Nowe fakty dotyczące śmierci Michaela Jacksona. "W pokoju, w którym był leczony, znajdowały się dziwne przedmioty"

82
Podziel się

Twórcy nowego filmu dokumentalnego na temat odejścia muzyka ujawnili niepokojące detale.

Nowe fakty dotyczące śmierci Michaela Jacksona. "W pokoju, w którym był leczony, znajdowały się dziwne przedmioty"

Długo jeszcze nie ucichnie dyskusja na temat kontrowersji wokół Michaela Jacksona - króla popu, który od lat oskarżany jest o pedofilię. Michael zmarł 25 czerwca 2009 roku, a więc lada dzień doczekamy 10. rocznicy jego śmierci.

Jackson zmarł w swojej posiadłości w Los Angeles, a ostatnią osobą, która miała widzieć go żywego był doktor Conrad Murray, który został skazany na cztery lata więzienia w związku z podaniem artyście niedozwolonej dawki leku. Ta miała przyczynić się do śmierci gwiazdora.

W sobotę na antenie jednej z brytyjskich stacji telewizyjnych wyemitowano nowy film opowiadający o okolicznościach śmierci muzyka. W dokumencie wypowiadają się m.in. śledczy prowadzący sprawę śmierci Michaela. Brytyjskie tabloidy w opisach filmu podają niepokojące relacje.

Kartki przyklejone w całym pokoju, na lustrach i drzwiach. Nie wiem, czy były to teksty piosenek. Niektóre z nich brzmiały, jak wiersze. Pokój, w którym był leczony, nie wyglądał na pomieszczenie nadające się do jakiegokolwiek rodzaju leczenia medycznego - mówi detektyw Martinez. Na łóżku był komputer, realistyczna lalka, zdjęcia reklam dzieci...

Wiedzieliśmy, że dr Murray albo przestał udzielać resuscytacji krążeniowo-oddechowej, albo czekał z jej udzieleniem do momentu, kiedy wszystko wyczyścił. W ciągu 48 godzin okazało się, że to było coś więcej niż przedawkowanie - mówią funkcjonariusze, którzy zaznaczają, że prawie wszystkie opakowania po lekach znalezione w pokoju Jacksona były opróżnione.

Myślicie, że kiedykolwiek dowiemy się, jak naprawdę wyglądały ostatnie chwile życia króla popu?

KOMENTARZE
(82)
Gość
8 miesięcy temu
Michael to od zawsze jedna wielka niewiadoma . Nigdy nie poznamy całej prawdy ...
MJ
8 miesięcy temu
Troche mnie to przeraza
Gość
8 miesięcy temu
Stwierdzam że wolę już nawet pato-influencerow od pilkarzykow o małym roxumku i ich "modelek". W ogóle nie odrożniam tych par.
gość
8 miesięcy temu
Niestety nie wierzę w to, że on nie byl zboczony. Oceńcie rozumem, nie sercem.
Gość
8 miesięcy temu
Piosenka Give In To Me ze Slashem nadal mnie rozwala.
Najnowsze komentarze (82)
gość
8 miesięcy temu
MJ to był inteligentny, sprytny manipulator. Do tego baaardzo bogaty. Mógł spełniać swoje fantazje i robił to przy użyciu małych rączek, małych ust i małych pupek. I jak widać pozostał bezkarny.
Fafik
8 miesięcy temu
Reklamy dzieci??. To gdzies reklamuje dzieci?
gość
8 miesięcy temu
realistyczna lalka i zdjęcia reklam dzieci, boże ależ on był zaburzony, przykro stwierdzić, ale taki człowiek nie powinien mieć kontaktu z dziećmi może dobrze się stało ze już nikogo nie skrzywdzi.
gość
8 miesięcy temu
Uważam, że pazerność ludzi na jego pieniądze, go zabiła! Każdy chciał na nim zarobić, a jak się okazało, że nie może już wypruć sobie żył na licznych koncertach - lepiej było mieć go martwym niż żywym. A w pokoju ktoś mógł poustawiać cokolwiek chciał! Michael był niewinnym, ale bardzo naiwnym człowiekiem, który nie obronił się przed krwiopijcami, niestety! ARTYSTA - GENIUSZ !!!
Gość
8 miesięcy temu
Ja tez nie wierzę w jego niewinnosc.
Michał
8 miesięcy temu
'Zdjęcia reklam dzieci'? Ostro.
Gość
8 miesięcy temu
Ja też tam byłam i mogę w każdej chwili coś opowiedzieć tabloidom, kwestia odpowiedniej ceny
Monia
8 miesięcy temu
Był moim idolem ,jest i będzie -bez względu na to co jeszcze o Nim usłyszę. Ale był też człowiekiem,człowiekiem który mógł popełnić jakiś błąd. Czy to teraz ważne?
Gość
8 miesięcy temu
Sezon OGORKOWY UWAZAM ZA OTWARTY! Dno dna
Gość
8 miesięcy temu
Jest wciaz tajemnica, ze pod lozkiem denata znaleziono stare roczniki playboya i dwie szczoteczki do zebow. Ale ta wiafomosc trafi do mediow za 5 lat.
gość
8 miesięcy temu
przestańcie go oczerniać i linczować po śmierci! nie ma żadnych dowodów na niego a media wciąż go niszczą... Tylko dlatego że był antysystemowy przez to miał wielu wpływowych wrogów
gość
8 miesięcy temu
nie rozumiem ludzi którzy go oceniają tylko na podstawie tego filmu.. skad wiecie że to wszystko prawda?? nie ma żadnych dowodów że tych dwóch mówi prawdę... a film ma wiele błędów i kłamstw..wystarczy sprawdzić
Gość
8 miesięcy temu
anotherpartofmj - piraci w nibylandii, "leaving neverland", ujęcie drugie
Gość
8 miesięcy temu
Co za obrzydliwa paplanina bzdur. Po pierwsze zmarl w wynajetym domu a nie swojej posiadlosci...reszta to juz kolejne bzdety..
...
Następna strona