Poniedziałek 10.06.2019 09:15

Córka Arnolda Schwarzeneggera i Chris Pratt wzięli ślub! Suknię panny młodej zaprojektował Giorgio Armani

Arnold Schwarzenegger Katherine Schwarzenegger Chris Pratt Giorgio Armani

Córka Arnolda Schwarzeneggera i Chris Pratt wzięli ślub! Suknię panny młodej zaprojektował Giorgio Armani

Nie ma raczej osoby, która nie znałaby Arnolda Schwarzeneggera. Aktor znany jest z ról w kultowych filmach takich jak Terminator, Conan Barbarzyńca czy Predator. Po zakończeniu kariery aktorskiej zajął się z kolei polityką i przez kilka lat był gubernatorem stanu Kalifornia. Prywatnie 71-latek przez 32 lata był żonaty z prezenterką telewizyjną i siostrzenicą prezydenta Johna F. Kennedy’ego, Marią Shriver. Niestety, kilka lat temu wyszło na jaw, że Arnold w międzyczasie zaliczył skok w bok i spłodził dziecko z gosposią, co poskutkowało rozwodem z Marią.

Zobacz: Schwarzenegger: "Mam dziecko z pomocą domową!"

Wraz z byłą żoną doczekali się czwórki dzieci. Na początku roku informowaliśmy, że starsza z córek, Katherine zaręczyła się z Chrisem Prattem, aktorem znanym z takich filmów jak m.in. Jurrasic World i Strażnicy galaktyki.

Zobacz: Córka Arnolda Schwarzeneggera wychodzi za mąż za znanego aktora! "Jestem podekscytowany tym, że się z tobą ożenię"

Z informacji Daily Mail wynika, że aktor i jego ukochana w minioną sobotę powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Jak wynika z relacji tabloidu, uroczysta ceremonia i przyjęcie odbyły się na ranczu San Ysidro w Montecito w Kalifornii, czyli tam gdzie w 1953 roku John F Kennedy i jego żona Jackie spędzili miesiąc miodowy. Katherine i Chris pobrali się w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół, a pannę młodą do ślubu poprowadził dumny ojciec. Co ciekawe, na przyjęciu była prawdopodobnie obecna również była żona Pratta, Anna Faris i ich sześcioletni syn, Jack.

Choć całą uroczystość starano się utrzymać w tajemnicy, fotoreporterom udało się zrobić kilka zdjęć z wydarzenia. Na fotografiach widzimy jak ochroniarze z parasolkami próbują zasłonić nowożeńców i ich gości. Zdjęciem ze ślubu zdecydował się również pochwalić za pośrednictwem Instagrama pan młody:

Wczoraj był najlepszy dzień w naszym życiu! Staliśmy się mężem i żoną przed Bogiem, naszymi rodzinami i tymi, których kochamy - czytamy pod fotografią z uśmiechniętą żoną aktora. Przy okazji Chris podziękował znanemu projektantowi:

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym rodzinom i przyjaciołom, którzy byli z nami oraz panu Giorgio Armaniemu, który stworzył piękną suknię dla Katherine i idealny garnitur dla mnie.

fot. EastNewsfot. EastNews

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (98)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 98
Odpowiedz
391 19
zgłoś
Gość 10.06.2019 09:27
Dopiero co rozstał się z Faris lol Albo mam zanurzone poczucie czasu.
Odpowiedz
15 13
zgłoś
gość 10.06.2019 09:28
Gratulacje. Ładna para
Odpowiedz
258 22
zgłoś
Gość🍓 10.06.2019 09:28
Bardzo ładna dziewczyna a suknia od Armani piękna ☺️
Odpowiedz
211 36
zgłoś
Gość 10.06.2019 09:28
Bardzo ladna dziewczyna. Ale on? Dlaczego tak bardzo mnie obrzydza?
Odpowiedz
11 6
zgłoś
gość 10.06.2019 09:28
no i fajnie :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 98