Ewa Minge atakuje Elizę z "Warsaw Shore": "Upokorzenie, jakie zafundowała porządnej dziewczynie, było zwyczajnie słabe!"

122
Podziel się

Projektantce nie spodobały się słowa żony Trybsona odnośnie rodziny Pawła Najmana.

Ewa Minge atakuje Elizę z "Warsaw Shore": "Upokorzenie, jakie zafundowała porządnej dziewczynie, było zwyczajnie słabe!"

Na przestrzeni lat Ewa Minge dała się poznać swoim fanom z różnych stron. Większości jednak jej nazwisko kojarzy z tego, że należy do grona niewielu polskich projektantów, którym udało się na modzie zrobić prawdziwy biznes. Spora część Polaków rozpoznaje ją też dzięki niezwykle prężnej działalności charytatywnej.

Ostatnimi czasy 52-latka również chętnie dzieli się w mediach społecznościowych komentarzami na temat tego, co aktualnie dzieje się w polskim show biznesie. Projektantka z zaangażowaniem odnosi się do bieżących afer, które dotyczą celebrytów. Łączyła się już w bólu m.in. ze zdradzoną Mają Plich.

W niedzielę celebrytka dla odmiany postanowiła zabrać głos w temacie sobotniej gali Free Fight Federation. W walce wieczoru zmierzyli się Marcin Najman i Paweł Trybała. Na Facebooku projektantki pojawił się obszerny wpis, w którym nieoczekiwanie zaatakowała żonę Trybsona - Elizę Trybałę (pisownia oryginalna):

Wczoraj odbyła się kolejna gala (trochę już się gubię) MMA. Tym razem gwiazdy kontra gwiazdy ....Ok....niech będzie, ilość reklam pomiędzy walkami wskazywała na sens tych walk. I same walki jak walki albo... i nie. Nie będę komentowała - zaczyna poirytowana Minge.

Celebrytka była wyraźnie zszokowana rozmowami, jakie dziennikarze przeprowadzali z żonami zawodników:

_Powaliła mnie natomiast rozmowa z paniami żonami zawodników w studio tv. Pomijam tradycyjne ulubione pytania prezenterów "jak się czuje pani z hejtem i antypatiami pod adresem męża?", bo cóż tu odpowiedzieć poza "zaj***scie"_ - kontynuowała.

Zszokowała mnie opinia żony pana Trybsona, która stwierdziła, że Julka Najman powinna wstydzić się swojego męża... Myślę sobie, że może źle zrozumiałam? Ktoś oglądał? Ale w założeniu, że nastąpiło rozwinięcie, że Marcin Najman nie jest żadnym autorytetem itp. Itd., to chyba jednak pojęłam sens wypowiedzi pani Elizy. No cóż ...wstydźmy się za siebie, za swoje czyny, słowa i swój własny podwórek - czytamy na profilu Ewy. Projektantce nie spodobało się również to, że była uczestniczka Warsaw Shore miała ponoć nie wiedzieć o istnieniu żony i dziecka Najmana:

Ba!!! Pani była w szoku, że Julka istnieje, podobnie jak jej i Marcina dziecko. Ok, można nie wiedzieć, ale upokorzenie jakie zafundowała porządnej dziewczynie, która nie zaczynała swojej kariery w żadnym reality i nie ma absolutnie żadnych powodów do wstydu było zwyczajnie słabe - czytamy.

W kolejnej części wywodu Ewa zdecydowała się dla odmiany na wystosowanie kilku pochwał w stronę Elizy:

Jest świetną matką, doskonałą żoną , która bez względu na to czy jej mąż leży na ringu, czy nad nim fruwa wspiera go od lat. Życie te prawdziwe jest pełne porażek i bólu, ale też bardzo dalekie od gal jakichkolwiek. W ich życiu, tym poza ringiem jest fajnie i bez wstydu. A robota jak robota... czasem nie wychodzi. Myślę, że córka Julki nie będzie w przyszłości musiała wstydzić się za matkę, a ojca z moich informacji tak kocha, że żadne przegrane boje na ringu nie umniejszą jego obrazu. Julka głowa do góry.

Myślicie, że niebawem powinniśmy spodziewać się odpowiedzi żony Trybsona?

KOMENTARZE
(122)
gość
10 miesięcy temu
pani Minge osiągnęła sukces w kraju i za granicą, a ta druga to kim ona jest? i dlaczego promujecie osoby tego pokroju
Gość
10 miesięcy temu
Ewka moze i jest kontrowersyjna ale jest naprawde madra.
Gość
10 miesięcy temu
Dobrze jej powiedziała, Eliza powinna wstydzić się za siebie i swoje zachowanie w Warsaw shore.
Gość
10 miesięcy temu
Lubię Panią Ewę :)
gość
10 miesięcy temu
Cóż za ambitne wydarzenia komentujesz, Ewo. Moda Ci się znudziła?
Najnowsze komentarze (122)
M3
10 miesięcy temu
Minge ma bohomaz zamiast twarzy. Dziękuję.
Gość
10 miesięcy temu
Polubiła się bo stara już jest i nie nadąża
gość
10 miesięcy temu
Warsaw whore i wszystko jasne!
Ja
10 miesięcy temu
Pani Minge jest mądrą kobietą tylko co ona do cholery zrobiła że swoją twarzą aaaaaaaaaa😓😫👺
gość
10 miesięcy temu
Minve expert od wszystkiego ....no litości
gość
10 miesięcy temu
Pani Ewo, TO życie, a nie "te życie". Tak, jak TO dziecko, TO drzewo, TO krzesło. Jeśli napisze pani "te", to będą analogicznie: te dzieci, te drzewa, te krzesła. Liczba mnoga. Poza tym, zazdroszczę nadmiaru wolnego czasu: żeby oglądać i komentować takie bzdury, trzeba się naprawdę straszliwie nudzić. Z drugiej strony, widzę, że za spędzaniem wolnego czasu na lekturze to pani raczej nie przepada...
Gość
10 miesięcy temu
Tragedia .. ona ciagle reklamuje jakieś badziewie. Wszystko co reklamuje kojarzy mi się z tanim chlamem którego w zyciu bym nie kupiła
Gość
10 miesięcy temu
Eliza to umówmy się pusta dziewczyna która nie grzeszy uroda. Próbuj***awić się w projektantkę a jej ,,kolekcje’’ wyglądają gorzej niż bazarowe ubrania. Na jej miejscu wstydziłabym się za nią i za meza który chyba nie leżał tylko pod tramwajem..
Gość
10 miesięcy temu
Minge ma rację, to Eliza powinna się wstydzić tego jak zaczynała, ciekawe jak dzieci pójdą do szkoły i inne dzieciaki pokażą wyczyny mamusi i tatusia w internecie, czy nie będzie jej wstyd
Gość
10 miesięcy temu
Nejman i znowu wyszłeś na deb,,a.
Gość
10 miesięcy temu
Serio? Widziałam to i ta Eliza nic takiego nie powiedziała... I były dla siebie z żoną najmana mile i powiedziały że dopiero się poznały szanują itd
gość
10 miesięcy temu
brawo p.Ewo !
gość
10 miesięcy temu
Mądrze napisała, skomentowała to co było faktycznie nie ok ze strony Elizy bez wylewania na nią pomyj. Mam nadzieje ze jeśli Eliza odpowie to będzie to brzmiało równie kulturalnie.
Gość
10 miesięcy temu
Ta Trybała to prymiryw jakich mało. W głowie ma trociny, zamiast mózgu
...
Następna strona