Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska urządza mężowi 60. urodziny. "To ma być niespodzianka"

0
Podziel się:

Chyba się nie udało utrzymać przyjęcia w tajemnicy...

Urbańska urządza mężowi 60. urodziny. "To ma być niespodzianka"

Natasza Urbańska zakochała się z Januszu Józefowiczu, gdy miała zaledwie 16 lat, a on żonę i dzieci. Jak wspominała Natasza, pierwszy raz zwrócił na nią uwagę po maturze. Zadzwonił wtedy do jej rodziców z uprzejmym pytaniem, jak poszły egzaminy.

3 lipca Józefowicz będzie obchodził 60. urodziny.

Z tej okazji Natasza szykuje dla niego wielkie przyjęcie na terenie ich posiadłości w Jajkowicach. Przy wcześniejszych jubileuszach jakoś się nie składało, bo Janusz, słynący z pracoholizmu, uważał tego typu imprezy za stratę cennego czasu.

Przez wiele lat nie miałem życia prywatnego, rodziny i przyjaciół - wyznał niedawno z perspektywy czasu. Do domu wracałem, żeby się przespać, a rano znów wychodziłem na cały dzień. Rzeczywiście, bardzo zmieniłem sposób patrzenia na najbliższych. Teraz rozumiem, że najbliżsi to podstawa. Staram się celebrować te wspólne chwile. Wiem, że mój największy i najwspanialszy projekt to rodzina.
Ośmielona metamorfozą męża Urbańska, z entuzjazmem zabrała się za organizację jego urodzin, oczekując tym razem, dla odmiany, wdzięczności, zamiast bury.

Dwoi się i troi, żeby wszystko dobrze wypadło, tym bardziej, że to ma być przyjęcie-niespodzianka - ujawnia iformator tygodnika Rewia. Janusz o niczym nie będzie wiedział aż do ostatniej chwili.
Cóż, to ostatnie prawie się udało...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie