Środa 12.06.2019 12:40

Meghan Markle zostanie gościnną REDAKTORKĄ NACZELNĄ wrześniowego "Vogue'a". "Anna Wintour jest rozgniewana faktem, że straciła taką okazję"

Meghan Markle Vogue Anna Wintour

Meghan Markle zostanie gościnną REDAKTORKĄ NACZELNĄ wrześniowego "Vogue'a". "Anna Wintour jest rozgniewana faktem, że straciła taką okazję"

Amerykańska aktorka Meghan Markle spełniła swoje największe marzenie. Dzięki wżenieniu się w brytyjską rodzinę królewską awansowała do pierwszej ligi show biznesu. Przedtem kojarzono ją głównie jako aktorkę z serialu W garniturach i hostessę z programów rozrywkowych. Kiedy Rachel powoli traciła nadzieję, że jej życie się odmieni, na horyzoncie pojawił się książę Harry. Rozwódka szybko zrozumiała, że to jej życiowa szansa i zrezygnowała z dotychczasowego życia. Sprawnie przeszła transformację w żonę brytyjskiego księcia, której głównym zadaniem jest wysyłanie uśmiechów poddanym.

PRZYPOMNIJMY: Kate i Meghan na przyjęciu księcia Karola UDAWAŁY, ŻE SIĘ NIE WIDZĄ! (WIDEO)

Niestety, od kiedy Meghan stała się księżną Sussexu, musiała porzucić dotychczasowe pasje. Skasowała swój prężnie działający Instagram i zrezygnowała z prowadzenia lifestylowego bloga. Straty zrekompensowała sobie noszeniem ekskluzywnych ubrań od najdroższych projektantów. Niektórym nie podoba się, że żona Harry’ego zapomniała o brytyjskich domach mody i stawia przede wszystkim na amerykańskie i francuskie marki.

PRZYPOMNIJMY: Projektant sukni ślubnej księżnej Diany ma żal do Meghan: "Powinna wspierać brytyjskich projektantów"

Wygląda na to, że 37-latka zapragnęła wrócić do dziennikarstwa modowego. Jak podaje Us Weekly, Meghan zostanie gościnną redaktorką naczelną wrześniowego numeru brytyjskiego Vogue’a. The September Issue jest jedną z najbardziej znaczących publikacji modowych na świecie.

Księżna nie tylko zadba o całość numeru, ale także weźmie udział w sesji zdjęciowej. Dodatkowo ma napisać artykuł, w którym najprawdopodobniej poruszy kwestie równouprawnienia i edukacji kobiet. Co ciekawe, Markle zaprosiła do współpracy autorytety, które napiszą do numeru swoje felietony. Zagraniczne media w pierwszej kolejności wymieniają najlepszą przyjaciółkę Meghan i organizatorkę jej baby shower, Serenę Williams.

Sesja zdjęciowa Markle prawdopodobnie zostanie zrealizowana w Frogmore Cottage. Jak donosi brytyjski The Sun, księżna nie chce pojawić się na okładce, a w projekt nie będzie zaangażowany jej syn Archie i mąż Harry.

Do przedsięwzięcia zaprosił ją redaktor naczelny brytyjskiego Vogue’aEdward Enninful. Anna Wintour, prowadząca amerykańskie wydanie biblii mody, podobno jest nieco zakłopotana faktem, że sama nie wpadła na podobny pomysł:

Edward zabiegał o Markle od pierwszego dnia. Anna jest rozgniewana, że straciła taką okazję - podaje tabloid.

Czekacie na artykuł i sesję Meghan?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (117)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-117 z 117
Odpowiedz
6 5
zgłoś
gość 12.06.2019 15:54
gość: Mądrzy ludzie dostrzegają i doceniają naprawdę pracowitych ludzi i naprawdę działających charytatywnie dla innych ale nie aktoreczke bo to coś do pracowitych nie należy no chyba żeby robić sobie selfie.
aktoreczke... nastepna infantylna
Odpowiedz
6 2
zgłoś
gość 12.06.2019 15:55
gość: Jaka aktywność charytatywne poważnie? Łykasz wszystko co jej pr na wikiepedi wypisze. Czy ta pani umorzyła długi najubozszym krajom afrykańskim, czy ona tam pracowała dłużej niż jeden dzień z tymi ludźmi? NIE jeszcze raz nie.
jednym slowem nastepny publicity stunt
Odpowiedz
7 9
zgłoś
Gość 12.06.2019 15:55
A wiecie, ze Megan zna 5jezykow, skończyła 3 kierunki studiów i pracowała w ambasadzie? A Wy czym się możecie pochwalić Karyny z biedronki?
Odpowiedz
4 5
zgłoś
gość 12.06.2019 15:57
Czy to że ona sama kupuje sobie ubrania to według ciebie należy do wyczynu ? Uwierz mi każda z nas to robi taki niepełnosprawne umysłowo nie jesteśmy za jakie masz uważasz. A te niby pieniądze zarobione z grania w tym gniocie dawno zostały wydane.
Odpowiedz
9 1
zgłoś
Gość 12.06.2019 16:13
Czemu kazde zdanie az kapie od ironii? Kate tez sie wzenila rodzine krolewska, a nad nia sie rozplywacie
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-117 z 117