Środa 19.06.2019 08:45

Borucowie świętują 5. rocznicę ślubu na Mykonos z malutkim Noah. "Zakochaliśmy się tutaj i od wtedy przylatujemy tu co roku" (FOTO)

Sara Boruc Artur Boruc Robert Lewandowski Anna Lewandowska Wojciech Szczęsny Marina Łuczenko

Borucowie świętują 5. rocznicę ślubu na Mykonos z malutkim Noah. "Zakochaliśmy się tutaj i od wtedy przylatujemy tu co roku" (FOTO)fot. InstagramPodczas gdy coraz więcej celebrytek powoli stara się ograniczać rolę mediów społecznościowych w swoim życiu, Sara Boruc nie ma najmniejszego problemu z publikowaniem w sieci nawet najbardziej intymnych szczegółów z życia prywatnego. Synek naczelnej WAGs polskiego show biznesu i Artura Boruca przyszedł na świat dopiero w maju, a już zdążył pojawić się na profilu swojej mamy ponad kilkanaście razy, reklamując przy tym śpioszki, zabawki, a nawet pulsujące maty do usypiania.

Po kilku tygodniach zapoznawania się z małym szkrabem, rodzina nareszcie jest już gotowa na wspólne wakacje. Borucowie obrali sobie za cel popularną wśród celebrytów wyspę Mykonos. Grecki raj to w życiu Sary i Artura miejsce wyjątkowe. Para przyjeżdża tam co roku od jedenastu lat.

Zobacz: Artur Boruc jako wzorowy tata - kąpie i usypia małego Noah (FOTO)

Kochamy to miejsce! Tutaj wzięliśmy ślub 5 lat temu!!! Czas pędzi jak szalony! Pierwszy raz byliśmy tu 11 lat temu, zakochaliśmy się i od wtedy przylatujemy co roku. Tradycji musiało stać się zadość. Jeśli macie jakieś pytania, dawajcie tutaj, odpowiem w wolnej chwili - zagaiła celebrytka na Instagramie.

Nieco bardziej powściągliwy w swoich internetowych wpisach był jej małżonek. W przerwie od smażenia się na plaży i chwalenia się wytatuowanym wizerunkiem pogańskiego bóstwa, Artur postanowił oddać się chwili relaksu w miejscowym spa. Wymagająca cera piłkarza została poddana tzw. terapii świetlnej, która ma wspierać walkę ze zmianami trądzikowymi. 

Fani  Sary szybko zauważyli, że Borucowie urządzili sobie wczasy w greckim raju w tym samym czasie, co małżeństwa Lewandowskich, Szczęśnych, a także Aleksander Milik i Jessica Ziółek. Z niewiadomych przyczyn nie doszło jednak między nimi do spotkania.

Zobacz: Lewandowscy i Szczęśni polecieli razem na wakacje! Mieszkają w bajecznie drogim hotelu (TYLKO U NAS)

Czy wie Pani, że rodzina Szczęsnych, Jessica Ziółek i Arek Milik są na Mykonosie? MOŻE WSPÓLNY DUET Z MARINĄ? BYŁOBY SUUUUUPER - skomentowała nastoletnia fanka.

Czy polska branża muzyczna jest gotowa na tak szałową kolaborację?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani dostaje mnóstwo pytań odnośnie podróżowania z maluszkiem. Otóż jeśli chodzi o loty to Noah znosi je dzielnie, nie bolą Go uszka a szum samolotu działa na niego usypiająco 🥰 Jeśli boicie się o Wasze pociechy dobrym sposobem na uszy jest karmienie podczas startu i lądowania. Temperatura na Mykonos jest idealna, więc Noah spędza z nami cały dzień na plaży-oczywiście w cieniu. Kochamy to miejsce! Tutaj wzięliśmy ślub-5 lat temu !! 🙈 Czas pędzi jak szalony! Pierwszy raz byliśmy tu 11 lat temu, zakochaliśmy się i od wtedy przylatujemy co roku. Tradycji musiała stać się zadość 😆🥰 Jeśli macie jakieś pytania dawajcie tutaj, odpowiem w wolnej chwili ;-) #mykonos #holiday #family #mannei #borucmannei #boruc #fun #sun #beach #familyvacay2019

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)Cze 18, 2019 o 11:08 PDT

fot. Instagramfot. Instagramfot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagramfot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (212)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 212
Odpowiedz
8 44
zgłoś
Studencki Klub Onanistów 19.06.2019 08:48
no dobra, ale gdzie jest Teodor z kapucynem?
Odpowiedz
587 78
zgłoś
Gość 19.06.2019 08:48
Oni sa najnormalniejsi i sympatyczni
Odpowiedz
30 4
zgłoś
Gość 19.06.2019 08:49
Przeczytałam „i od wtedy przytulamy się co roku” XDDDD niezły wynik
Odpowiedz
495 42
zgłoś
Gość 19.06.2019 08:49
Śliczne dziecko
Odpowiedz
75 19
zgłoś
Gość 19.06.2019 08:49
Kto i jakie pytania możecie mieć do tej pani, boże złoty...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 212