Poniedziałek 17.06.2019 17:45

Maffashion tłumaczy się z krytykowania Oleha z "Big Brothera": "Nie mamy za co przepraszać"

Maffashion Julia Kuczyńska Magda Wójcik Oleh Big Brother

Maffashion tłumaczy się z krytykowania Oleha z "Big Brothera": "Nie mamy za co przepraszać"

Trzymiesięczny maraton w domu Wielkiego Brata wygrała Magda Wójcik. Znana z gościnnego występu w Warsaw Shore 31-latka pokonała Igora, Radka i Bartka w walce o 100 tysięcy złotych i samochód Mitsubishi. Żądna sławy uczestniczka zasłynęła niespodziewanym romansem z o 12 lat młodszym Olehem. Uczestnik zdążył już opowiedzieć o swojej burzliwej relacji z Wójcik na kanapie DD TVN. Przyznał, że darzy ją prawdziwym uczuciem i przy okazji pochwalił się swoim patriarchalnym stosunkiem do kobiet.

Oleh z "Big Brothera" ciepło o "związku" z Madzią: "Kobieta ma prawo głosu, jednak ostateczna decyzja należy do mężczyzny"

Wielki finał "Big Brothera": wygrała Madzia Wójcik!

Podczas dwugodzinnego finału Big Brothera producenci pokusili się o pokazanie filmików, w których najbliżsi finałowej czwórki podsumowują ich udział w reality show.

Wśród przyjaciół zwyciężczyni edycji pojawiła się Maffashion. Blogerka zachwycała się jedną ze swoich najlepszych koleżanek:

Jej postać tam da innym ludziom więcej pewności siebie. Nie mogę się doczekać, aż ją spotkam i ją przytulę. Mam nadzieję, że wygra.

Nadzieje Julii Kuczyńskiej rzeczywiście spełniły się, a wideo, w którym wzięła udział, odbiło się w Internecie szerokim echem. Przyjaciele Magdy przyznali bowiem, że zakochany w niej Oleh nie do końca przypadł im do gustu. Jedna z koleżanek uczestniczki pokusiła się nawet o stwierdzenie, że chłopak po prostu "przykleił się" do Magdy, by było o nim głośno. Na drugim biegunie postawili Łukasza Darłaka, który ich zdaniem o wiele bardziej pasuje do 31-latki.

Dziewczyna Czarka z Abstrachuje wstawiła na Instagram fotografię z finału Big Brothera, pod którą wylały się niepochlebne komentarze na temat pokazanego w ostatnim odcinku wideo:

Liczymy na to, że przeprosiliście albo przeprosicie Oleha za swoje słowa.

A ja współczuję Madzi, że ma koło siebie tylu manipulatorów. Pierwszy raz też widziałam, aby osoba, która wygrała i która tak długo nie widziała się z rodziną i przyjaciółmi zamiast się cieszyć, to była tak smutna. Te smutne oczy Madzi mówiły wszystko - pisali internauci.

Zaniepokojona instagramerka wzięła sprawy w swoje ręce:

Nie mamy za co przepraszać. Komentowaliśmy materiały, które nam puszczali. Np. jak pokazywał za jej plecami środkowy palec. Nasz materiał był nagrywany pare tygodni temu - bulwersowała się Kuczyńska.

Maff dodała również, nie może ocenić Oleha, ponieważ nie zna go wystarczająco długo:

Poznać się, przywitać, to nie to, co znać człowieka. Ja się nie wypowiadam. Zresztą to sprawa Madzi, co będzie dalej.

Przemawiają do Was jej tłumaczenia?
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (106)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 106
Odpowiedz
567 32
zgłoś
K 17.06.2019 17:50
Jestem zdziwiony, że ktokolwiek jeszcze śledzi maffashion, bo ona jest nudna jak flaki z olejem, w dodatku jest chorągiewką. W sferze blogowej Jessica przebija ją o lata świetlne.
Odpowiedz
241 86
zgłoś
Gość 17.06.2019 17:51
Program dla półgłówków nie wiem jak to można oglądać
Odpowiedz
349 51
zgłoś
Gość 17.06.2019 17:51
Ale temu Olehowi faktycznie nie wiadomo o co chodzi najpierw naśmiewał się z Magdy i NAGLE wielce zakochany w niej
Odpowiedz
215 84
zgłoś
Gość 17.06.2019 17:52
Kto ten badziew ogląda lepiej książkę poczytać
Odpowiedz
58 10
zgłoś
Gość 17.06.2019 17:52
To wszystko jedna ekipa... kolesiostwo
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 106