Wtorek 11.06.2019 21:45

Izabela Janachowska świętuje miesiąc swojego synka. "Każdy dzień z nim to wspaniała, wypełniona miłością przygoda"

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska świętuje miesiąc swojego synka. "Każdy dzień z nim to wspaniała, wypełniona miłością przygoda"

Gdy na początku 2019 roku Izabela Janachowska podzieliła się z fanami radosną nowiną o pierwszej ciąży, jej fani przyjęli tę informację z ogromną radością. Tancerka i ekspertka ślubna skrupulatnie dokumentowała przygotowania do porodu, a kilka miesięcy później razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim przywitali na świecie pierworodnego potomka. Początkowo Janachowska unikała odpowiedzi na pytania o płeć dziecka i ujawniła jedynie potencjalne imiona dla swojej pociechy, jednak wkrótce oficjalnie ogłosiła, że jej syn otrzymał "światowe" imiona Christopher Alexander.

Izabela Janachowska jeszcze przed rozwiązaniem wielokrotnie udziela wywiadów związanych z ciążą, ale starała się odpowiadać na pytania w miarę powściągliwie, pozostawiając sobie odrobinę prywatności. Tancerka bez ogródek przyznała natomiast, że dotychczas przytyła w czasie ciąży jedynie 6 kilogramów, co jest rzeczywiście imponującym wynikiem. Janachowska podkreśla, że przez to, iż niewiele przybrała na wadze, wielu fanów oskarżało ją o to, że wcale nie jest w ciąży. W kwietniu natomiast pojawiły się dodatkowo pogłoski, że celebrytka już urodziła, nie informując o tym mediów.

Ostatecznie 12 maja 2019 roku Izabela Janachowska i jej mąż, milioner Krzysztof Jabłoński, doczekali się narodzin swojego pierwszego dziecka. Poród, choć przed planowanym terminem, odbył się bez komplikacji i noworodek bezpiecznie przyszedł na świat. Jednocześnie prezenterka umieściła wtedy na swoim Instagramie jego zdjęcie, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem jej obserwujących. Dziś dumna mama z kolei postanowiła pochwalić się kolejnym zdjęciem pociechy, tym razem z okazji skończenia przez niego pierwszego miesiąca

Dziś mój Maluszek ma już miesiąc. Dlaczego czas tak szybko leci? Tyle chwil i magicznych momentów chciałabym zatrzymać na dłużej... Każdy dzień z nim to wspaniała, wypełniona miłością przygoda. Mówiąc szczerze przed porodem nie podejrzewałam, że jestem w stanie tak oszaleć na czyimś punkcie, mam wrażenie, że stałam się jego psychofanką! Ta Kruszynka wywróciła nasze życie o 180 stopni - napisała Izabela Janachowska na swoich kontach w serwisach społecznościowych.

Wpis prezenterki spotkał się z ciepłym przyjęciem jej fanów, którzy szybko ruszyli z gratulacjami.

Piękno w czystej postaci!

Dużo zdrówka dla maluszka. Mały słodziak

Miesiąc? Kiedy to minęło, dopiero co się urodził! Ciężko zatrzymać ten czas niestety. Dużo radości z każdego dnia.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (198)

Odpowiedz
24 3
zgłoś
Gość 11.06.2019 22:28
Christopher Alexander urodzony w... POLSCE
Odpowiedz
5 1
zgłoś
Gość 11.06.2019 22:28
Gość: Zakonnica w Dobrzeniu Wielkim przywłaszczyła sobie 460tys.😇
Diabłu duszę sprzedała
Odpowiedz
10 13
zgłoś
Gość 11.06.2019 22:29
Nazwała go tak jak chciała! Jej dziecko jej sprawa. Sami też nie jesteście zadowoleni jak wam się babcie ciocie sąsiadki itp wpieprzaja w wasze wybory czy metody wychowawcze a ona i te wszystkie inne celebrytki maja tysiące takich mądrych "ciotek dobra rada" dajcie ludziom żyć!
Odpowiedz
16 2
zgłoś
gość 11.06.2019 22:30
Gość: Ona jest irytująca
Taka damessa...strasznie wqrwiająca!
Odpowiedz
19 2
zgłoś
Gość 11.06.2019 22:30
gość: Moim zdaniem, kiedy dwoje rodziców Polaków nazywa dziecko niepolskimi imionami (chociaż odpowiednik polski istnieje) to zwyczajna wioska...
Dokładnie tak samo uwazam!
Ładowanie komentarzy…