Niedziela 09.06.2019 20:30

Lady Gaga WIEDZIAŁA, że Bradley Cooper i Irina przechodzą trudne chwile! "Zbudowali swoją relację na rozmowach o nieudanych związkach"

Bradley Cooper Lady Gaga Irina Shayk

Lady Gaga WIEDZIAŁA, że Bradley Cooper i Irina przechodzą trudne chwile! "Zbudowali swoją relację na rozmowach o nieudanych związkach"Między produkcją Narodzin Gwiazdy a promocją filmu Lady Gaga i Bradley Cooper spędzili razem ponad dwa lata. W tym czasie piosenkarka zdążyła zerwać zaręczyny ze swoim ówczesnym menadżerem Christianem Carino, co jedynie zaostrzyło plotki o rzekomym romansie Coopera z Germanottą. Spekulacje ucichły na kilka tygodni, jednak w ostatni piątek media poinformowały o wyprowadzce Iriny Shayk, wieloletniej partnerki Bradleya, z jego posiadłości. Miłosny trójkąt ponownie znalazł się więc w centrum zainteresownania tabloidów.

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper jednak zerwali? "Wyprowadziła się z domu"

Mówi się, że sporą rolę w zakończeniu związku Iriny i Bradleya odegrała Gaga, która bardzo zbliżyła się do aktora w trakcie nagrań do nagrodzonego Oscarem filmu. Gwiazdy niespecjalnie kryły się nawet z okazywaniem sobie wzajemnych czułości podczas promocji obrazu. Były one dla niektórych tak bijące po oczach, że wywołały reakcje postronnych celebrytek, które zaczęły oskarżać wokalistkę o łamanie "babskiego kodeksu".

Zobacz: Mel B krytykuje Lady Gagę za zmysłowy występ z Cooperem na gali Oscarów: "Złamała babski kodeks!"

Początkowo obojętna na zaistniałą sytuację Irina postanowiła ostatecznie "odobserwować" Lady Gagę na Instagramie. Dla wielu może się to wydawać błahostką, jednak anulowanie subskrybcji czyjegoś konta jest w Hollywood niemal równoznaczne z zerwaniem znajomości z właścicielem profilu.

Zobacz: Irina przestała obserwować Gagę na Instagramie! Traci cierpliwość?

Teraz, gdy koniec związku Iriny i Bradleya stał się faktem, zachodnie media zaczęły spekulować, jakoby Gaga od samego początku zdawała sobie sprawę z problemów miłosnych swojego kolegi z planu.

Bradley był bardzo otwarty w dzieleniu się z nią problemami w związku z Iriną, a Gaga była dla niego wsparciem. Wysłuchiwała go i udzielała mu rad. Zbudowali swoją przyjaźń na rozmowach o tym, jak nieudane są ich związki. Doświadczyli bardzo podobnych problemów – zdradza portalowi HollywoodLife.com osoba z otoczenia gwiazdy.

Źródło tabloidu zaznacza jednak, że Gaga nie miała udziału w rozpadzie związku swojego kolegi.

Wielu twierdzi, że Bradley i Gaga chcą być razem, ale na razie nie o to im chodzi. Bradley potrzebuje przyjaciółki, a Gaga świetnie sprawdza się w tej roli. W żadnym razie nie była przyczyną, dla której Irina wyprowadziła się od Coopera - kontynuuje znajomy aktora.

Myślicie, że faktycznie nie doszło między nimi do czegoś więcej?

fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (154)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154
Odpowiedz
958 41
zgłoś
Justyna 09.06.2019 20:35
No to mu napomagala swoimi radami.
Odpowiedz
550 30
zgłoś
gość 09.06.2019 20:36
A czy to "rozstanie" jest w ogóle potwierdzone?
Odpowiedz
49 6
zgłoś
Gość 09.06.2019 20:36
życie, związki nawet te pozornie idealne się rozpadają
Odpowiedz
56 26
zgłoś
Gość 09.06.2019 20:36
Obrzydliwe zauroczona, straszne.
Odpowiedz
743 35
zgłoś
Gość 09.06.2019 20:37
Można miec kasę i wygląd, a nie mieć szczęścia w miłości.... Nawet Irina została rzucona.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154