Wtorek 11.06.2019 20:15

Skrzywiona Wiktoria Gąsiewska wlewa w siebie alkohol w towarzystwie niepijącego Adama Zdrójkowskiego (ZDJĘCIA)

Wiktoria Gąsiewska Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska doskonale wiedzą, że w show biznesie należy kuć żelazo póki gorące. Mimo młodego wieku obydwoje zaliczyli już większość programów dla celebrytów. Wystąpili w Tańcu z gwiazdami, The Story of my life, a ostatnio naśladowali zagraniczne teledyski w programie Dance, dance, dance. Serialowy brat Macieja Musiała podobno nawet miał się oświadczyć ukochanej na parkiecie show.

PRZYPOMNIJMY: Adam Zdrójkowski miał oświadczyć się Wiktorii Gąsiewskiej podczas finału "Dance, dance, dance"? "Nie wykorzystałeś tej szansy"

Zakochani coraz częściej przyłapywani są przez paparazzich. Fotograf ostatnio uwiecznił, jak razem świętowali 19. urodziny Adama. Młodzi celebryci korzystają z dobrej pogody i chętnie bawią się ze znajomymi na świeżym powietrzu. Tym razem postawili na popijanie szotów w ogródku piwnym. Adam co prawda stronił od alkoholu, za to nieco skrzywiona Wiktoria chętnie delektowała się smakiem wódki.

PRZYPOMNIJMY: Zakochani Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wpatrują się w telefon po imprezie urodzinowej aktora (ZDJĘCIA)

Zobaczcie, jak wznosiła toasty. Dobrze się bawiła?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wybrali się ze znajomymi na kilka szotów wódki i piwo.

2Wspólny wypad

Pudelek EXCLUSIVE