przeciąganie rozwodu przez Jolie. Uważa, że to jest wyrachowana gra z jej strony - zdradziła osoba z bliskiego otoczenia Pitta w rozmowie z dziennikiem The Sun.

Gwiazdor polecił swoim prawnikom nakłonić sędziego do wyznaczenia ostatecznej daty procesu rozwodowego oraz kary pieniężnej, w razie gdyby miała zostać ona przekroczona.

Podpisze papiery rozwodowe, albo będzie musiała zapłacić grzywnę - kontynuuje źródło tabloidu.

Zdaniem dziennika, Angelina próbuje za wszelką cenę spowolnić proces, ponieważ liczy, że uda jej się odzyskać Brada. Aktor jednak nie chce nawet słyszeć o możliwości powrotu w objęcia swojej małżonki. Nie bez znaczenia w tym przypadku jest też zapewne niespodziewane odnowienie relacji, które miało dokonać się między Pittem a Jennifer Aniston. Niektórzy spekulują już nawet, że para szykuje się do ślubu. Dlatego właśnie Bradowi miałoby zależeć na jak najszybszym rozwiedzeniu się z Angeliną.

Jak obstawiacie, kto z tej bitwy wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

KOMENTARZE
(63)
gość
3 lata temu
ale bzdury
Gość
3 lata temu
to wałkowanie tematu Pitt-Aniston jest tak pikantne jak wczorajsze ziemniaki
Gość
3 lata temu
Ale bzdury
Gość
3 lata temu
Oh Brad. Po co co było malzenstwo z plycholka która leci w ślinę z bratem i nosi folku z Lwów na szyli lub okalecza stepie ciało nożami? I na dodatek jest goscinna w kroku?
Gość
3 lata temu
Żadnego ślubu z Aniston nie będzie, ale facet przeżył żałobę i chce już zacząć nowe życie, Jolie natomiast podświadomie przeciąga sprawę licząc nie wiadomo na co.
Najnowsze komentarze (63)
gość
3 lata temu
Jennifer miała rację - teraz dopiero Pitt z Jolie ma zabawę.
Ada
3 lata temu
Miał taką fajną żonę, to zachciało mu nowości. Teraz ma to, na co zasłużył. Karma, po prostu karma
gość
3 lata temu
niby po byciu z królową ma wrócić do podstarzałej księżniczki? litości :)))))
gość
3 lata temu
Jen chyba by oszałała jakby pozwoliła mu wrócić. szanuj sie kobieto!
god year
3 lata temu
Angie jest piękna, co by nie zrobiła, wszystko jej wybaczę, i ma wielkie serce dla biednych, to ważne...
gość
3 lata temu
związał się ze żmiją, to teraz jadowite ukąszenia muszą boleć. Zasłużył sobie.
Gość
3 lata temu
Oboje są siebie warci.
Gość
3 lata temu
Gdzie wiatr zawieje tam chłopa posadzi
Gość
3 lata temu
Bzdury
gość
3 lata temu
Z takimi kobietami należy się być twardym facetem żeby nie mogły manipulować , wywierać presji i należy mieć swoje zdanie.
gość
3 lata temu
Aniston brzyyyydaal !
Gość
3 lata temu
Jak w brazylijskim serialu
Gość
3 lata temu
Kur......Tak jak Pani.prezes z lewiatana
gość
3 lata temu
Mogliby się wreszcie odczepić od tej biednej Jennifer. Brad, gdy już się uwolni od woskowej Angeliny, z pewnością zwiąże się z jakąś świeżynką.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie