Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Marta Linkiewicz przegrała z Sex Masterką, ale i tak dorobiła się majątku! "Jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą"

70
Podziel się:

Organizatorzy pokazowego mordobicia zamierzają kontynuować zasilanie portfela kontrowersyjnej celebrytki. Czekacie już na kolejną walkę?

TYLKO NA PUDELKU: Marta Linkiewicz przegrała z Sex Masterką, ale i tak dorobiła się majątku! "Jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą"

Przez pierwsze dwie edycje Fame MMA nie udało się dotrzeć do szerszego grona odbiorców, głównie ze względu na mało ekscytujące postacie występujące wówczas na ringu. Wszystko zmieniło się wraz z trzecią odsłoną brutalnego festiwalu, w którego składzie znalazła się Marta Linkiewicz, znana przede wszystkim z chwalenia się erotycznymi wyczynami w busie zespołu Rae Sremmurd oraz medialną przepychanką z Maffashion.

W ostatnią sobotę popularna patoinfluencerka po raz kolejny wystąpiła w oktagonie, tym razem stając oko w oko z Anielą Bogusz, znaną lepiej jako Sex Masterka albo Lil Masti. Konfrontacja z trudniącą się sprzedażą łóżkowych gadżetów "raperką" co prawda skończyła się dla Marty przegraną, ale nie ostudziło to jej zapału. Trudno w sumie się dziwić, biorąc pod uwagę ile Linkiewicz zainkasowała za kilkadziesiąt sekund okładania się na oczach całej Polski.

Przez ostatnie 3 miesiące trenowałam ciężko dwa razy dziennie. (…) W tym momencie jestem naprawdę zabezpieczona finansowo i mogę sobie pozwolić na to, żeby przez najbliższe miesiące trenować i trenować - powiedziała Linkiewicz podczas instagramowej relacji.

Aby sprecyzować stawkę Linkiewicz skontaktowaliśmy się z Wojciechem Golą, znanym z Warsaw Shore współorganizatorem widowisk FAME MMA.

Są to informacje poufne, ale kwota nie różniła się znacząco od tej za pierwszą walkę - zdradził w rozmowie z Pudelkiem.

Przypomnijmy, że według naszych ustaleń stawka Linkiewicz za pierwszą walkę oscylowała w przedziale od 50 do 100 tysięcy złotych. Można więc przypuszczać, że po dwóch niespełna minutowych występach w oktagonie konto Linkiewicz zasiliło około 200 tysięcy złotych.

Sromotna przegrana Esmeraldy Godlewskiej zakończyła jej przygodę z MMA, zanim ta zdążyła się na dobre rozpocząć. Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku Marty, która nadal wzbudza ogromne zainteresowanie widzów. Marta może więc spać spokojnie, wiedząc, że kolejne grube czeki za walki w klatce są już na horyzoncie.

Marta sama powiedziała, że MMA odmieniło jej życie, dlatego jesteśmy jak najbardziej zainteresowani dalszą współpracą. Ćwiczy dwa razy dziennie. Z tego, co wiem, chce walczyć dalej, nawet po pierwszej przegranej. Dlatego, gdy nadejdzie taka okazja, to z wielką chęcią ponownie się spotkamy - mówi Wojciech Gola.

Kto waszym zdaniem powinien wziąć się z Linkiewicz za kudły w następnej walce?

KOMENTARZE
(70)
Gość
3 lata temu
Super. Też zacznę się okładać z bezmózgami. Będę mieć ksywkę doktorantka.
aaa
3 lata temu
żenujące i jeszcze jej za to płacą niezłą kasę
Gość
3 lata temu
Następna z rafalala
Gość
3 lata temu
Za taką kasę też bym się dała okładać przez minutę :)
Gość
3 lata temu
Żal wam? Jest popyt na takie celebrytki to korzysta. Każdy by brał kase.
Najnowsze komentarze (70)
Gość
3 lata temu
Mm..
gość
3 lata temu
Rafalala jak j****e jej w dekiel torebką to kaplica już nie wstanie.
gość
3 lata temu
promowanie kurestva
gość
3 lata temu
chore, w sumie ostatni raz weszłam, można ubrudzić sie tym błotem, pa
gość
3 lata temu
No ale kogo to obchodzi?
Gość
3 lata temu
świat się kończy A ludzie to oglądają i płacą ameby
gość
3 lata temu
przepraszam bo wiem że to niestosowne ale ona jest tak okropnie brzydka
Gość
3 lata temu
Z Eweliną z Warsaw Shore!
Gość
3 lata temu
Następna walka powinna być z Rafalala. Sukces marketingowy gwarantowany
Gość
3 lata temu
Rafalala!!! I Kisio Skorupa z Rodowicz 🤪
Gość
3 lata temu
Można mówić o niej wiele złego, ale fakt jest taki, że zmieniła się na lepsze. Choć nie daje zbyt dobrego przykładu i klnie jak szewc, to jest sobą i dlatego ludzie za nią przepadają. Jej koleżanki próbowały ja sprowokować, Masterka miesiącami pisała przemowę, a Linki ja zlała i to było najlepsze.
p
3 lata temu
Dają im kasę to biorą, bardziej zastanawia mnie inteligencja tych osób, które to oglądają i dają im zarobić
gość
3 lata temu
osobiscie nie widze nikogo na tyle kreatywnego aby mogł stoczyć potyczke z Linkiewicz
Gość
3 lata temu
Są dziewczyny, które latami trenują, walczą, wygrywają... I nigdy nie będą miały takiej kasy nawet za najpiękniejszy nokaut, co Pani, która zasłynęła z dania d...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie