Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kylie Jenner zorganizowała imprezę w stylu "Opowieści Podręcznej". Fani są oburzeni: "To nie jest śmieszne!"

79
Podziel się

Celebrytka najwyraźniej nie zrozumiała, o co chodzi w serialu, który opowiada o gwałceniu kobiet i pozbawianiu ich wszelkich praw.

Kylie Jenner zorganizowała imprezę w stylu "Opowieści Podręcznej". Fani są oburzeni: "To nie jest śmieszne!"
bDXTBtLp

[ _

_ ]( https://www.pudelek.pl/artykul/132948/aktorka_polskiego_pochodzenia_jest_gwiazda_opowiesci_podrecznej_zdjecia_s/foto_1#s1 )

bDXTBtLr

Opowieść Podręcznej od kilku lat jest jednym z największych hitów HBO. Serial jest adaptacją antyutopijnej powieści Margaret Atwood, w której przedstawiono świat przyszłości całkowicie zdominowany przez skrajnie prawicową partię, która stworzyła własną wersję religii chrześcijańskiej.

Społeczeństwo w tym świecie dotknięte jest plagą niepłodności, a kobiety, które zachowały zdolność do reprodukcji są w tym systemie niewolone i muszą rodzić dzieci bezpłodnym małżeństwom bogatych oficjeli. W serialu nie brakuje drastycznych scen, jak np. ta, gdy pan domu zapładnia "Podręczną", leżącą na kolanach jego żony.

Opowieść Podręcznej bije rekordy popularności na całym świecie i skłania do dyskusji na temat roli kobiet i ich praw. Aktualnie stacja emituje trzeci sezon kontrowersyjnej serii.

Wydawałoby się, że powagę tematu przedstawionego w serialu rozumieją wszyscy, a tymczasem okazuje się, że cierpienie kobiet może być dla niektórych inspiracją do... zabawy.

bDXTBtLx

Kylie Jenner wydała ostatnio przyjęcie dla swojej przyjaciółki, Anastasii Karanikolaou, z okazji jej 22. urodzin. Celebrytka wymyśliła, że tematem przewodnim imprezy będzie właśnie Opowieść Podręcznej.

Zaproszone koleżanki miały na sobie charakterystyczne stroje Podręcznych, symbolizujące ich podległość i stopień w społecznej hierarchii - czerwone suknie z pelerynami i białe nakrycia głowy. Oprócz tego na przyjęciu serwowano drinki o nazwach nawiązujących do charakterystycznych zwrotów, jakimi posługują się bohaterowie serialu. Była więc np wódka "Chwalmy Pana" oraz tequila "Pod Jego okiem". Do mężczyzn na imprezie zwracano się per "Dowódca". A do imion kobiet dodawano przedrostek "of", który w serialu symbolizuje przynależność Podręcznej do jej "pana".

Oczywiście zdjęciami i nagraniami z urodzin Jenner pochwaliła się na Instagramie i została zmiażdżona w komentarzach:

bDXTBtLy

Krzyczę!!! Dlaczego Kylie Jenner robi imprezę z "podręcznymi"? I hiperseksualizuje czerwone szaty? To jest dokładnie przeciwko temu, czego chciała Margaret Atwood.

Kylie Jenner straciła całkowicie mój szacunek. "Opowieść podręcznej" nie jest tematem do żartów. Chodzi o gwałt i opresję kobiet. I dzieje się to teraz w Ameryce. Nigdy nie byłem świadkiem takiego poziomu ignorancji w całym moim życiu.

To jest bardzo niepokojące. Nie podoba mi się. To nie jest dla mnie, siostro.

Przepraszam, czy Kylie Jenner kiedykolwiek widziała "Opowieść podręcznej"? To nie jest słodkie. To nie jest stylowe. To nie jest śmieszne. I napewno nie jest tematem na imprezę.

bDXTBtLz

Wygląda na to, że Kylie faktycznie albo nigdy nie oglądała serialu, którym się zainspirowała, albo po prostu go... nie zrozumiała.

Którą opcję obstawiacie?

bDXTBtLA
bDXTBtLS
KOMENTARZE
(79)
Gość
2 lata temu
Przecież to tylko świadectwo upadkuinteligencji, dziwi Was to?
gość
2 lata temu
ja nawet nie jestem w stanie obejrzeć tego serialu, bo przeraził mnie sam zwiastun i opis, a ta jak zwykle level hard. killme pls.
Gość
2 lata temu
XDDD
bDXTBtLT
Serio
2 lata temu
Za pieniadze jednak nie wszystko mozna kupic..... no rozumu
gość
2 lata temu
Tempa strzała;-)
Najnowsze komentarze (79)
gość
2 lata temu
Wg K. Pawłowicz i reszty prawicy zachowania przedstawiane w serialu pewnie są normalne... Nigdy nie pojmę jak można na takie zidiocenie głosować?!
Gość
2 lata temu
Oglądałam połowę pierwszego sezonu. Bardzo mnie zmeczylo to dzieło. Generalnie beznadziejny serial.
Gość
2 lata temu
Hulu nie HBO
Gość
2 lata temu
Typowe zagranie marketingowe By być w centrum zainteresowania, więcej followersow odsłon etc
Gość
2 lata temu
To tylko serial.
Gość
2 lata temu
A co ona może mieć pod tym głupim czerepem
gość
2 lata temu
naprawdę ktoś się spodziewał inteligencji u Kyle Jenner?serio?naprawdę Was dziwi to co wyprawia????naprawdę??
Gość
2 lata temu
3 sezon jest beznadziejny- przebrnęłam przez 2 pierwsze odcinki i tak mnie znudziły i wkurzyły, że już mi się nie chciało oglądać 3-go. Porażka! Bez pomysłu!
bDXTBtLL
gość
2 lata temu
P0lki dla Januszy są przez całe życie podręcznymi
Gość
2 lata temu
Przecież ona poza lusterkiem nie ma nic w głowie
Gość
2 lata temu
Dobrze, że nie oglądała Listy Schindlera....
gość
2 lata temu
czytałam książkę, serialu nie będę oglądać. .straszna
gość
2 lata temu
Idiokracja w toku... Ten stary film był zaiste profetyczny, niestety. Kto też oglądał „Idiokrację”?
Megi91
2 lata temu
Czego się dziwić po kimś kto pewnie szkoły podstawowej nie skończył i nie ma pojęcia o świecie Realnym.
...
Następna strona
bDXTBtMn