Wtorek 11.06.2019 15:00

To "Narodziny Gwiazdy" pogrążyły związek Coopera i Shayk? "Cały czas był EMOCJONALNIE NIEOBECNY"

Bradley Cooper Irina Shayk Lady Gaga Narodziny gwiazdy

To "Narodziny Gwiazdy" pogrążyły związek Coopera i Shayk? "Cały czas był EMOCJONALNIE NIEOBECNY"

Nie cichną plotki o rozstaniu Bradleya Coopera i Iriny Shayk, do którego miało dojść już kilka tygodni po wybuchu skandalu z domniemanym romansem z Lady Gagą w tle. Choć para przez cały czas próbowała robić dobrą minę do złej gry i kilka razy została "przyłapana" przez paparazzi na rodzinnych wypadach, w ostatni piątek media poinformowały opinię publiczną o wyprowadzce Iriny z posiadłości gwiazdora.

Irina Shayk i Bradley Cooper jednak zerwali? "Wyprowadziła się z domu"

Zarówno Bradley, jak i jego ekranowa partnerka zapewniają, że ich "głęboka więź" nawiązana na planie filmu nie doprowadziła do kryzysu w związku aktora, jednak media na całym świecie spekulują, że gwoździem do trumny ich relacji okazał się być... pracoholizm aktora. Jak podaje People, za rozstanie rodziców 2-letniej Lei bezsprzecznie odpowiada kompletne zaangażowanie Coopera w zeszłoroczny kinowy hit, Narodziny gwiazdy. Według źródła magazynu, 44-latek był tak pochłonięty swoim debiutem reżyserskim, że wszystko inne zupełnie przestało się dla niego liczyć.

Bradley był emocjonalnie nieobecny podczas długiego kręcenia "Narodzin gwiazdy" - mówi. Próbowali uratować związek, ale szybko się poddali.

Ponoć Cooper i Shayk od dawna borykali się z kłopotami w małżeństwie, jednak niewiele osób zdawało sobie z tego sprawę, ponieważ parze świetnie udawało się utrzymać pozory "szczęśliwej i zakochanej w sobie do szaleństwa it-couple"

Jako że Bradley i Irina z nikim nie dzielili się kulisami swojej relacji, niewiele osób wiedziało, że między nimi dzieje się coś złego - twierdzi informator People.

Symptomem pogłębiającego się kryzysu miała być przemowa na lutowym rozdaniu nagród BAFTA, którą Bradley wygłosił na scenie odbierając statuetkę za piosenkę The Shallow, dziękując partnerce za "zostanie u jego boku i znoszenie go przez całe lata twórczego procesu".

Myślicie, że to faktycznie prace przy filmie Narodziny gwiazdy doprowadziły do rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (126)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 126
Odpowiedz
30 26
zgłoś
major Suchodolski 11.06.2019 15:01
Ktoś mi grzebał w nocy przy torbie
Odpowiedz
754 29
zgłoś
gość 11.06.2019 15:01
On kocha tylko swoją mamę no i siebie. Może i jest przystojny, ale nie sądzę by był dobrym partnerem na życie.
Odpowiedz
16 1
zgłoś
Gośćiz 11.06.2019 15:01
Możliwe
Odpowiedz
130 8
zgłoś
Gość 11.06.2019 15:02
Teraz tak rzadko walczy sie o uczucie jakie ogarnia nas na poczatku zwiazku
Odpowiedz
65 18
zgłoś
gość 11.06.2019 15:03
Zupelnie do siebue nie pasowali.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 126