Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Sawczuk jednak śpiewa o Królikowskim? "Kasia nie ukrywa w prywatnych rozmowach, że tekst jej piosenki dotyczy Antka"

67
Podziel się

Zdziwieni?

Sawczuk jednak śpiewa o Królikowskim? "Kasia nie ukrywa w prywatnych rozmowach, że tekst jej piosenki dotyczy Antka"
bCNRlGcB

Trzy lata temu dobiegł końca związek Katarzyny Sawczuk i Antoniego Królikowskiego. Oficjalnym powodem rozstania było dzieląca ich ośmioletnia różnica wieku i związane z nią różne plany na najbliższą przyszłość.

Podobno Katarzyna czuła się przytłoczona presją ze strony Królikowskich, by jak najszybciej wzięli ślub. Zwłaszcza Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie mogła się tego doczkać i nawet zaczęła ostrożnie planować im wesele.

bCNRlGcD

19-letnia wówczas Sawczuk uznała, że na to jednak trochę za wcześnie. Podobno cieniem na jej relacjach z Antonim położyły się także plotki o serdecznej przyjaźni, jaka połączyła Królikowskiego z Macademian Girl na planie Agenta. Wprawdzie Antoni zapewniał, że "nikt nikogo nie zdradził", jednak rozstanie nie przebiegło ponoć w przyjaznej atmosferze.

Atmosfery nie poprawiło zapewne to, że krótko po rozstaniu z Sawczuk, Antek zaczął spotykać się z jej bliską koleżanką, Julia Wieniawą.

Katarzyna do tej pory unikała wypowiadania się na temat byłego chłopaka, ale ostatnio najwyraźniej coś przelało czarę goryczy. Sawczuk nagrała piosenkę, której tekst sprawia wrażenie próby rozliczenia się z przeszłością. Można nawet pokusić się o spekulacje, że plotki o niewierności nie były całkiem bezpodstawne, bo, jak zauważa Kasia w swojej piosence, z reguły "są dwie laski na zapas".

bCNRlGcJ

Z małego miasta ty mnie w tłum przyciągnąłeś, żeby wypełnić swój czas - śpiewa Sawczuk. Gdy mnie nie ma, to na afterze u ciebie są dwie laski na zapas. Chyba im młodsza, tym się lepiej steruje. A ty piekny, popularny, wiesz, że nic ci nie szkodzi, bo mówisz, że jesteś zagubiony. Weż ten sztuczny uśmiech i zachowaj go, bo nie uciekniesz przed sobą.
Myślicie, że ta poetycka charakterystyka pasuje do Antoniego? Znajomi Sawczuk twierdzą, że jak ulał.

Kasia nie ukrywa w prywatnych rozmowach, że tekst jej piosenki "Tak to widzę” dotyczy Antka - potwierdza jeden z nich w rozmowie z Faktem. To jej sposób na zamknięcie bolesnego rozdziału, jakim był dla niej ich dwuletni związek.

Podzielacie opinię Katarzyny na temat urody Królikowskiego?

_

bCNRlGcK

_

bCNRlGde
KOMENTARZE
(67)
gość
rok temu
Ile można rozpamiętywać gościa, który przed nią miał tuzin innych
gość
rok temu
piękna ta Kasia :) a Królikowski jak wymoczek mułowaty
Gość
rok temu
Co łaski widza w tym Piotrusiu Panu lekkim pasztecie?
bCNRlGdf
Gość
rok temu
Tekst wybitny! Nagroda dla tekściarza roku subito!
gość
rok temu
Ile można rozpamiętywać gościa, który przed nią miał tuzin innych.
Najnowsze komentarze (67)
Gość
rok temu
A ta druga to zapewne Julia😁
ballermann
rok temu
a niby po co? ciebie sawczuk pogielo ?
Gość
rok temu
Lepsza niż ta denna Wieniawa 🤮🤮🤮
gość
rok temu
Tekst jej Iza Marcinkiewicz napisała? Straszna kaszana.
Gość
rok temu
Oj tam, oj tam. On bzyka, one stają się popularne. Tej już dawno nie bzyka, przestali jej cykac fotki to ogrzewa stary kotlet.
Gość
rok temu
Spotkalam go dzisiaj na premierze w warszawskiej operze. Ciagnal nowa dziewczyne jak na sile. Ona ze smutna mina, a ten... jakby gotowy na impreze. Zreszta pewnie sa juz foty. Nie polecan spotkania z nim.
Gość
rok temu
Piękna dziewczyna
Gość
rok temu
Śliczna! Gdzie Wieniawie do niej
bCNRlGcX
gość
rok temu
Nikt nie naprawił oczka temu misiu.
gość
rok temu
Barrzo nieciekawy facet a na dodatek bab..rz Poza tym bardzo nieciekawy styl i fryzura - jak chlopczyk w ubraniach od mlodsego brata , zero meskosci , takie lel..,m pole .,.m ktore nie wie kogo wybrac i co. ze. soba. poczac
Gość
rok temu
A ona taka sama. Nogi rozkłada przed każdym.
gość
rok temu
Czemu mam wrażenie, że ktoś opłacił artykuł na pudelku, żeby podbić zainteresowanie tematem, który nikogo nie obchodzi? Przecież pisali już o tym, kilka tygodni temu, w zupełnie innym tonie, bardziej krytycznym, a teraz nagle taki nijaki artykulik.
gość
rok temu
Śliczna ta Kasia, dużo ładniejsza od Wieniawy
Gość
rok temu
Antek ma coś wspolnego z Tymanskim jeśli chodzi o gust do kobiet
...
Następna strona
bCNRlGdz