Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wodzianka ujawnia szczegóły swojego związku: "Wzięłam tłuczek do mięsa i uderzyłam go w głowę" (TYLKO U NAS)

180
Podziel się

"On i jego była żona Lidia prali Guciowi mózg. Dwa razy wywiózł go na dłużej za granicę bez mojej zgody" - powiedziała w rozmowie z nami.

Wodzianka ujawnia szczegóły swojego związku: "Wzięłam tłuczek do mięsa i uderzyłam go w głowę" (TYLKO U NAS)
bDnBfiGJ

Dominika Zasiewska swoje marzenie o trafieniu do celebryckiej ligi spełniła dzięki roli wodzianki w programie Kuby Wojewódzkiego. Po tym, jak przestała przynosić do studia wodę w karafce, musiała zacząć w inny sposób zabiegać o zainteresowanie mediów. W zeszłym roku zebrała się na odważne wyznanie o romansie z Krzysztofem Rutkowskim. Opowiadanie o tym, jak detektyw przedstawiał ją swoim znajomym jako oficjalną narzeczoną, najwyraźniej się opłaciło.

W najnowszym poście Dominika opowiedziała o dramacie związanym z ojcem jej dziecka. Opublikowała szokujące nagranie, na którym mężczyzna zażywa biały proszek. Wideo okrasiła przerażającym opisem:

bDnBfiGL

Kokaina? Norma w Trójmieście. Zdrady? Każdy z kolegów mojego ex ma przynajmniej po 2 baby na stałe. To jest ojciec dziecka. (...) Piotrek złamał mi nos cztery miesiące po tym, jak zaczęliśmy się spotykać. Na pięć wigilii Gucia był na jednej. Od samego początku zdradzał mnie, kłamał, bił, wyrzucił z domu w piżamie na dwór, kiedy było - 7 stopni.

Przemoc fizyczną w związku ma potwierdzać jej zdjęcie z krwawiącym nosem, pod którym dziesiątki internautów pozostawiło komentarze wsparcia.

bDnBfiGR

Skontaktowaliśmy się z Dominiką, która zdradziła nam kulisy związku i rozstania z ojcem małego Gucia. Wodzianka twierdzi, że jej były partner jest uzależniony od narkotyków:

Brał kokainę i inne narkotyki 3-4 razy w tygodniu. Także przy mnie. On ma powiązania ze światkiem przestępczym - zdradziła.

Syn Zasiewskiej, zgodnie z postanowieniem sądu, mieszka obecnie razem z ojcem:

On bardzo sprytnie to rozegrał. W dniu rozstania zostałam bez środków do życia i moja sytuacja nie pozwala mi utrzymać siebie, a co dopiero syna. Od 10 miesięcy mój Gucio mieszka z Piotrkiem i jego byłą żoną, dla której mnie zostawił - wyjawia nam Dominika. - Niedawno przez przypadek dowiedziałam się w sądzie, że od dwóch miesięcy jest wyrok, na mocy którego mój syn ma tam zostać do czasu zakończenia postępowania.

bDnBfiGS

Dominika przebywa w Warszawie, a jej syn wraz z ojcem w Gdańsku. Widują się tylko dwa razy w miesiącu, a nawet rzadziej:

Po rozstaniu mój były partner przez trzy miesiące nie pozwalał mi widywać syna. On i jego była żona Lidia prali Guciowi mózg. Dwa razy wywiózł go na dłużej za granicę bez mojej zgody.

Ta sytuacja sprawiła, że zrozpaczona matka postanowiła ujawnić prawdę o swoim związku:

Nie mam już nic do stracenia. To będzie walka na noże. Już od dawna Piotrek próbuje zrobić ze mnie alkoholiczkę, wariatkę i psychopatkę.

bDnBfiGT

Ujawnia, że na długo przed rozstaniem, w ich związku bardzo źle się działo:

Byłam nie tylko bita, ale także zastraszana. Mój były partner stosował wobec mnie przemoc ekonomiczną. Musiałam pożyczać po sąsiadach, żeby mieć na podstawowe zakupy w Biedronce. Ciągle dochodziło między nami do awantur. Gdy odkryłam w jego telefonie sms-y do byłej żony, wzięłam tłuczek do mięsa i uderzyłam go w głowę. Na szczęście skończyło się na dwóch szwach. Zrozumiałam, co to zbrodnia w afekcie.

