Wtorek 11.06.2019 12:00

Jennifer Aniston odsłania opalone nogi w skórzanej "małej czarnej"

modapudelek Jennifer Aniston

Jennifer Aniston odsłania opalone nogi w skórzanej "małej czarnej"Getty Images

Choć od emisji pierwszego odcinka Przyjaciół we wrześniu minie 25 lat, Jennifer Aniston nadal cieszy się statusem pierwszoligowej gwiazdy. Serialowa Rachel Green w trakcie imponującej kariery dorobiła się opinii ekspertki od lekkich komedii romantycznych i najpopularniejszej amerykańskiej "dziewczyny z sąsiedztwa". Choć nie aspiruje do "poważnego" aktorstwa, odnosi ogromne komercyjne sukcesy, o czym świadczyła jej wieloletnia, stabilna pozycja wśród najlepiej zarabiających gwiazd według Forbesa.

Zobacz też: 50-letnia Jennifer Aniston zachwyca w odważnej sesji zdjęciowej

Aniston ma na koncie medialne małżeństwo z Bradem Pittem i wieloletni związek z Justinem Theroux, które zapewniły jej nieustanną uwagę paparazzi. Nic dziwnego, że od 2016 roku wyjątkowo oszczędnie dawkuje swoją obecność w mediach i rozważnie podchodzi do kolejnych zleceń, coraz częściej próbując swoich sił w roli producentki. Teraz najwyraźniej jest gotowa na "wielki powrót", na co wskazują kolejne sesje do luksusowych magazynów, wizyty w talk shows i ściankowe wystąpienia.

Zobacz: Spłoszona Jennifer Aniston mknie na nagranie popularnego show

W tym miesiącu 50-latka "wraca do gry" za sprawą komedii Zabójczy rejs, w której wystąpiła u boku Adama Sandlera. Jako największej gwiazdy produkcji w poniedziałek nie mogło jej zabraknąć na hucznej premierze w Los Angeles. Aniston z okazji wielkiego wyjścia zapezentowała się w typowej dla siebie, "rockowej" stylizacji. Do zdjęć pozowała w skórzanej "małej czarnej" od Celine za ponad 18 tysięcy złotych, która pomogła jej wyeksponować opalone nogi. Całość uzupełniały sandałki z ćwiekami od Saint Laurent za kolejne 5 tysięcy, rozświetlony makijaż i charakterystyczna fryzura z blond refleksami.

Zobaczcie, jak Aniston promuje nową komedię z Adamem Sandlerem. Robi wrażenie?

Getty ImagesGetty ImagesGetty Images
Getty Images
Getty ImagesGetty Images
Getty Images
Getty ImagesGetty Images
Getty Images
Getty ImagesGetty Images

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (151)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-151 z 151
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.06.2019 09:49
Gość: Nie jest, nie była i nie będzie piękna. Męska szczęka, male oczka i jak widać nogi tez nie najlepsze.
pokaż swoje zdjęcie...
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-151 z 151