Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lady Gaga WIEDZIAŁA, że Bradley Cooper i Irina przechodzą trudne chwile! "Zbudowali swoją relację na rozmowach o nieudanych związkach"

95
Podziel się:

Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej "Brangeliny"?

Lady Gaga WIEDZIAŁA, że Bradley Cooper i Irina przechodzą trudne chwile! "Zbudowali swoją relację na rozmowach o nieudanych związkach"

Między produkcją Narodzin Gwiazdy a promocją filmu Lady Gaga i Bradley Cooper spędzili razem ponad dwa lata. W tym czasie piosenkarka zdążyła zerwać zaręczyny ze swoim ówczesnym menadżerem Christianem Carino, co jedynie zaostrzyło plotki o rzekomym romansie Coopera z Germanottą. Spekulacje ucichły na kilka tygodni, jednak w ostatni piątek media poinformowały o wyprowadzce Iriny Shayk, wieloletniej partnerki Bradleya, z jego posiadłości. Miłosny trójkąt ponownie znalazł się więc w centrum zainteresownania tabloidów.

Mówi się, że sporą rolę w zakończeniu związku Iriny i Bradleya odegrała Gaga, która bardzo zbliżyła się do aktora w trakcie nagrań do nagrodzonego Oscarem filmu. Gwiazdy niespecjalnie kryły się nawet z okazywaniem sobie wzajemnych czułości podczas promocji obrazu. Były one dla niektórych tak bijące po oczach, że wywołały reakcje postronnych celebrytek, które zaczęły oskarżać wokalistkę o łamanie "babskiego kodeksu".

Początkowo obojętna na zaistniałą sytuację Irina postanowiła ostatecznie "odobserwować" Lady Gagę na Instagramie. Dla wielu może się to wydawać błahostką, jednak anulowanie subskrybcji czyjegoś konta jest w Hollywood niemal równoznaczne z zerwaniem znajomości z właścicielem profilu.

Teraz, gdy koniec związku Iriny i Bradleya stał się faktem, zachodnie media zaczęły spekulować, jakoby Gaga od samego początku zdawała sobie sprawę z problemów miłosnych swojego kolegi z planu.

Bradley był bardzo otwarty w dzieleniu się z nią problemami w związku z Iriną, a Gaga była dla niego wsparciem. Wysłuchiwała go i udzielała mu rad. Zbudowali swoją przyjaźń na rozmowach o tym, jak nieudane są ich związki. Doświadczyli bardzo podobnych problemów – zdradza portalowi HollywoodLife.com osoba z otoczenia gwiazdy.

Źródło tabloidu zaznacza jednak, że Gaga nie miała udziału w rozpadzie związku swojego kolegi.

Wielu twierdzi, że Bradley i Gaga chcą być razem, ale na razie nie o to im chodzi. Bradley potrzebuje przyjaciółki, a Gaga świetnie sprawdza się w tej roli. W żadnym razie nie była przyczyną, dla której Irina wyprowadziła się od Coopera - kontynuuje znajomy aktora.

Myślicie, że faktycznie nie doszło między nimi do czegoś więcej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(95)
Justyna
3 lata temu
No to mu napomagala swoimi radami.
gość
3 lata temu
A czy to "rozstanie" jest w ogóle potwierdzone?
Gość
3 lata temu
Można miec kasę i wygląd, a nie mieć szczęścia w miłości.... Nawet Irina została rzucona.
Gość
3 lata temu
życie, związki nawet te pozornie idealne się rozpadają
Gość
3 lata temu
Pamiętacie te zdjęcia gdzie Irina wpatrzona w Bradleya a on ją zlewal. Tak się dzieje gdy dziewczyny na siłę chca usidlic faceta!
Najnowsze komentarze (95)
Yen
2 lata temu
Czy tylko mnie Irina sie nie podoba?
Gość
3 lata temu
Lady Gaga
Brangelina
3 lata temu
Bradley czyli Brad, Gaga ma na drugie Angelina = Brangelina!
Gość
3 lata temu
Cwana wysłuchała na co on narzeka i wiedziała dokładnie czego on nie lubi.Niby dawał A mu rady a tak naprawdę zasiala ziarno niezgodny. Znam to.
Gość
3 lata temu
BraGa Cooperotta
gość
3 lata temu
Irina cała poprawiona, a Gaga jest sobą ...kompletne przeciwieństwa i może o to chodzi ?
Gość
3 lata temu
Łachudra, która wchodzi w brudnych buciorach w czyjeś małżeństwo jest zwykłą szm..ą.
Gość
3 lata temu
Bad romanse
Gość
3 lata temu
BraGaga
Gość
3 lata temu
Kogo to
Gośćkaro
3 lata temu
Jeżeli to prawda, Gaga nie jest żadną Lady! Facet nie powinien rozmawiać o problemach z kobietą z drugą kobietą. W moim życiu też było coś takiego. Najpierw koleżanka, potem ważna koleżanka, a ostatecznie zajęła moje miejsce. Świństwo kobiety wobec kobiety.
Gość
3 lata temu
Tylko tym razem to "Pitt-Cooper" wybiera brzydka "Aniston- Zgagę", która to rozwala RODZINĘ, a nie małżeństwo jak to było w przypadku Aniston-Pitt-Jolie...
gość
3 lata temu
biedna Irenka :(
gość
3 lata temu
przyjacioleczka. nie ma nic gorszego niz przyjaciolka faceta, ktorej on sie zwierza a ona daje mu dobre rady.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie