Trwa ładowanie...
Przejdź na

To "Narodziny Gwiazdy" pogrążyły związek Coopera i Shayk? "Cały czas był EMOCJONALNIE NIEOBECNY"

82
Podziel się

Według źródła magazynu People, para definitywnie się rozstała. "Próbowali uratować związek, ale szybko się poddali.

To "Narodziny Gwiazdy" pogrążyły związek Coopera i Shayk? "Cały czas był EMOCJONALNIE NIEOBECNY"
bDggOWid

Nie cichną plotki o rozstaniu Bradleya Coopera i Iriny Shayk, do którego miało dojść już kilka tygodni po wybuchu skandalu zdomniemanym romansem z Lady Gagą w tle. Choć para przez cały czas próbowała robić dobrą minę do złej gry i kilka razy została "przyłapana" przez paparazzi na rodzinnych wypadach, w ostatni piątek media poinformowały opinię publiczną o wyprowadzce Iriny z posiadłości gwiazdora.

bDggOWif

Zarówno Bradley, jak i jego ekranowa partnerka zapewniają, że ich "głęboka więź" nawiązana na planie filmu nie doprowadziła do kryzysu w związku aktora, jednak media na całym świecie spekulują, że gwoździem do trumny ich relacji okazał się być... pracoholizm aktora. Jak podaje People, za rozstanie rodziców 2-letniej Lei bezsprzecznie odpowiada kompletne zaangażowanie Coopera w zeszłoroczny kinowy hit, Narodziny gwiazdy. Według źródła magazynu, 44-latek był tak pochłonięty swoim debiutem reżyserskim, że wszystko inne zupełnie przestało się dla niego liczyć.

Bradley był emocjonalnie nieobecny podczas długiego kręcenia "Narodzin gwiazdy" - mówi. Próbowali uratować związek, ale szybko się poddali.

Ponoć Cooper i Shayk od dawna borykali się z kłopotami w małżeństwie, jednak niewiele osób zdawało sobie z tego sprawę, ponieważ parze świetnie udawało się utrzymać pozory "szczęśliwej i zakochanej w sobie do szaleństwa it-couple"

Jako że Bradley i Irina z nikim nie dzielili się kulisami swojej relacji, niewiele osób wiedziało, że między nimi dzieje się coś złego - twierdzi informator People.

bDggOWil

Symptomem pogłębiającego się kryzysu miała być przemowa na lutowym rozdaniu nagród BAFTA, którą Bradley wygłosił na scenie odbierając statuetkę za piosenkę The Shallow, dziękując partnerce za "zostanie u jego boku i znoszenie go przez całe lata twórczego procesu".

Myślicie, że to faktycznie prace przy filmie Narodziny gwiazdy doprowadziły do rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk?

bDggOWiG
KOMENTARZE
(82)
gość
rok temu
On kocha tylko swoją mamę no i siebie. Może i jest przystojny, ale nie sądzę by był dobrym partnerem na życie.
Gość
rok temu
Teraz tak rzadko walczy sie o uczucie jakie ogarnia nas na poczatku zwiazku
gość
rok temu
Możecie lubić Gagę, ale uważam, że kobieta która mizdrzy sie do zajetego i dzieciatego faceta nie ma za grosz szacunku i na niego nie zasługuje.
bDggOWiH
gość
rok temu
on mial wiele partnerek a to nie znaczy o tym, ze jest tak fajny, tylko o ciezkim charakterze.
KACZMAREK
rok temu
Klepaczka wystąpiła w teledysku o sodomii
Najnowsze komentarze (82)
gość
rok temu
Zakochał się w Gadze i się skończyło uczucie do Iriny.
Gość
rok temu
Nie zdziwlabym się jakby się okazało że Bradley już sypią z Gaga
Gość
rok temu
Bradlej nie martw się, że cię zostawiła. Ja tu na ciebie czekam i może nie jestem taka ładna jak Irina ale fajna że mnie babeczka😊
gość
rok temu
Mnie to wcale nie dziwi. To show biznes, norma. To już jest po prostu nudne i przewidywalne. Większość tych par prędzej czy później się rozstanie. Wystarczy spojrzeć na to co odstawiają Polscy celebryci.
Gość
rok temu
Nie pasowali do siebie wizualnie, Irina była zbyt piekna, bardziej pasowalby do Gagi
Gość
rok temu
Ona taka piękna... A sama znowu... Widac wygląd nie daje szczęścia...
gość
rok temu
Oni nie sa i nie byli malzenstwem.
gość
rok temu
po co mu ta ruska
bDggOWiz
gość
rok temu
Gaga jak nasza pato Rafalala ma siurka
gość
rok temu
Jakby kochal Irine to by jej z rak nie wupuscil, ozenil sie natychmiast.
gość
rok temu
to nie film ale fakt ze jej nie kochal
gość
rok temu
skoro zwiazkiem sie teraz nazywa wynajecie sobie utrzymanki a koncem tego zwiazku wyrzucenie jej z domu to smutne to czasy a najbardziej pro rodzinne instytucje to burdele w takim razie,opiszcie jak po leonardo di caprio irina tułała sie od jednego starca do drugiego zanim sobie ja bradley kupil
Gosia.
rok temu
Jeśli to prawda to naprawdę szkoda.
Gość
rok temu
Większość modelek, to bryloczki bogatych i znanych..a ich relacje są krótkie. .często same są sobie winne,..uroda to nie wszystko! A im się tak wydaje.
...
Następna strona
bDggOWjb