Poniedziałek 17.06.2019 16:15

Taylor Swift i Katy Perry GODZĄ się w nowym teledysku! W przebraniu burgera i frytek

Taylor Swift Katy Perry

Taylor Swift i Katy Perry GODZĄ się w nowym teledysku! W przebraniu burgera i frytekMedialny konflikt obu piosenkarek trwał niezmiennie od 2012 roku. Taylor i Katy, które wcześniej pozostawały w bliskiej relacji, miały poróżnić się o… tancerzy, których Perry rzekomo podebrała Swift.

Taylor miała odnieść się do sprawy w klipie Blad Blood, Perry odpowiedziała piosenką Swish Swish, którą skierowała do "wilka w owczej skórze".
Wygląda jednak na to, że długoletni spór właśnie dobiegł końca. Swift nie byłaby oczywiście sobą, gdyby nie zrobiła tego w spektakularny i medialny sposób. Obie gwiazdy już wcześniej dawały sygnały, że sobie wybaczyły.

Zobacz: Katy Perry wysłała Taylor Swift GAŁĄZKĘ OLIWNĄ! Pogodziły się?

Zobacz: Perry i Swift znów się przyjaźnią? Taylor dodała piosenkę Katy do swojej playlisty

W najnowszym teledysku You Need To Calm Down, promującym nadchodzący album Lover, Taylor i Katy ostatecznie kończą z waśniami i wpadają sobie w ramiona. Katy wystąpiła w przebraniu burgera, nawiązując do swojej "stylizacji" z afterparty MET Gali. Taylor natomiast wystąpiła przebrana za… frytki.  Śmiało więc można powiedzieć, że piosenarki tworzą razem "happy meal".

W You Need To Calm Down Taylor ostatecznie rozprawia się z wizerunkiem ulubienicy amerykańskiej prawicy. W klipie wystąpiła cała śmietanka gwiazd LGBT. Prócz gwiazdorów hitowego Queer Eye, zobaczyliśmy ekipę RuPaul's Drag Race, Ellen DeGeneres, transseksualną Laverne Cox, Billy Portera, gwiazdora Pose, homoseksualnego łyżwiarza Adama Rippona czy też wyoutowanych Hayley Kiyoko i Adama  Lamberta.

W kontrze widzimy wściekłych Amerykanów broniących tak zwanych "tradycyjnych wartości". Swift jasno opowiada się za prawami dla mniejszości seksualnych. To kolejny krok, w którym gwiazda tak odważnie deklaruje swoje polityczne zaangażowanie.

Przypomnijmy: Burza po politycznej deklaracji Taylor Swift: "Nie mogę zagłosować na kogoś, kto nie będzie walczył o godność WSZYSTKICH Amerykanów"

Tak diametralna zmiana wizerunku na pewno sprawi, że konserwatywni słuchacze odwrócą się od Swift. Niektórzy fani spekulują nawet, że za politycznymi deklaracji stoją osobiste pobudki.

Zobacz: Taylor Swift jest LESBIJKĄ? Fani twierdzą, że "wyjdzie z szafy" na siódmym albumie

Myślicie, że jest coś na rzeczy?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (65)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 65
Odpowiedz
204 61
zgłoś
Gość 17.06.2019 16:15
Cyrk
Odpowiedz
106 11
zgłoś
Gość 17.06.2019 16:15
Ten błąd w tytule Taylor SwiŁt 😂
Odpowiedz
70 40
zgłoś
Gość 17.06.2019 16:15
Głupie dziewuchy
Odpowiedz
22 32
zgłoś
Gość 17.06.2019 16:16
Kisess from Poland 🇵🇱
Odpowiedz
19 6
zgłoś
Gość 17.06.2019 16:16
SWIŁT! Haha, oj Pudel.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 65