Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lady Gaga WIEDZIAŁA, że Bradley Cooper i Irina przechodzą trudne chwile! "Zbudowali swoją relację na rozmowach o nieudanych związkach"

94
Podziel się

Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej "Brangeliny"?

Lady Gaga WIEDZIAŁA, że Bradley Cooper i Irina przechodzą trudne chwile! "Zbudowali swoją relację na rozmowach o nieudanych związkach"
bCGuqjZx

Między produkcją Narodzin Gwiazdy a promocją filmu Lady Gaga i Bradley Cooper spędzili razem ponad dwa lata. W tym czasie piosenkarka zdążyła zerwać zaręczyny ze swoim ówczesnym menadżerem Christianem Carino, co jedynie zaostrzyło plotki o rzekomym romansie Coopera z Germanottą. Spekulacje ucichły na kilka tygodni, jednak w ostatni piątek media poinformowały o wyprowadzce Iriny Shayk, wieloletniej partnerki Bradleya, z jego posiadłości. Miłosny trójkąt ponownie znalazł się więc w centrum zainteresownania tabloidów.

Mówi się, że sporą rolę w zakończeniu związku Iriny i Bradleya odegrała Gaga, która bardzo zbliżyła się do aktora w trakcie nagrań do nagrodzonego Oscarem filmu. Gwiazdy niespecjalnie kryły się nawet z okazywaniem sobie wzajemnych czułości podczas promocji obrazu. Były one dla niektórych tak bijące po oczach, że wywołały reakcje postronnych celebrytek, które zaczęły oskarżać wokalistkę o łamanie "babskiego kodeksu".

bCGuqjZz

Początkowo obojętna na zaistniałą sytuację Irina postanowiła ostatecznie "odobserwować" Lady Gagę na Instagramie. Dla wielu może się to wydawać błahostką, jednak anulowanie subskrybcji czyjegoś konta jest w Hollywood niemal równoznaczne z zerwaniem znajomości z właścicielem profilu.

bCGuqjZF

Teraz, gdy koniec związku Iriny i Bradleya stał się faktem, zachodnie media zaczęły spekulować, jakoby Gaga od samego początku zdawała sobie sprawę z problemów miłosnych swojego kolegi z planu.

Bradley był bardzo otwarty w dzieleniu się z nią problemami w związku z Iriną, a Gaga była dla niego wsparciem. Wysłuchiwała go i udzielała mu rad. Zbudowali swoją przyjaźń na rozmowach o tym, jak nieudane są ich związki. Doświadczyli bardzo podobnych problemów – zdradza portalowi HollywoodLife.com osoba z otoczenia gwiazdy.

Źródło tabloidu zaznacza jednak, że Gaga nie miała udziału w rozpadzie związku swojego kolegi.

Wielu twierdzi, że Bradley i Gaga chcą być razem, ale na razie nie o to im chodzi. Bradley potrzebuje przyjaciółki, a Gaga świetnie sprawdza się w tej roli. W żadnym razie nie była przyczyną, dla której Irina wyprowadziła się od Coopera - kontynuuje znajomy aktora.

bCGuqjZG

Myślicie, że faktycznie nie doszło między nimi do czegoś więcej?

bCGuqjZH
bCGuqkaa
KOMENTARZE
(94)
Justyna
rok temu
No to mu napomagala swoimi radami.
gość
rok temu
A czy to "rozstanie" jest w ogóle potwierdzone?
Gość
rok temu
Można miec kasę i wygląd, a nie mieć szczęścia w miłości.... Nawet Irina została rzucona.
bCGuqkab
Gość
rok temu
życie, związki nawet te pozornie idealne się rozpadają
Gość
rok temu
Pamiętacie te zdjęcia gdzie Irina wpatrzona w Bradleya a on ją zlewal. Tak się dzieje gdy dziewczyny na siłę chca usidlic faceta!
Najnowsze komentarze (94)
Gość
rok temu
Lady Gaga
Brangelina
rok temu
Bradley czyli Brad, Gaga ma na drugie Angelina = Brangelina!
Gość
rok temu
Cwana wysłuchała na co on narzeka i wiedziała dokładnie czego on nie lubi.Niby dawał A mu rady a tak naprawdę zasiala ziarno niezgodny. Znam to.
Gość
rok temu
BraGa Cooperotta
gość
rok temu
Irina cała poprawiona, a Gaga jest sobą ...kompletne przeciwieństwa i może o to chodzi ?
Gość
rok temu
Łachudra, która wchodzi w brudnych buciorach w czyjeś małżeństwo jest zwykłą szm..ą.
Gość
rok temu
Bad romanse
Gość
rok temu
BraGaga
bCGuqjZT
Gość
rok temu
Kogo to
Gośćkaro
rok temu
Jeżeli to prawda, Gaga nie jest żadną Lady! Facet nie powinien rozmawiać o problemach z kobietą z drugą kobietą. W moim życiu też było coś takiego. Najpierw koleżanka, potem ważna koleżanka, a ostatecznie zajęła moje miejsce. Świństwo kobiety wobec kobiety.
Gość
rok temu
Tylko tym razem to "Pitt-Cooper" wybiera brzydka "Aniston- Zgagę", która to rozwala RODZINĘ, a nie małżeństwo jak to było w przypadku Aniston-Pitt-Jolie...
gość
rok temu
biedna Irenka :(
gość
rok temu
przyjacioleczka. nie ma nic gorszego niz przyjaciolka faceta, ktorej on sie zwierza a ona daje mu dobre rady.
Gość
rok temu
Z modelka raczej nie ma o czym rozmawiać ...
...
Następna strona
bCGuqkav