Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewa Minge o Jarosławie Kaczyńskim: "Umysł ma ponadprzeciętny i wybitny talent strategiczny, co udowadnia na każdym kroku"

227
Podziel się

Projektantka opowiedziała o swoich odczuciach względem prezesa PIS-u przy okazji jego 70. urodzin. Ma rację?

Ewa Minge o Jarosławie Kaczyńskim: "Umysł ma ponadprzeciętny i wybitny talent strategiczny, co udowadnia na każdym kroku"
bCXxrCGJ

Nie da się ukryć, że Ewa Minge należy do grona najbarwniejszych polskich celebrytów. Znana ze swojej ekstrawagancji i oryginalnego wyglądu gwiazda uwielbia wzbudzać sensację nie tylko swoją aparycją, ale również odważnymi wypowiedziami, które notorycznie zapewniają jej posłuch i obecność na pierwszych stronach gazet.

bCXxrCGL

Kolejnym "gorącym" tematem, który projektantka postanowiła publicznie poruszyć, jest szeroko komentowany program 500+, mający za zadanie pomóc rodzinom w wychowaniu dzieci poprzez comiesięczne świadczenia w wysokości 500 złotych. Choć gwiazda uznała się za osobę "apolityczną", 52-latka pochwaliła ideę PIS-u.

Korzystając z burzy wywołanej swoim stanowiskiem, Ewa postanowiła odpowiedzieć na liczne pytania o swoje odczucia względem prezesa partii rządzącej, Jarosława Kaczyńskiego, który 18 czerwca kończy 70 lat. W instagramowym poście Minge oświadczyła, że podziwia "ponadprzeciętny umysł" oraz "wybitny talent strategiczny" jubilata, i że z okazji urodzin życzy mu wszystkiego, co najlepsze.

bCXxrCGR

W związku z moim poparciem 500+, wczoraj zadzwoniło do mnie kilku dziennikarzy w sprawie urodzin Jarosława Kaczyńskiego, pytając, jedni podstępnie, inni uczciwie, czego życzę prezesowi? Odesłałam ich do mojego dzisiejszego insta, aby odbyło się bez przekłamań i nadinterpretacji, które w dzisiejszym świecie ogólnej nienawiści i manipulacji są zwyczajem lub nawet obyczajem. Otóż życzę, jak każdemu człowiekowi, dobrze, życzliwie. Życz drugiemu, a i tobie będzie dane. Siejesz nienawiść, zbierzesz nienawiść. Nikt, kto zasiał zboże, nie zebrał raptem kalarepy. Standardowe uszczypliwości w stosunku do pana Jarosława nie robią na mnie wrażenia. Można go lubić, lub nie, ale umysł ma ponadprzeciętny i wybitny talent strategiczny, co udowadnia na każdym kroku.

Kreatorka mody skomentowała też popularną opinię, według której brat Lecha nie powinien wypowiadać się jako ekspert w sprawach rodzinnych, w przypadku, kiedy sam nigdy nie został mężem, ani ojcem, decydując się na życie u boku kota.

Kot za towarzysza życia? Ja mam 6. Jak nie kochać więc tej strony prezesa? Czy chce dla kraju dobrze? A czy można chcieć dla swojej ojczyzny źle??? Że nie ma rodziny? Ma, nie ma żony i dzieci ale kto wie... może tak wybrał celowo, by mieć czas nieograniczony i umysł niepodzielony problemami? Może postawił na Polskę? Oooo teraz się zacznie jazda bez trzymanki! Zostanę persona non grata, co to popiera Prezesa! Czy popieram? Nie znam się na polityce i nie chce, bo mnie przeraża, więc trudno o polityczne poparcie. Zawsze oceniam sprawę, a nie jej kontekst polityczny. Ale trzeźwo patrzę na rzeczywistość, bez emocji partyjnych. Ma człowiek urodziny i ja mu dobrze życzę.