Kiedy jej partner 10 miesięcy temu postanowił wrócić do byłej żony Lidii, z którą ma 25-letniego syna Dawida, i którą zostawił, gdy dowiedział się, że będzie miał dziecko z Dominiką, przeżyła szok:

Miałam wstrząs kardiogenny. Ciśnienie 50/30. Bałam się, że umrę.

bDnBfiGU

_

_

bDnBfiHm
KOMENTARZE
(180)
Gość
rok temu
Szczerze mówiąc to trzeba przyznać że ona ma jaja, leci prosto z mostu, nie bierze jeńców ;)
Gość
rok temu
Współczuję dziecku...
Gość
rok temu
Normalna to ona nie jest.Lada chwila policja się zainteresuje tą patogią.Agresorce z tłuczkiem dziecko?Czy ćpunowi?siebie widzę warci
bDnBfiHn
Gość
rok temu
No ale czego oczekiwała?
Gość
rok temu
Współczuję jej szczególnie jako matce. Sytuacja jest nie do pozazdroszczenia.
Najnowsze komentarze (180)
gość
rok temu
Tej kobiecie trzeba pomóc. bezinteresownie. Zapoznać się z jej sytuacją, znaleźć dowody na to, że mówi prawdę następnie wesprzeć ją i pomóc w działaniu. Aby wyszła na prostą. Trzeba dać jej szansę.
gość
rok temu
"Od 10 miesięcy mój Gucio mieszka z Piotrkiem i jego byłą żoną, dla której mnie zostawił" "jej partner 10 miesięcy temu postanowił wrócić do byłej żony Lidii, z którą ma 25-letniego syna Dawida, i którą zostawił, gdy dowiedział się, że będzie miał dziecko z Dominiką". Teraz każda z nich może się żalić, że Piotrek zostawił ją dla tej drugiej.
gość
rok temu
Trzeba było się trzymać a nie.....
Gość
rok temu
WEZ się ogarnij , dopiero suknie ślubna wybierałas a teraz od razu takie Coś , masakra . Nie chce cię to odejdź z godnością !!!!!!!! Biedne dzieci tylko cierpią na takich związkach :(
gość
rok temu
podoba mi sie termin przemoc ekonomiczna
Gość
rok temu
Przeciez tego chciala
Gość
rok temu
Ja się zastanawiam czemu teraz a nie jak była rozprawa w sądzie? Może jednak olała dziecko zamiast na siłę łapać chłopa i rozwalać związek trzeba było zająć się sobą tak poprostu zatroszczyć się o siebie sama
Gość
rok temu
Na pewno wiedziała jaki jest tylko pewnie myślalła że złapie biznesmena na dziecko i będzie sobie żyła wygodnie z alimentów👀 ale chyba ją to przerosłoo. Ona nie walczy o dziecko tylko o kase dla siebie bo popatrzcie tak na logikę z czego ona ma teraz żyć❓❓nie ma pracy wykształcenia nic wsprarcis rodziny też. Bedzie walczyc do konca ...
bDnBfiHf
gość
rok temu
Dobry prawnik, do tego wsparcie Fundacji - CPL, Feminoteka, itd. No i do Ziobry pisac. Fatalna sytuacja, przemoc to przemoc
Gość
rok temu
Oddajcie jej dziecko
gość
rok temu
Wszyscy wierzą tej pani bezgranicznie 🤔ciekawe....
gość
rok temu
Życie bez mózgu jak widać jest możliwe. To dotyczy zwłaszcza jej kibiców.
Gość
rok temu
Zenada,wcale mi cie nie za,no Jestes glupsza biz ustawa przewiduje
Gość
rok temu
Zenada,wcale mi cie nie za,no Jestes glupsza biz ustawa przewiduje
...
Następna strona
bDnBfiHH