Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowe fakty dotyczące śmierci Michaela Jacksona. "W pokoju, w którym był leczony, znajdowały się dziwne przedmioty"

82
Podziel się

Twórcy nowego filmu dokumentalnego na temat odejścia muzyka ujawnili niepokojące detale.

Nowe fakty dotyczące śmierci Michaela Jacksona. "W pokoju, w którym był leczony, znajdowały się dziwne przedmioty"
bDnafuOd

Długo jeszcze nie ucichnie dyskusja na temat kontrowersji wokół Michaela Jacksona - króla popu, który od lat oskarżany jest o pedofilię. Michael zmarł 25 czerwca 2009 roku, a więc lada dzień doczekamy 10. rocznicy jego śmierci.

Jackson zmarł w swojej posiadłości w Los Angeles, a ostatnią osobą, która miała widzieć go żywego był doktor Conrad Murray, który został skazany na cztery lata więzienia w związku z podaniem artyście niedozwolonej dawki leku. Ta miała przyczynić się do śmierci gwiazdora.

bDnafuOf

W sobotę na antenie jednej z brytyjskich stacji telewizyjnych wyemitowano nowy film opowiadający o okolicznościach śmierci muzyka. W dokumencie wypowiadają się m.in. śledczy prowadzący sprawę śmierci Michaela. Brytyjskie tabloidy w opisach filmu podają niepokojące relacje.

Kartki przyklejone w całym pokoju, na lustrach i drzwiach. Nie wiem, czy były to teksty piosenek. Niektóre z nich brzmiały, jak wiersze. Pokój, w którym był leczony, nie wyglądał na pomieszczenie nadające się do jakiegokolwiek rodzaju leczenia medycznego - mówi detektyw Martinez. Na łóżku był komputer, realistyczna lalka, zdjęcia reklam dzieci...

Wiedzieliśmy, że dr Murray albo przestał udzielać resuscytacji krążeniowo-oddechowej, albo czekał z jej udzieleniem do momentu, kiedy wszystko wyczyścił. W ciągu 48 godzin okazało się, że to było coś więcej niż przedawkowanie - mówią funkcjonariusze, którzy zaznaczają, że prawie wszystkie opakowania po lekach znalezione w pokoju Jacksona były opróżnione.

Myślicie, że kiedykolwiek dowiemy się, jak naprawdę wyglądały ostatnie chwile życia króla popu?

bDnafuOl
bDnafuOm
bDnafuOG
KOMENTARZE
(82)
Gość
rok temu
Michael to od zawsze jedna wielka niewiadoma . Nigdy nie poznamy całej prawdy ...
MJ
rok temu
Troche mnie to przeraza
Gość
rok temu
Stwierdzam że wolę już nawet pato-influencerow od pilkarzykow o małym roxumku i ich "modelek". W ogóle nie odrożniam tych par.
bDnafuOH
gość
rok temu
Niestety nie wierzę w to, że on nie byl zboczony. Oceńcie rozumem, nie sercem.
Gość
rok temu
Piosenka Give In To Me ze Slashem nadal mnie rozwala.
Najnowsze komentarze (82)
gość
rok temu
MJ to był inteligentny, sprytny manipulator. Do tego baaardzo bogaty. Mógł spełniać swoje fantazje i robił to przy użyciu małych rączek, małych ust i małych pupek. I jak widać pozostał bezkarny.
Fafik
rok temu
Reklamy dzieci??. To gdzies reklamuje dzieci?
gość
rok temu
realistyczna lalka i zdjęcia reklam dzieci, boże ależ on był zaburzony, przykro stwierdzić, ale taki człowiek nie powinien mieć kontaktu z dziećmi może dobrze się stało ze już nikogo nie skrzywdzi.
gość
rok temu
Uważam, że pazerność ludzi na jego pieniądze, go zabiła! Każdy chciał na nim zarobić, a jak się okazało, że nie może już wypruć sobie żył na licznych koncertach - lepiej było mieć go martwym niż żywym. A w pokoju ktoś mógł poustawiać cokolwiek chciał! Michael był niewinnym, ale bardzo naiwnym człowiekiem, który nie obronił się przed krwiopijcami, niestety! ARTYSTA - GENIUSZ !!!
Gość
rok temu
Ja tez nie wierzę w jego niewinnosc.
Michał
rok temu
'Zdjęcia reklam dzieci'? Ostro.
Gość
rok temu
Ja też tam byłam i mogę w każdej chwili coś opowiedzieć tabloidom, kwestia odpowiedniej ceny
Monia
rok temu
Był moim idolem ,jest i będzie -bez względu na to co jeszcze o Nim usłyszę. Ale był też człowiekiem,człowiekiem który mógł popełnić jakiś błąd. Czy to teraz ważne?
bDnafuOz
Gość
rok temu
Sezon OGORKOWY UWAZAM ZA OTWARTY! Dno dna
Gość
rok temu
Jest wciaz tajemnica, ze pod lozkiem denata znaleziono stare roczniki playboya i dwie szczoteczki do zebow. Ale ta wiafomosc trafi do mediow za 5 lat.
gość
rok temu
przestańcie go oczerniać i linczować po śmierci! nie ma żadnych dowodów na niego a media wciąż go niszczą... Tylko dlatego że był antysystemowy przez to miał wielu wpływowych wrogów
gość
rok temu
nie rozumiem ludzi którzy go oceniają tylko na podstawie tego filmu.. skad wiecie że to wszystko prawda?? nie ma żadnych dowodów że tych dwóch mówi prawdę... a film ma wiele błędów i kłamstw..wystarczy sprawdzić
Gość
rok temu
anotherpartofmj - piraci w nibylandii, "leaving neverland", ujęcie drugie
Gość
rok temu
Co za obrzydliwa paplanina bzdur. Po pierwsze zmarl w wynajetym domu a nie swojej posiadlosci...reszta to juz kolejne bzdety..
...
Następna strona
bDnafuPb