Sobota 15.06.2019 21:45

Olga Bończyk wspomina Wodeckiego? Zaśpiewała w Opolu "Więcej niż kochanek"

Olga Bończyk Zbigniew Wodecki Opole 2019

Olga Bończyk wspomina Wodeckiego? Zaśpiewała w Opolu "Więcej niż kochanek"AKPA

Przyjaźń Zbigniewa Wodeckiego i Olgi Bończyk obfitowała w artystyczne projekty. Niestety, po śmierci wokalisty aktorka nie potrafiła dogadać się z jego rodziną. Wodecki zmarł nagle, w trakcie swojej trasy koncertowej z okazji 40-lecia działalności artystycznej. Jubileusz był kontynuowany pod okiem córki muzyka, Katarzyny Wodeckiej-Stubs. Bończyk natomiast poczuła się źle potraktowana przez rodzinę Wodeckiego, która nie pozwoliła jej zaśpiewać piosenki skomponowanej przez Zbigniewa specjalnie dla niej.

PRZYPOMNIJMY: Olga Bończyk ma żal do rodziny Wodeckiego. "Zabrali mi piosenkę, którą skomponował!"

Niestety, rodzina Zbyszka zdecydowała, że tę piosenkę dostanie ktoś inny. A ponieważ mają takie prawo, nie mam żadnych możliwości, aby się od tej decyzji odwoływać - skarżyła się w RewiiMogę odwołać się jedynie do ich sumienia. Pomimo moich próśb, nalegań i powoływania się na wolę Zbyszka, nie udało się tego zmienić - żaliła się Bończyk.

Nieporozumienie szybko przerodziło się w publiczny konflikt, a córka Zbigniewa przyznała, że nie ma pojęcia, o co właściwie chodzi. Bończyk jednak nadal czuła się urażona faktem, że Wodecka-Stubbs nie uścisnęła jej ręki po koncercie.

PRZYPOMNIJMY: Córka Wodeckiego odpowiada Oldze Bończyk: "Nie wiem, o czym ona mówi"

Olga wielokrotnie wspominała Wodeckiego. W wywiadach podkreślała zażyłą relację, która łączyła ją z artystą:

Raz mi powiedział: Szkoda, że nie spotkaliśmy się wcześniej. (...) Bardzo dużo mieliśmy wspólnych, artystycznych planów na przyszłość. To wszystko już się nie zdarzy, ale zawsze w sercu będę miała jego rozpalone oczy i gdzieś tam wierzę, że Zbyszek trzyma za mnie kciuki.

Aktorka obecnie skupia się głównie na muzycznych przedsięwzięciach. Dane jej było wreszcie zaśpiewać piosenki zmarłego przyjaciela. Podczas koncertu premier na 56. Festiwalu w Opolu zaprezentowała własny sentymentalny utwór o wymownym tytule Więcej niż kochanek.

Niestety, nie przeszła do ścisłego finału. Zobaczcie, jak prezentowała się na scenie. Dobrze wypadła?

AKPAAKPAAKPA
AKPA
AKPA

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (247)

Odpowiedz
24 11
zgłoś
Jan 15.06.2019 22:04
Niespełniona, utracona miłość. Szkoda....
Odpowiedz
32 4
zgłoś
Pyta 15.06.2019 22:05
A Zofia Czarnicka?Nie płacze za Zbyniem?
Odpowiedz
15 2
zgłoś
Gość 15.06.2019 22:06
Gość: Ale u mnie potężna burza.
Gdzie?
Odpowiedz
41 17
zgłoś
Gość 15.06.2019 22:07
Do sumienia niech się swojego odwoła. Szczyci się tym że była jego kochankąi skarży się że jego rodzina ma jakieś,,ale"?!! 🤢🤮🤮🤮🤮🤮
Odpowiedz
56 8
zgłoś
Gość 15.06.2019 22:08
Jeżeli facet naprawdę darzy uczuciem kobietę i ją szanuje nigdy nie zrobi z niej kochanki. Można pozamykać swoje sprawy rodzinne, oficjalnie wejść w nowy związek itp.
Ładowanie komentarzy…