Wtorek 18.06.2019 15:30

Urocze minki Edyty Herbuś podczas beztroskiego popołudnia w towarzystwie przyjaciółki i psa Stokrotki (ZDJĘCIA)

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś przez całe lata walczyła o awans do celebryckiej pierwszej ligi, dzielnie starając o uwagę fotografów na ściankach na różnej maści branżowych imprezach. Miła aparycja i wyjątkowa determinacja być może nie zapewniły jej uznania krytyków, ale za to pozwoliły jej funkcjonować w show biznesie przez okrągłe 13 lat i nic nie wskazuje na to, że dni życia w "świetle jupiterów" są dla niej policzone.

W ostatnim czasie o aspirującej aktorce było głośno głównie w kontekście jej związku z Piotrem Bukowieckim i roli macochy dla jego córki ze związku z pogodynką Dorotą Gardias, w którą od pewnego czasu z powodzeniem się wciela.

Czułości Herbuś i Bukowieckiego w centrum handlowym (ZDJĘCIA)

Gofry, lody i czułości, czyli beztroskie popołudnie Edyty Herbuś z jej "patchworkową" rodziną (ZDJĘCIA)

Wygląda na to, że rodzinna sielanka w życiu Edyty trwa, a celebrytka dosłownie tryska humorem. W poniedziałek paparazzi przyłapali Herbuś na lanczu w jednej z modnych, warszawskich knajp, gdy dyskutowała z przyjaciółką nad szklanką zielonego smoothie. Na spotkaniu towarzyszył gwieździe ukochany pies Stokrotka, z którym koleżanki wybrały się później na dłuższy spacer, posyłając szerokie uśmiechy w stronę fotografów.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Edyty Herbuś. Promienieje?

« Poprzednie 1/14

Urocze minki Edyty Herbuś podczas beztroskiego popołudnia w towarzystwie przyjaciółki i psa Stokrotki

2Urocze minki Edyty Herbuś podczas beztroskiego popołudnia w towarzystwie przyjaciółki i psa Stokrotki