Środa 12.06.2019 12:00

Sawczuk jednak śpiewa o Królikowskim? "Kasia nie ukrywa w prywatnych rozmowach, że tekst jej piosenki dotyczy Antka"

Katarzyna Sawczuk Antek Królikowski

Sawczuk jednak śpiewa o Królikowskim? "Kasia nie ukrywa w prywatnych rozmowach, że tekst jej piosenki dotyczy Antka"

Trzy lata temu dobiegł końca związek Katarzyny Sawczuk i Antoniego Królikowskiego. Oficjalnym powodem rozstania było dzieląca ich ośmioletnia różnica wieku i związane z nią różne plany na najbliższą przyszłość.

Podobno Katarzyna czuła się przytłoczona presją ze strony Królikowskich, by jak najszybciej wzięli ślub.  Zwłaszcza Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie mogła się tego doczkać i nawet  zaczęła ostrożnie planować im wesele.


19-letnia wówczas Sawczuk uznała, że na to jednak trochę za wcześnie. Podobno cieniem na jej relacjach z Antonim położyły się także plotki o serdecznej przyjaźni, jaka połączyła Królikowskiego z Macademian Girl na planie Agenta. Wprawdzie Antoni zapewniał, że "nikt nikogo nie zdradził", jednak rozstanie nie przebiegło ponoć w przyjaznej atmosferze.

Zobacz: Królikowski o rozstaniu z Sawczuk: "Nikt nikogo nie zdradził. To była nasza wspólna decyzja"

Atmosfery nie poprawiło zapewne to, że krótko po rozstaniu z Sawczuk, Antek zaczął spotykać się z jej bliską koleżanką, Julia Wieniawą.

Katarzyna do tej pory unikała wypowiadania się na temat byłego chłopaka, ale ostatnio najwyraźniej coś przelało czarę goryczy. Sawczuk nagrała piosenkę, której tekst sprawia wrażenie próby rozliczenia się z przeszłością. Można nawet pokusić się o spekulacje, że plotki o niewierności nie były całkiem bezpodstawne, bo, jak zauważa Kasia w swojej piosence, z reguły "są dwie laski na zapas".

Z małego miasta ty mnie w tłum przyciągnąłeś, żeby wypełnić swój czas - śpiewa Sawczuk. Gdy mnie nie ma, to na afterze u ciebie są dwie laski na zapas. Chyba im młodsza, tym się lepiej steruje. A ty piekny, popularny, wiesz, że nic ci nie szkodzi, bo mówisz, że jesteś zagubiony. Weż ten sztuczny uśmiech i zachowaj go, bo nie uciekniesz przed sobą.

Myślicie, że ta poetycka charakterystyka pasuje do Antoniego? Znajomi Sawczuk twierdzą, że jak ulał.

Kasia nie ukrywa w prywatnych rozmowach, że tekst jej piosenki "Tak to widzę” dotyczy Antka - potwierdza jeden z nich w rozmowie z Faktem. To jej sposób na zamknięcie bolesnego rozdziału, jakim był dla niej ich dwuletni związek.

Podzielacie opinię Katarzyny na temat urody Królikowskiego?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (98)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-98 z 98
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 12.06.2019 20:24
gość: Taka ładna dziewczyna..co ona w nim widziała?
Za to teraz ma przystojnego chłopaka, a Królikowski coraz bardziej przypomina swojego ojca...
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 12.06.2019 20:44
Spotkalam go dzisiaj na premierze w warszawskiej operze. Ciagnal nowa dziewczyne jak na sile. Ona ze smutna mina, a ten... jakby gotowy na impreze. Zreszta pewnie sa juz foty. Nie polecan spotkania z nim.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 12.06.2019 20:45
gość:
gość: Taka ładna dziewczyna..co ona w nim widziała?
Za to teraz ma przystojnego chłopaka, a Królikowski coraz bardziej przypomina swojego ojca...
Ojciec jest super tylko w dwoch odslonach, jak gra w Ranczu i jak lojalnie wypowiada sie o swojej partnerce serialowej, Ilonie. Reszta? Nie moge na niego patrzec, a TTBZ przekracza wszystkie granice dobrego smaku.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 12.06.2019 20:50
Oj tam, oj tam. On bzyka, one stają się popularne. Tej już dawno nie bzyka, przestali jej cykac fotki to ogrzewa stary kotlet.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.06.2019 21:21
Tekst jej Iza Marcinkiewicz napisała? Straszna kaszana.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-98 z 98