Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Górniak już wyszła ze szpitala! Jednak zaśpiewa w Opolu: "Lekarz uznał, że nie ma przeciwwskazań do występu" (TYLKO U NAS)

124
Podziel się

"Po wszystkich niezbędnych badaniach nie potwierdziła się wstępna diagnoza o zawale serca" - powiedział nam menadżer gwiazdy.

Edyta Górniak już wyszła ze szpitala! Jednak zaśpiewa w Opolu: "Lekarz uznał, że nie ma przeciwwskazań do występu" (TYLKO U NAS)
bDnZfOwR

Edyta Górniak po występie w programie Agent Gwiazdy i akustycznej trasie koncertowej nie miała czasu na odpoczynek. Piosenkarka zajmowała się urządzaniem syna Allanka, któremu na dobry start kupiła mieszkanie. Diwa, nauczona życiem na walizkach, jest niemal pewna, że wczesne wyfrunięcie z rodzinnego gniazda to najlepsza lekcja odpowiedzialności. 46-latka stara się skupić także na dalszym koncertowaniu, choć na jej drodze wciąż pojawiają się przeciwności losu. Ostatnio była zmuszona odwołać koncert na Dniach Ziemi Czarnkowskiej, a jej występ w Opolu pokrzyżowały problemy zdrowotne. Piosenkarka zasłabła podczas prób i została przewieziona do opolskiego szpitala.

Jak powiedział nam menadżer gwiazdy, Górniak skarżyła się na ból w klatce piersiowej i z podejrzeniem zawału serca została przetransportowana karetką do szpitala.

bDnZfOwT

Okazuje się, że stan zdrowia wokalistki na szczęście znacznie się poprawił i wykluczono najgorszy scenariusz:

Wczoraj o godzinie 3 nad ranem Edyta opuściła szpital i wróciła do hotelu. Po wszystkich niezbędnych badaniach nie potwierdziła się wstępna diagnoza o zawale serca - zdradził nam menadżer gwiazdy.

bDnZfOwZ

Lekarze skłaniają się do wniosku, że przyczyną złego samopoczucia piosenkarki było odwodnienie i przemęczenie, spotęgowane blisko 40-stopniowym upałem w opolskim amfiteatrze:

Edyta odpoczywa i regeneruje siły. Ma podawaną kroplówkę witaminową. Dziś rano odwiedził ją lekarz, który uznał, że nie ma przeciwwskazań do występu na festiwalu - dodaje menadżer piosenkarki.

46-latka wróci na opolską scenę świętować swój jubileusz:

Edyta wystąpi w niedzielę o godzinie 22 ze swoim jubileuszowym koncertem. Prawdę mówiąc, nawet nie brała pod uwagę tego, że mogłaby nie zaśpiewać w Opolu, swoim rodzinnym mieście, przed tak bliską jej sercu publicznością - słyszymy. - Wczoraj bardzo się wzruszyła oglądając w szpitalu transmisję z koncertu, podczas której cały amfiteatr zaśpiewał jej "Sto lat".

bDnZfOxa
bDnZfOxb
bDnZfOxu
KOMENTARZE
(124)
Kaja9
rok temu
Przecież to było wiadome:)
Gość
rok temu
Ona jest taka rozpuszczona. Wszystkim jest gorąco.
Gość
rok temu
Jezu odpuściła by to sobie, nie ma aż takich fanów
bDnZfOxv
Gość
rok temu
Mysle ze dobre depresanty beda najlepsze
Gość
rok temu
Do niewłaściwego szpitala trafiła...
Najnowsze komentarze (124)
Leon
rok temu
To menopauza
gość
rok temu
Jak zwykły obywatel wezwie pogotowie, to go na sygnale nie biora do szpitala, tylko każą pić wodę bo jest duszno, nie wychodzić z domu, a ta pani mogła mieć zwykle objawy klimakterium duszności, zawroty itp.
Gość
rok temu
Zamachu też nie będzie
Gość
rok temu
Hipochondryczka. Ona non stop mdleje. Jak w Agencie.
Gość
rok temu
Moze zasłabła, przez ten upał wcale bym sie nie zdziwiła. Mimo wszystko nie przekonuje mnie ta pani, ma w sobie coś nieszczerego, chociaz mogę się mylić.
gość
rok temu
Przeraza mnie zawsze widok szpitlnej sali,bezsilnosc,stres,tobardzo smutne.
Gość
rok temu
Menopauza tak się objawia. I tyle w temacie. Też tak mam często.
Gość
rok temu
Dużo zdrowia Pani Edyto. Jest Pani naprawdę wyjątkowa!
bDnZfOxn
Gość
rok temu
Eh ta nasza Edzia
Gość
rok temu
atak paniki
Gość
rok temu
Zaspiewa te jedna jedyna piosenke wyswiechtana cwiercwieczem i tyle osiagneöa gorniak z wyksztalcrniem podstawowym i ogolnymi zaburzeniami intelektualno osobowosciowymi, a wy ogladajcie dalej tvp i ich wiekowe ulubienice...
Gość kobieta
rok temu
Śpiewa jedno i to samo na okrągło!!!!!!! Mogłaby już sobie darować to śpiewanie . Próba przed Opolem to kosznarne wycie . DNO
Gość
rok temu
0 prywatnosci
gość
rok temu
Ta powalona zawsze robi w okol siebie mlyn !
...
Następna strona
bDnZfOxP