Niedziela 16.06.2019 15:25

Anna Lewandowska wyraża wdzięczność nad basenem. "Moment, kiedy mamy czas tylko dla siebie" (FOTO)

Anna Lewandowska Robert Lewandowski

Anna Lewandowska wyraża wdzięczność nad basenem. "Moment, kiedy mamy czas tylko dla siebie" (FOTO)

Anna Lewandowska należy do najbardziej zapracowanych żon piłkarzy. Mimo milionów na koncie trenerka fitness z godnym podziwu uporem realizuje swoje ambicje zawodowe. Konsekwentnie promuje w mediach społecznościowych swoją markę, a efekty jej pracy są oszałamiające. Niedawno znalazła się na liście najbardziej wpływowych osób publicznych, wyprzedzając nawet swojego męża.

ZOBACZ: Anna Lewandowska żegna się z ochroniarzem i wsiada do samochodu z 2-letnią Klarą (ZDJĘCIA)

ZOBACZ: Anna Lewandowska chwali się wyrzeźbionym brzuchem na wakacjach (FOTO)

Jednak nawet ona musi czasem zregenerować siły. Dlatego kilka dni temu Anna, w towarzystwie męża i córki, a także zaprzyjaźnionych Mariny i Wojtka Szczęsnych, wybrała się na luksusowe wakacje na grecką wyspę Mykonos. Pomiędzy pływaniem w basenie a spacerami wzdłuż plaży znalazła oczywiście czas, żeby za pośrednictwem Internetu motywować swoje fanki.

ZOBACZ: Anna Lewandowska chwali się idealną figurą. "To NIEWYBACZALNE tak wyglądać"

Wolne chwile 31-latka wykorzystała także na refleksje na temat szczęścia, którymi podzieliła się z innymi za pośrednictwem Instagramu.

Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok. Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia – zaczęła sentymentalnie. To nasz czas, czas dla rodziny i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość. Bardzo żałuję, że nie możemy częściej złapać takiej równowagi. Ale, jak już wspominałam, jestem wdzięczna za „tu i teraz” – dodała.

Oczywiście nie byłaby sobą, gdyby przy okazji nie wspomniała o planach rozwoju swojego biznesu.

W głowie tworzą się nowe pomysły, szykują wyjazdy, ciekawe spotkania, wyzwania – zdradziła.

Domyślacie się, na jaki pomysł wpadła nad basenem?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

We wait for our holidays together all year long. ✌️ The moment when we have time only for ourselves, we dont have to do anything, and the rhythm of the day is determined by ourselves😍 It's our time, time for family 👨‍👩‍👧and loved ones, time for being spontaneous , having pleasant conversations and joy. ▫️ I often regret that we can not catch such balance more often. But I am grateful for "here and now"🙏🏻 __________________ Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok 🤗🤗 Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia 🙏🏻🙂 ▫️ To nasz czas, czas dla rodziny 👨‍👩‍👧 i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość🙈😎🤗 ▫️ Bardzo żałuję, że nie możemy częściej złapać takiej równowagi. Ale, jak już wspominałam, jestem wdzięczna za „tu i teraz”🙏🏻 ▫️ Dużo radości sprawia mi patrzenie na otaczające widoki, uwiecznianie tego na zdjęciach📸 W głowie tworzą się nowe pomysły, szykują wyjazdy, ciekawe spotkania, wyzwania.. Planuję powiększenie gamy produktów związanych z moimi markami oraz coś totalnie nowego. Domyślacie się co będzie następne?💡😇 ▫️ Jestem taka szczęśliwa!🥰 Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny. Lewciu❤️🙌 @_rl9 ▫️ A Wam Kochani baaardzo dziękuję za tak fajną aktywność w akcji #jesteswyjatkowa 💪 Mam takie przeczucie, że dzięki temu wielu osobom wzrośnie poczucie pewności siebie. Bo o to w tym wszystkim chodzi❤️ Dobrego dnia wszystkim! ______________ #annalewandowska #powercouple #RAL #happylife #family #friends #lovemylife

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)Cze 16, 2019 o 4:37 PDT

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (364)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 364
Odpowiedz
644 33
zgłoś
Gość 16.06.2019 15:25
Art.sponsorowany przelew poszedl
Odpowiedz
513 50
zgłoś
.... 16.06.2019 15:26
Żałosne
Odpowiedz
19 5
zgłoś
Gość 16.06.2019 15:26
Adin!!
Odpowiedz
150 20
zgłoś
Gość 16.06.2019 15:27
Ania znana dzięki mężowi hahaha
Odpowiedz
101 15
zgłoś
Gość 16.06.2019 15:27
I dla paru tysiecy"fanow" 😂
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 364