Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowe DNO polskiego YouTube'a. Dzieciaki CAŁUJĄ ŚMIETNIK. Nagroda to 10 tysięcy złotych...

113
Podziel się

Granice żenady po raz kolejny zostały przesunięte.

Nowe DNO polskiego YouTube'a. Dzieciaki CAŁUJĄ ŚMIETNIK. Nagroda to 10 tysięcy złotych...
bEpTycwl

YouTube potrafi wyzwolić w ludziach kreatywność, ale są też tacy, którzy wybierają drogę na skróty. Jednym z popularniejszych formatów dla niewymagającej widowni stały się "challange" czyli wyzwania. Nastoletni youtuberzy, zachęceni przesuwanymi przez telewizję granicami żenady, sięgają czesto po ekstrema. Te mają nierzadko równie ekstremalne konsekwencje.

bEpTycwn

17-letni youtuber z Puszczykowa, którego personalia z litości pominiemy, zaczął kopać głębiej tam, gdzie Kruszwil osiągnął już dno. Chłopcu nie wystarczyły już grzeczne wyzwania w stylu gry w chińczyka za pieniądze, czy przeciąganie liny nad basenem. Postanowił namówić kolegów na... lizanie śmietnika.

Nagrodą ze tego rodzaju wyczyn było dziesięć tysięcy złotych, więc szybko znaleźli się śmiałkowie, którzy postanowili zamienić godność na chwilę internetowej popularności i pieniądze. Do wyzwania podeszli taktycznie. Jeden z ich postanowił lizać kontener przez gazetę dla mężczyzn z... Renatą Kaczoruk na okładce. Dobór celebrytki jako "pomocy" do zadania był zapewne czysto przypadkowy. Inny śmiałek postawił na styl kojarzący się z... filmami, których próżno szukać w telewizji.

Rozochocony prowadzący zachęcał uczestników do utrudniania sobie wzajemnie zadania. W efekcie jeden z nich, siedzący wewnątrz śmietnika, energicznie kopnął w ścianę, którą wytrwale lizał jego kolega. Głowa nieszczęśnika odskoczyła, mogąc - oprócz przegranej - zafundować mu poważne kłopoty zdrowotne. Zwycięzca zapewnił sobie nagrodę, szarpiąc ostatniego konkurenta, aż ten nie odkleił ust od papierowej Renaty. Jak widać, nie tylko Big Brother luźno podchodzi do ustalonych przez siebie reguł.

Większość komentujących wytknęło inicjatorowi wyzwania nietrzymanie się ustalonych na początku reguł. Nie brakuje też spryciarzy chcących przekierować część internautów na własne konta. Inni komentujący są po prostu... rozczarowani ludzkością.

bEpTycwt

1919 r. - Za 100 lat będą latające samochody
2019 r. - Kto najdłużej będzie całował śmietnik, wygrywa 10.000 zł - piszą.

Myślicie, że po patostreamerach, _Warsaw Shore_, siostrach Godlewskich i Kruszwilu istnieją jeszcze granice żenady, których nie da się przekroczyć?

bEpTycwu
bEpTycwO
KOMENTARZE
(113)
Gość
2 lata temu
Nie postrzegajmy całej dzisiejszej młodzieży przez pryzmat takich degeneratów. Jest sporo wartościowych, mądrych, młodych ludzi.
Gość
2 lata temu
Nawet nie wiem co napisać...
gość
2 lata temu
wtf ????
bEpTycwP
Gość
2 lata temu
Porazka. Zamiast prawdziwej uczciwej pracy!!!!
Gość
2 lata temu
Świat się kończy
Najnowsze komentarze (113)
09:08 9
2 miesiące temu
STARE
zeus
rok temu
to gruby tam
Hahahaha
rok temu
To gdzie można lizać ten śmietnik
gość
2 lata temu
challange czy challenge hm....
gość
2 lata temu
Skąd te bachory maja 10k ?
gość
2 lata temu
Osobą odpowiedzialną jest Dominik Łupicki gorszy niż nie dawno usunięty Kruszwil. Namawiam do zgłaszania tego kanału.
Gość
2 lata temu
Sami chcieli całować śmietnik nikt ich nie zmuszał do tego
gość
2 lata temu
Entliczek pętliczek - czyściutki śmietniczek!
bEpTycwH
Tomasz
2 lata temu
Dziwcie się młodym. Ich rodzice sprzedają się za dużo mniejsze pieniądze+.
Gość
2 lata temu
Dlaczego macie problem do dzieci przecież same się zgłosiły do tego nie musicie oglądać takich filmów jeżeli cośwam w nich nie pasuje😘😉
Gość
2 lata temu
Nie ma granic głupoty międzynarodowych publicystów, jak nie ma granic Internetu.
gość
2 lata temu
Po co o tym pisać na zachętę dla innych ćwierć głupków. Tutaj wystarczyła wzmianka z policji albo psychiatryka ku przestrodze. Dno głębokie dno i tyle
gość
2 lata temu
Nowoczesna mlodziez,nie widze powodu by sie zszokowac.Dalej walczmy z religia,tradycja dajmy wiecej wolnosci.Robta co chceta!
Gość
2 lata temu
Upadek moralny ludzkości, tyle mam do dodania.
...
Następna strona
bEpTycxj