Na koniec Ewa zaznaczyła, że nie obawia się fali hejtu, która spotka ją za "odważną" wypowiedź, apelując o życzliwość i zrozumienie.

bCXxrCGS

Wyklęta już w tym kraju byłam, za wygląd, za kiczowate projekty, które komplementował świat, za obronę środowisk homoseksualnych. Kolejne wyklęcie wrażenia na mnie nie zrobi. Kiedyś powiedziałam, i było to szeroko cytowane, że lepiej mieć kota za partnera, jak statystycznie robić dzieci i nie mieć dla nich czasu, czy nie płacić alimentów. Czasem warto przyjrzeć się człowiekowi życzliwie, nawet jeżeli nie jest po naszej linii. Moja linia? Rób swoje w swoim świecie, który jesteś w stanie ogarnąć. Polski całej nie ogarniam, jestem zbyt mała, ale staram się swój mikroświat rodzinny, zawodowy czy fundacyjny prowadzić dobrze, po ludzku. Popełniam błędy, Wy nie? Dołączycie się do DOBRYCH życzeń chowających poglądy?

Zgadzacie się z Ewą Minge?

bCXxrCGT
bCXxrCHm
KOMENTARZE
(227)
Gość
rok temu
Mozna go lubiC lub nienawidzieć, zgadzać sie z nim lub nie ale trzeba przyznać, ze jest bardzo inteligentny i doskonały z niego strateg.
Gość
rok temu
Ewa ma racje
gość
rok temu
Co by nie mówić, nie bałabym się dać mu 100 zl na przechowywanie, na pewno by nie ukradł, prędzej może zgubił a co do reszty polityków tej pewności nie mam
bCXxrCHn
Gość
rok temu
Jaroslaw - inteligentny , świetny strateg , miłośnik zwierząt , oczytany :)
Gość
rok temu
Jak można było wziąć Krupińska do reklamy kosmetyków takiego kolka,drewno ,przecież ona robi tam antyreklamę
Najnowsze komentarze (227)
Gość
rok temu
Odważna kobieta. W kraju, w ktorym trzeba być za albo przeciw PIS powiedziała, że nie zna się na polityce i do tego życzy dobrze najbardziej znienawidzonemu człowiekowi w naszym kraju. Ewa to jest mądry, dobry człowiek.
Gość
rok temu
Nie jestem fanką tego starego czlowieka p.t.Jaroslaw Kaczyński i niesytety nie widzę tych wspaniałych cech , które tak ceni w nim p.Minge.
Barbara
rok temu
Lepszej i trafniejszej opinii nie słyszałam!!! . Pani Ewie życzę - najlepszego😁 Właśnie za takie sprawiedliwe i uczciwe podejście do wielu tematów p.Ewie się wiedzie w życiu Na przekór innym...
Gość
rok temu
Jaro jest ok taka prawda
gość
rok temu
no tak zgadzam się z ewą całkowicie b. trafna opinia a jarosław to prawdziwy polak ewo b. ładnie ci w krótkich włosach pozdrawiam
Mia
rok temu
Oboje kochają kociaki, ona piękna i mądra on dobry szarmancki i o wielkim sercu człowiek.
Gość
rok temu
Wyśmienity strateg. Szkoda tylko, że typ destrukcyjny.
Gość
rok temu
Co za rozczarowanie pani Ewo.....aż żal....
bCXxrCHf
Gość
rok temu
Z dobrobytu i próżności w du.... e się tej Minge poprzewracało! Milczenie jest złotem proszę pani!
Joanna
rok temu
Ma rację p. Ewa!!!!!!
gość
rok temu
RACJA
gość
rok temu
Co by nie mówic o Kaczyńskim, to Minge ma rację.
gość
rok temu
mądrze gada babeczka....i nie jest tendencyjna jak większość polskiej światowej elity....
gość
rok temu
A ja też życzę z okazji Urodzin duuużo zdrowia, bo tego pana lubię... pomimo, żem ani tej ani w tamtej partii i chyba przez to zdrowsza jestem.
...
Następna strona
bCXxrCHH