Wtorek 11.06.2019 21:45

Izabela Janachowska świętuje miesiąc swojego synka. "Każdy dzień z nim to wspaniała, wypełniona miłością przygoda"

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska świętuje miesiąc swojego synka. "Każdy dzień z nim to wspaniała, wypełniona miłością przygoda"

Gdy na początku 2019 roku Izabela Janachowska podzieliła się z fanami radosną nowiną o pierwszej ciąży, jej fani przyjęli tę informację z ogromną radością. Tancerka i ekspertka ślubna skrupulatnie dokumentowała przygotowania do porodu, a kilka miesięcy później razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim przywitali na świecie pierworodnego potomka. Początkowo Janachowska unikała odpowiedzi na pytania o płeć dziecka i ujawniła jedynie potencjalne imiona dla swojej pociechy, jednak wkrótce oficjalnie ogłosiła, że jej syn otrzymał "światowe" imiona Christopher Alexander.

Izabela Janachowska jeszcze przed rozwiązaniem wielokrotnie udziela wywiadów związanych z ciążą, ale starała się odpowiadać na pytania w miarę powściągliwie, pozostawiając sobie odrobinę prywatności. Tancerka bez ogródek przyznała natomiast, że dotychczas przytyła w czasie ciąży jedynie 6 kilogramów, co jest rzeczywiście imponującym wynikiem. Janachowska podkreśla, że przez to, iż niewiele przybrała na wadze, wielu fanów oskarżało ją o to, że wcale nie jest w ciąży. W kwietniu natomiast pojawiły się dodatkowo pogłoski, że celebrytka już urodziła, nie informując o tym mediów.

Ostatecznie 12 maja 2019 roku Izabela Janachowska i jej mąż, milioner Krzysztof Jabłoński, doczekali się narodzin swojego pierwszego dziecka. Poród, choć przed planowanym terminem, odbył się bez komplikacji i noworodek bezpiecznie przyszedł na świat. Jednocześnie prezenterka umieściła wtedy na swoim Instagramie jego zdjęcie, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem jej obserwujących. Dziś dumna mama z kolei postanowiła pochwalić się kolejnym zdjęciem pociechy, tym razem z okazji skończenia przez niego pierwszego miesiąca

Dziś mój Maluszek ma już miesiąc. Dlaczego czas tak szybko leci? Tyle chwil i magicznych momentów chciałabym zatrzymać na dłużej... Każdy dzień z nim to wspaniała, wypełniona miłością przygoda. Mówiąc szczerze przed porodem nie podejrzewałam, że jestem w stanie tak oszaleć na czyimś punkcie, mam wrażenie, że stałam się jego psychofanką! Ta Kruszynka wywróciła nasze życie o 180 stopni - napisała Izabela Janachowska na swoich kontach w serwisach społecznościowych.

Wpis prezenterki spotkał się z ciepłym przyjęciem jej fanów, którzy szybko ruszyli z gratulacjami.

Piękno w czystej postaci!

Dużo zdrówka dla maluszka. Mały słodziak

Miesiąc? Kiedy to minęło, dopiero co się urodził! Ciężko zatrzymać ten czas niestety. Dużo radości z każdego dnia.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (198)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-198 z 198
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 12.06.2019 15:41
Gość:
Gość: Dlaczego jest tyle hejterów w Polsce? To jest już sprawa rodziców jakie imiona wybierają dla swoich pociech. Nikt nie zagłębia się jakie WY daliście imiona swoim dzieciom. Ludzie! Kobieta się cieszy swoim CUDEM! (Bo tak, KAŻDE dziecko to jest cud!). Nie podoba się WAM, to nie czytajcie, nie komentujcie wrednie oceniając.
Bo ludzie takie hobby maja chyba. Komentarze tego typu jak twój czy mój zwracajace uwagę ludziom na to żeby dali innym spokój i zajęli się swoim życiem nie są akceptowane a te gdzie wylewa się jad maja mnóstwo polubienia. Strasznie przykre to wszystko...
Dokladnie. Ale mozna sie pocieszyc tym ze sie udusza ta swoja zawiscia. Szczesliwy czlowiek niema potzeby ponizania innych, tylko Grazyny i Janusze.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.06.2019 16:01
ale ma brzydka kichawe "richol"
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.06.2019 16:26
A ja tam zazdroszcze...pieniądze kupują jej swobodny czas z dzieckiem i mozliwość złapania oddechu(pomoc niani) kiedy jest za ciężko. Może cieszyć się swoim dzieckiem i kochać je bez trosk. Każdej z nas tego zycze.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.06.2019 16:30
szkoda że nie Braian lub Olivier...na prowincji to takie modne....i wśród pewnej klasy ludzi....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.06.2019 16:32
Gość:
gość:
gość: Moim zdaniem, kiedy dwoje rodziców Polaków nazywa dziecko niepolskimi imionami (chociaż odpowiednik polski istnieje) to zwyczajna wioska...
A czego się po tej parze spodziewałaś :))
Po tobie co najwyzej mozna sie Brajanka spodziewac
Brajana, Oliwiera,Oliwii, Scarlet, Angeliki, Pameli, Anity, sama wiocha
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-198 z 198