Środa 12.06.2019 12:40

Meghan Markle zostanie gościnną REDAKTORKĄ NACZELNĄ wrześniowego "Vogue'a". "Anna Wintour jest rozgniewana faktem, że straciła taką okazję"

Meghan Markle Vogue Anna Wintour

Meghan Markle zostanie gościnną REDAKTORKĄ NACZELNĄ wrześniowego "Vogue'a". "Anna Wintour jest rozgniewana faktem, że straciła taką okazję"

Amerykańska aktorka Meghan Markle spełniła swoje największe marzenie. Dzięki wżenieniu się w brytyjską rodzinę królewską awansowała do pierwszej ligi show biznesu. Przedtem kojarzono ją głównie jako aktorkę z serialu W garniturach i hostessę z programów rozrywkowych. Kiedy Rachel powoli traciła nadzieję, że jej życie się odmieni, na horyzoncie pojawił się książę Harry. Rozwódka szybko zrozumiała, że to jej życiowa szansa i zrezygnowała z dotychczasowego życia. Sprawnie przeszła transformację w żonę brytyjskiego księcia, której głównym zadaniem jest wysyłanie uśmiechów poddanym.

PRZYPOMNIJMY: Kate i Meghan na przyjęciu księcia Karola UDAWAŁY, ŻE SIĘ NIE WIDZĄ! (WIDEO)

Niestety, od kiedy Meghan stała się księżną Sussexu, musiała porzucić dotychczasowe pasje. Skasowała swój prężnie działający Instagram i zrezygnowała z prowadzenia lifestylowego bloga. Straty zrekompensowała sobie noszeniem ekskluzywnych ubrań od najdroższych projektantów. Niektórym nie podoba się, że żona Harry’ego zapomniała o brytyjskich domach mody i stawia przede wszystkim na amerykańskie i francuskie marki.

PRZYPOMNIJMY: Projektant sukni ślubnej księżnej Diany ma żal do Meghan: "Powinna wspierać brytyjskich projektantów"

Wygląda na to, że 37-latka zapragnęła wrócić do dziennikarstwa modowego. Jak podaje Us Weekly, Meghan zostanie gościnną redaktorką naczelną wrześniowego numeru brytyjskiego Vogue’a. The September Issue jest jedną z najbardziej znaczących publikacji modowych na świecie.

Księżna nie tylko zadba o całość numeru, ale także weźmie udział w sesji zdjęciowej. Dodatkowo ma napisać artykuł, w którym najprawdopodobniej poruszy kwestie równouprawnienia i edukacji kobiet. Co ciekawe, Markle zaprosiła do współpracy autorytety, które napiszą do numeru swoje felietony. Zagraniczne media w pierwszej kolejności wymieniają najlepszą przyjaciółkę Meghan i organizatorkę jej baby shower, Serenę Williams.

Sesja zdjęciowa Markle prawdopodobnie zostanie zrealizowana w Frogmore Cottage. Jak donosi brytyjski The Sun, księżna nie chce pojawić się na okładce, a w projekt nie będzie zaangażowany jej syn Archie i mąż Harry.

Do przedsięwzięcia zaprosił ją redaktor naczelny brytyjskiego Vogue’aEdward Enninful. Anna Wintour, prowadząca amerykańskie wydanie biblii mody, podobno jest nieco zakłopotana faktem, że sama nie wpadła na podobny pomysł:

Edward zabiegał o Markle od pierwszego dnia. Anna jest rozgniewana, że straciła taką okazję - podaje tabloid.

Czekacie na artykuł i sesję Meghan?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (117)

Odpowiedz
14 3
zgłoś
Gość 12.06.2019 13:15
gość: Anna wziela Kim Kardashian- to pismo stalo sie brukowcem
A zebys wieziala. Co ona ma wspolnego z modą? .. tyle ze sie lansuje. Wszystkich mozna wytlumaczyc.. ale jej nie..
Odpowiedz
15 8
zgłoś
Gość 12.06.2019 13:15
gość: Mądrzy ludzie widzą w Meghan potencjał a miernoty ją krytykują.
Potencjal w czym?:D
Odpowiedz
11 5
zgłoś
Gość 12.06.2019 13:15
Bardzo jestem ciekawa
Odpowiedz
10 2
zgłoś
Gość 12.06.2019 13:16
gość:
Gość:
gość:
Gość:
Gość: zgrywanie buntowniczki chyba przynosi jej jakieś korzyści ;) ale jakie ma do tego kwalifikacje? zero klasy. wszystko pod publikę
Meghan ma wyższe wykształcenie, bodajże skończyła stosunki międzynarodowe, zna kilka języków, przed ślubem działała charytatywnie i udzielała się w różnych przedsięwzięciach, prowadziła także bloga i zajmowała się kaligrafią. Po prostu nie była top gwiazdą i nikt o tym nie pisał, ale w sieci nic nie zginie.
Skończyła stosunki międzynarodowe i nadal nie nauczyła się czym jest protokół, etykieta i jak funkcjonowac w międzynaroodwej instytucji? No to gratuluję... Tym bardziej powinna się wstydzić. Kate doskonale sprawdza się w roli księżnej. Meghan robi tylko show wokół siebie
Kate poszła rok później do szkoły i wybrała taką, na której uczył się William. Nigdy nie pracowała, co bardzo nie podobało się opinii publicznej i samej królowej. Była imprezowiczką, jest wiele zdjęć z tamtego okresu.
niech rzuci kameniem ten, kto nie imprezował na studiach. poza tym, gdyby ktoś był skłonny zafundować ci godne życie bez tyrania, poleciałabyś z wywalonym jęzorem pierwsza.
Ja moge rzucic. Nie imprezowalam 🤣
Odpowiedz
9 9
zgłoś
Gość 12.06.2019 13:16
Gość: Pomozcie mi. Mysle o powrocie do Pl z (Irlandii). Az tak zle jest? Niech mi ktos to jakos przedstawi, ceny itp.
Nie wracaj do kaczogrodu nie ma do czego
Ładowanie komentarzy…