Wtorek 11.06.2019 22:30

Kylie Jenner zorganizowała imprezę w stylu "Opowieści Podręcznej". Fani są oburzeni: "To nie jest śmieszne!"

Opowieść Podręcznej Kylie Jenner

Kylie Jenner zorganizowała imprezę w stylu "Opowieści Podręcznej". Fani są oburzeni: "To nie jest śmieszne!"

Opowieść Podręcznej od kilku lat jest jednym z największych hitów HBO. Serial jest adaptacją antyutopijnej powieści Margaret Atwood, w której przedstawiono świat przyszłości całkowicie zdominowany przez skrajnie prawicową partię, która stworzyła własną wersję religii chrześcijańskiej.

Społeczeństwo w tym świecie dotknięte jest plagą niepłodności, a kobiety, które zachowały zdolność do reprodukcji są w tym systemie niewolone i muszą rodzić dzieci bezpłodnym małżeństwom bogatych oficjeli. W serialu nie brakuje drastycznych scen, jak np. ta, gdy pan domu zapładnia "Podręczną", leżącą na kolanach jego żony.

Opowieść Podręcznej bije rekordy popularności na całym świecie i skłania do dyskusji na temat roli kobiet i ich praw. Aktualnie stacja emituje trzeci sezon kontrowersyjnej serii.

Wydawałoby się, że powagę tematu przedstawionego w serialu rozumieją wszyscy, a tymczasem okazuje się, że cierpienie kobiet może być dla niektórych inspiracją do... zabawy.

Kylie Jenner wydała ostatnio przyjęcie dla swojej przyjaciółki, Anastasii Karanikolaou, z okazji jej 22. urodzin. Celebrytka wymyśliła, że tematem przewodnim imprezy będzie właśnie Opowieść Podręcznej.

Zaproszone koleżanki miały na sobie charakterystyczne stroje Podręcznych, symbolizujące ich podległość i stopień w społecznej hierarchii - czerwone suknie z pelerynami i białe nakrycia głowy. Oprócz tego na przyjęciu serwowano drinki o nazwach nawiązujących do charakterystycznych zwrotów, jakimi posługują się bohaterowie serialu. Była więc np wódka "Chwalmy Pana" oraz tequila "Pod Jego okiem". Do mężczyzn na imprezie zwracano się per "Dowódca". A do imion kobiet dodawano przedrostek "of", który w serialu symbolizuje przynależność Podręcznej do jej "pana".

Oczywiście zdjęciami i nagraniami z urodzin Jenner pochwaliła się na Instagramie i została zmiażdżona w komentarzach:

Krzyczę!!! Dlaczego Kylie Jenner robi imprezę z "podręcznymi"? I hiperseksualizuje czerwone szaty? To jest dokładnie przeciwko temu, czego chciała Margaret Atwood.

Kylie Jenner straciła całkowicie mój szacunek. "Opowieść podręcznej" nie jest tematem do żartów. Chodzi o gwałt i opresję kobiet. I dzieje się to teraz w Ameryce. Nigdy nie byłem świadkiem takiego poziomu ignorancji w całym moim życiu.

To jest bardzo niepokojące. Nie podoba mi się. To nie jest dla mnie, siostro.

Przepraszam, czy Kylie Jenner kiedykolwiek widziała "Opowieść podręcznej"? To nie jest słodkie. To nie jest stylowe. To nie jest śmieszne. I napewno nie jest tematem na imprezę.

Wygląda na to, że Kylie faktycznie albo nigdy nie oglądała serialu, którym się zainspirowała, albo po prostu go... nie zrozumiała.

Którą opcję obstawiacie?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kylie and her bestie/assistant @victoriavillarroel

Post udostępniony przez Kylie Jenner News (@kyliesnapchat)Cze 8, 2019 o 7:45 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (116)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 116
Odpowiedz
707 32
zgłoś
Gość 11.06.2019 22:31
Przecież to tylko świadectwo upadkuinteligencji, dziwi Was to?
Odpowiedz
12 7
zgłoś
Gość 11.06.2019 22:32
XDDD
Odpowiedz
624 33
zgłoś
gość 11.06.2019 22:33
ja nawet nie jestem w stanie obejrzeć tego serialu, bo przeraził mnie sam zwiastun i opis, a ta jak zwykle level hard. killme pls.
Odpowiedz
572 23
zgłoś
Serio 11.06.2019 22:34
Za pieniadze jednak nie wszystko mozna kupic..... no rozumu
Odpowiedz
36 64
zgłoś
Gość 11.06.2019 22:34
Napiszecie w końcu o ataku na księdza we Wrocławiu czy macie zamiar dalej olewać temat i rozdmuchiwać mini aferki typu to czy jakaś pijana laska krzyczaca na paradzie?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 116