Wtorek 11.06.2019 22:30

Kylie Jenner zorganizowała imprezę w stylu "Opowieści Podręcznej". Fani są oburzeni: "To nie jest śmieszne!"

Opowieść Podręcznej Kylie Jenner

Kylie Jenner zorganizowała imprezę w stylu "Opowieści Podręcznej". Fani są oburzeni: "To nie jest śmieszne!"

Opowieść Podręcznej od kilku lat jest jednym z największych hitów HBO. Serial jest adaptacją antyutopijnej powieści Margaret Atwood, w której przedstawiono świat przyszłości całkowicie zdominowany przez skrajnie prawicową partię, która stworzyła własną wersję religii chrześcijańskiej.

Społeczeństwo w tym świecie dotknięte jest plagą niepłodności, a kobiety, które zachowały zdolność do reprodukcji są w tym systemie niewolone i muszą rodzić dzieci bezpłodnym małżeństwom bogatych oficjeli. W serialu nie brakuje drastycznych scen, jak np. ta, gdy pan domu zapładnia "Podręczną", leżącą na kolanach jego żony.

Opowieść Podręcznej bije rekordy popularności na całym świecie i skłania do dyskusji na temat roli kobiet i ich praw. Aktualnie stacja emituje trzeci sezon kontrowersyjnej serii.

Wydawałoby się, że powagę tematu przedstawionego w serialu rozumieją wszyscy, a tymczasem okazuje się, że cierpienie kobiet może być dla niektórych inspiracją do... zabawy.

Kylie Jenner wydała ostatnio przyjęcie dla swojej przyjaciółki, Anastasii Karanikolaou, z okazji jej 22. urodzin. Celebrytka wymyśliła, że tematem przewodnim imprezy będzie właśnie Opowieść Podręcznej.

Zaproszone koleżanki miały na sobie charakterystyczne stroje Podręcznych, symbolizujące ich podległość i stopień w społecznej hierarchii - czerwone suknie z pelerynami i białe nakrycia głowy. Oprócz tego na przyjęciu serwowano drinki o nazwach nawiązujących do charakterystycznych zwrotów, jakimi posługują się bohaterowie serialu. Była więc np wódka "Chwalmy Pana" oraz tequila "Pod Jego okiem". Do mężczyzn na imprezie zwracano się per "Dowódca". A do imion kobiet dodawano przedrostek "of", który w serialu symbolizuje przynależność Podręcznej do jej "pana".

Oczywiście zdjęciami i nagraniami z urodzin Jenner pochwaliła się na Instagramie i została zmiażdżona w komentarzach:

Krzyczę!!! Dlaczego Kylie Jenner robi imprezę z "podręcznymi"? I hiperseksualizuje czerwone szaty? To jest dokładnie przeciwko temu, czego chciała Margaret Atwood.

Kylie Jenner straciła całkowicie mój szacunek. "Opowieść podręcznej" nie jest tematem do żartów. Chodzi o gwałt i opresję kobiet. I dzieje się to teraz w Ameryce. Nigdy nie byłem świadkiem takiego poziomu ignorancji w całym moim życiu.

To jest bardzo niepokojące. Nie podoba mi się. To nie jest dla mnie, siostro.

Przepraszam, czy Kylie Jenner kiedykolwiek widziała "Opowieść podręcznej"? To nie jest słodkie. To nie jest stylowe. To nie jest śmieszne. I napewno nie jest tematem na imprezę.

Wygląda na to, że Kylie faktycznie albo nigdy nie oglądała serialu, którym się zainspirowała, albo po prostu go... nie zrozumiała.

Którą opcję obstawiacie?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kylie and her bestie/assistant @victoriavillarroel

Post udostępniony przez Kylie Jenner News (@kyliesnapchat)Cze 8, 2019 o 7:45 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (116)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-116 z 116
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 12.06.2019 11:20
A czego się spodziewać po kimś, kto swoją karierę oparł na pokazywaniu tyłka i wystawieniu świadomie całego swojego życia na widok publiczny, a sens życia uzależniony jest od ilości obserwujących na instagramie? Może bohaterki przyjęcia kimś takim właśnie chciałyby być? W Hiszpanii nadal bawią się w ubijanie byków dla zabawy, kobiety rodzą innym dzieci za pieniądze, bezpłodność dzięki "cudownym" udogodnieniom jest coraz większa, a tam jest Ameryka-zdecydowanie inny stan umysłu....
Odpowiedz
2 6
zgłoś
gość 12.06.2019 11:29
ale w czym problem, dobry pomysł jak każdy inny na urodziny. Serial jest super
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 12.06.2019 11:34
Opcja druga wchodzi w grę.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 12.06.2019 12:06
gość: Tempa strzała;-)
Chyba szczała, jak już tempa.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Kharghoul 12.06.2019 12:10
Jest jeszcze trzecia odpowiedź. Ma w d... takie komentarze jak wasz. I jak przypuszczam jest to odpowiedź najbliższa prawdy.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-116 z 116