Trwa ładowanie...
Przejdź na

Taylor Swift i Katy Perry GODZĄ się w nowym teledysku! W przebraniu burgera i frytek

42
Podziel się

Romantycznie?

Taylor Swift i Katy Perry GODZĄ się w nowym teledysku! W przebraniu burgera i frytek
bCNIrlIR

Medialny konflikt obu piosenkarek trwał niezmiennie od 2012 roku. Taylor i Katy, które wcześniej pozostawały w bliskiej relacji, miały poróżnić się o… tancerzy, których Perry rzekomo podebrała Swift.

Taylor miała odnieść się do sprawy w klipie Blad Blood, Perry odpowiedziała piosenką Swish Swish, którą skierowała do "wilka w owczej skórze".
Wygląda jednak na to, że długoletni spór właśnie dobiegł końca. Swift nie byłaby oczywiście sobą, gdyby nie zrobiła tego w spektakularny i medialny sposób. Obie gwiazdy już wcześniej dawały sygnały, że sobie wybaczyły.

bCNIrlIT

W najnowszym teledysku You Need To Calm Down, promującym nadchodzący album Lover, Taylor i Katy ostatecznie kończą z waśniami i wpadają sobie w ramiona. Katy wystąpiła w przebraniu burgera, nawiązując do swojej "stylizacji" z afterparty MET Gali. Taylor natomiast wystąpiła przebrana za… frytki. Śmiało więc można powiedzieć, że piosenarki tworzą razem "happy meal".

W You Need To Calm Down Taylor ostatecznie rozprawia się z wizerunkiem ulubienicy amerykańskiej prawicy. W klipie wystąpiła cała śmietanka gwiazd LGBT. Prócz gwiazdorów hitowego Queer Eye, zobaczyliśmy ekipę RuPaul's Drag Race, Ellen DeGeneres, transseksualną Laverne Cox, Billy Portera, gwiazdora Pose, homoseksualnego łyżwiarza Adama Rippona czy też wyoutowanych Hayley Kiyoko i Adama Lamberta.

W kontrze widzimy wściekłych Amerykanów broniących tak zwanych "tradycyjnych wartości". Swift jasno opowiada się za prawami dla mniejszości seksualnych. To kolejny krok, w którym gwiazda tak odważnie deklaruje swoje polityczne zaangażowanie.

bCNIrlIZ

Tak diametralna zmiana wizerunku na pewno sprawi, że konserwatywni słuchacze odwrócą się od Swift. Niektórzy fani spekulują nawet, że za politycznymi deklaracji stoją osobiste pobudki.

Myślicie, że jest coś na rzeczy?

bCNIrlJa
bCNIrlJb
bCNIrlJu
KOMENTARZE
(42)
Gość
rok temu
Cyrk
gość
rok temu
To ma sens... burger i fryty zawsze razem
Gość
rok temu
I super
bCNIrlJv
gość
rok temu
Wszystko pod publiczkę,żeby kiepska piosenka się lepiej sprzedała
Gość
rok temu
Ten błąd w tytule Taylor SwiŁt 😂
Najnowsze komentarze (42)
Gość
rok temu
Dno
gość
rok temu
Ryan Reynolds
Gość
rok temu
I ta korona w klipie PRAWIE jak z Korony Królów.
hejka
rok temu
Burger &french fries = BFF ;3
gość
rok temu
przeciwnicy związków homo są tu ukazani jak wieśniacy niedouczeni
gość
rok temu
Przeciwnicy lgbt są wyjątkowo paskudni w tym video... nie ma to jak tolerancja dla braku tolerancji.
Gość
rok temu
Reputation było 100 razy lepsze i było na tym albumie tyle fajnych piosenek które niestety nie zostały singlami...najlepsze z nich to Don't Blame Me i I Did Something Bad. Moim zdaniem ME! i YNTCD są za bardzo cukierkowe i sztuczne :/ mam nadzieje że kolejny singiel będzie bardziej naturalny jak za ery RED (22,IKYWT,WANEGBT). Oczywiście lubie taylor i to bie hejt
gość
rok temu
Amerykański badziew
bCNIrlJn
Gość
rok temu
Nic nowego, Taylor już jakiś czas temu brała do teledysków znanych znajomych i zapraszała innych artystów na koncerty. Tutaj jest to samo działanie, tylko zmiana dekoracji.
Gość
rok temu
Gowniana piosenka. To nie hejt. To fakt
Gość
rok temu
Niestety, ludziki! Musicie nie tylko konsumować wszystko co międzynarodowi celebryci produkują, ale też za tę konsumpcję płacić ich reklam nadawcom.
Gość
rok temu
Dziewczyna ma duże wpływy skoro tyle osób tam wystąpiło. Dobrze że korzysta że swojego głosu. Od tego są muzycy, artyści.
Gość
rok temu
Orlando, serio? Zamieniłeś żonę modelkę na tego infantylnego hamburgera?
Gość
rok temu
Perry ukrywa ciążę..w przeciwienstwie do Krupy
bCNIrlJP