Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krystyna Pawłowicz atakuje Macieja Musiała za popieranie społeczności LGBT: "To dla Boga obrzydlistwo!"

364
Podziel się

Posłanka postanowiła pouczyć młodego aktora, jak być dobrym katolikiem.

Krystyna Pawłowicz atakuje Macieja Musiała za popieranie społeczności LGBT: "To dla Boga obrzydlistwo!"
bCNeoObV

W ubiegłą sobotę ulicami Warszawy przeszła Parada Równości. Wydarzenie w tym roku przyciągnęło sporą ilość znanych osób, które wymachiwały tęczowymi flagami, solidaryzując się ze środowiskiem LGBT.

Wsparcie dla mniejszości seksualnych celebryci okazywali też w mediach społecznościowych. Z jakichś powodów największe kontrowersje wywołał post Macieja Musiała, który zapozował do zdjęcia w koszulce z tęczą i napisem "love".

bCNeoObX

Fani aktora byli zaskoczeni, bo ten teklaruje się jako gorliwy katolik, a to dla części intarnautów stoi w sprzeczności z tolerancją wobec homoseksualistów. Na profilu Musiała wylała się fala hejtu pod jego adresem.

Maciek był na tyle poruszony tą sytuacją, że opublikował oddzielny wpis, w którym stwierdził, że "traci wiarę w ludzi i dobro".

bCNeoOcd

Do grona krytykujących Musiała dołączyła właśnie Krystyna Pawłowicz. Posłanka opublikowała na Twitterze agresywny wpis w typowym dla niej stylu.

M. Musiał, katolik infantylny poparł patologie seksualne. Zbesztany uważa, że "szacunek jest możliwy nawet, jeśli coś się nie zgadza z nauką Kościoła". Proszę pana, to COŚ to patologia i grzech. NIE zgadza się z nauką Kościoła i na szacunek NIE zasługuje, bo to dla Boga obrzydlistwo - pouczyła młodego aktora.

Myślicie, że poprzeczytaniu tego wpisu Musiał doszczętnie straci wiarę w ludzi?

bCNeoOce
bCNeoOcf
bCNeoOcy
KOMENTARZE
(364)
gość
rok temu
Ta pani się za Boga już wypowiada?
gość
rok temu
Nie wiem, może się nie znam ale mnie zawsze uczono że Bóg kocha wszystkich i nie należy się go bać.
gość😘
rok temu
Kobieto zastanów się co mówisz jest to naprawdę głupie ! Przemyśl to sobie trochę tolerancji dla innych wyjdzie nam wszystkim na dobre ! jestem zwolenniczką PiSu ale jestem za tolerancja dla różnorodności !!!
bCNeoOcz
Gość
rok temu
A czy jest ktoś kogo ona nie atakuje?
gość❤️
rok temu
Najważniejsza jest miłość ! miłość do wszystkiego i do wszystkich to powinno być nadrzędne , wszędzie !!!
Najnowsze komentarze (364)
Kotek
8 miesięcy temu
Ta kobieta jest niemozliwa.Ludzie , nie mozna jej sluchac.Tyle zlosliwosci i jadu chyba nikt nie ma
gość
rok temu
kyrie elejson
gość
rok temu
A kim jest ta Pani aby wypowiadać się za Boga!!! Kościół może sobie środ. LGBT krytykować. Ostatnie afery wskazują że kościół z jego hierarchią i poglądami do najświętszych nie należy. A juź nie wspomnę, że dekalog tylko na papierze dobrze wygląda!
kanonik
rok temu
kobita kwestionuje dzieło boga ? a po drugie. kościół katolicki od dwóch tysięcy lat w temacie gejów jest bardzo, bardzo blisko. i nawet jest, chyba po cichu preferowane, bo lepsze dla kościoła homo, niż hetero, bo nie ma to wpływu na majątek kościoła ?
gość
rok temu
Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo ale patrząc na panią, pani pawłowicz, to coś w tym momencie poszło nie tak..
gość
rok temu
jaka ta pani jest nieszczesliwa
gość
rok temu
Czytam już dzisiaj trzeci artykuł, którego tytuł zaczyna się od "Krystyna Pawłowicz atakuje..." XDD
Gość
rok temu
Kobieto umyj sobie lepiej wlosy!!!
bCNeoOcr
gość
rok temu
Krycha dla Boga to ty jesteś BARBARZYŃCĄ . Bez chłopa nadal będziesz jędzą i barbarzyńcą
gość
rok temu
w jakiego Boga ona wierzy?
Mela
rok temu
ZApomnijmy o tej pani Nie pokazujmy jej nie cytujemy nie wchodźmy z nią w polemikę nie krytykujmy .Zachowujmy się ta jakby nigdy nie istniała w przestrzeni publicznej,to może w końcu wyblaknie i zniknie..czego sobie i innym ludziom gorąco życzę.
gość
rok temu
ona jest obrzydliwa
Gość
rok temu
Niech ją ktoś zamknie w końcu w Szpitalu psychiatrycznym!
gość
rok temu
Pani Krystyno , Pan Bóg nas wszystkich osądzi. Panią też. Na szczęście Pani nie jest Bogiem. Miłujcie nieprzyjaciół swoich.
...
Następna strona
bCNeoOcT