Trwa ładowanie...
Przejdź na

Politycy i publicyści NAŚMIEWAJĄ SIĘ z 13-letniej dziewczynki protestującej pod Sejmem. "Warkoczyki i brak makijażu symbolizują czyste, dziecięce serduszko"

247
Podziel się

"Jej matka to niespełniona politycznie kobieta". "Biedna dziewczyna, uzależni się od fejmu za nicnierobienie". Tak, nam też jest niedobrze, gdy to czytamy.

Politycy i publicyści NAŚMIEWAJĄ SIĘ z 13-letniej dziewczynki protestującej pod Sejmem. "Warkoczyki i brak makijażu symbolizują czyste, dziecięce serduszko"
bEhdfcFx

Kwestia zmian klimatycznych to do niedawna temat poruszany głównie w kontekście celebrytek promujących ekologiczny styl życia i traktowana mało poważnie sprawa. Tymczasem kolejne publikowane w tym zakresie badania naukowe potwierdzają, że sytuacja naszej planety z dnia na dzień pogarsza się, a ocieplenie klimatu, wysychanie rzek czy topnienie lodowców to już realne zjawiska.

Unijne negocjacje dotyczące redukcji emisji dwutlenku węgla, które zostały zablokowane między innymi przez Polskę, na nowo rozbudziły dyskusję wokół zmian klimatycznych. W temat zaangażowała się 13-letnia Inga Zasowska, która z transparentem postanowiła protestować pod Sejmem. Wydawałoby się, że zaangażowanie dziecka w tak ważną sprawę zasługuje na pochwałę, jednak nie zdaniem wszystkich. Grupa dorosłych mężczyzn (choć ten przymiotnik odnieślibyśmy w zaistniałej sytuacji jedynie do metryki panów) postanowiła... zhejtować Ingę.

bEhdfcFz

Trudno o tej dziewczynce powiedzieć: "rezolutna". Równie trudno uwierzyć, że to jej własna inicjatywa - napisał na Twitterze Kamil Bortniczuk z ugrupowania Jarosława Gowina.

Bo warkoczyki i brak makijażu sygnalizują czyste dziecięce serduszko, a co za tym idzie - szczere intencje - czytamy u Pawła Budrewicza z centrum Adama Smitha.

Biedna dziewczynka, uzależni się od fejmu za nicnierobienie - pisze politolog (!) Mateusz Parys.

Z kolei radny z Solidarnej Polski postawił na typowy dla każdego prymitywnego rozmówcy wpis - argument dotykający matki dziewczynki:

bEhdfcFF

Gdyby ktoś się zastanawiał kim jest matka 13-letniej dziewczynki, która „SPONTANICZNIE” protestuje pod Sejmem przeciwko zmianom klimatu. Niespełniona politycznie kobieta, od 3,5 roku uczestnicząca w protestach, teraz do politycznej walki wykorzystuje nieletnią - pisze Dariusz Matecki.

Publicysta i dziennikarz TVP, Stanisław Janecki, pod zdjęciem dziecka napisał:

Wakacyjny strajk piwny.

Właściwie brakuje nam słów, żeby skomentować złośliwie docinki wykształconych mężczyzn wobec 13-latki, która zamiast spędzać czas w social mediach i kibicować patocelebrytom w sieci angażuje się w coś tak ważnego. Powyżsi panowie są za to udokumentowanym dowodem na to, że w Polsce reformy wymaga nie tylko podejście do ekologii, ale również edukacji. Sytuacja mniej dziwi jednak, jeśli uświadomimy sobie, że premier Morawiecki na protest Ingi reaguje słowami:

bEhdfcFG

Chciałbym tylko, żeby ta młoda pani nie musiała wyjeżdżać do Londynu czy Paryża na zmywak.

Dziwimy się, że zabrakło do tej pory odwagi prominentnym politykom, by stanąć po stronie Ingi i wesprzeć ją w jej proteście. My przyłączamy się do nastolatki i wierzymy, że jej manifest wpłynie na myślenie Polaków o ekologii!

bEhdfcFH

Bo warkoczyki i brak makijażu sygnalizują czyste dziecięce serduszko, a co za tym idzie - szczere intencje.

bEhdfcFI
bEhdfcGa
KOMENTARZE
(247)
Gość
2 lata temu
Obrzydliwi starzy faceci
Gość
2 lata temu
Super Inga
Gość
2 lata temu
Polityka jest żałosna
bEhdfcGb
Gość
2 lata temu
Nie wiem nas czym oni tak w tym parlamencie dyskutują. Stan ziemi pogarsza się z dnia na dzień. Proponuję więcej działania, a mniej gadania
Trelefele
2 lata temu
Bo to ściema i ustawka polityczna!
Najnowsze komentarze (247)
Paweł
10 miesięcy temu
I jak tam idzie pannie Indze zbawianie świata? xD
Gość
2 lata temu
No I pislam kaput !
Gość
2 lata temu
Dobry wiek i za kilka lat ci ludzie pokończą szkoły.Ktos z nich zostanie sędzia i w smogu będą wymierzać kary dla pislamu.
Gość
2 lata temu
Wielkie brawa dla NIEJ !!!!!
gość
2 lata temu
Ci komentujący panowie to niedojrzałe zera, mogliby dziewczynie buty czyścić.
Gość
2 lata temu
Katastrofa ekologiczna dzieje się na naszych oczach, wszędzie i we wszystkim jest plastik ale nasi politycy wolą wszystkiemu zaprzeczać. Szok, że władza i dzisiejszy zysk są ważniejsze od życia dzieci i wnuków.
Gość
2 lata temu
Zabolalo doroslych, nieogarnietych mezczyzn zajetych zbijaniem kasy za nic ze 13 latka ma wiecej rozumu i inicjatywy zeby zmienic przyszlosc na lepsza. Wstyd politycy.
gość
2 lata temu
POWIESIĆ ICH
bEhdfcFT
gość
2 lata temu
Jak nisko trzeba upasc, zeby sie nasmiewac z dziecka!
Gość
2 lata temu
Parszywe dziady te brawo dziewczynko
gość
2 lata temu
Coś nieprawdopodobnego, te komentarze. Obrzydliwy, obleśni faceci.Zapatrzeni w swojego gur******cący się za wszelką cenę przypodobać, nawet kosztem swoich dzieci, które są gotowi truć rosyjskim węglem. Nie sądziłam, że upadną tak nisko, żeby kopać 13 latkę. Inga, jesteś super, masz duzo więcej rozumu niż ci wszyscy razem wzięci faceci, którzy tylko podlizywać się umią. Panowie, gratuluję, znowu o Polsce staje się głośno. Nie zapomnę wam tego. Mam nadzieję, ze nie tylko ja.
Gość
2 lata temu
Ej, a tak serio. Pokażcie mi jakąś trzynastolatkę, która chodzi w warkoczykach...
gość
2 lata temu
A ja bym chciała, żeby ta młoda Pani nie musiała wybierać między życiem na Ziemi a życiem na Marsie, bo tam chłodniej. Ja też nie chcę mieć takiego wyboru!
Aga
2 lata temu
faktycznie ... ta dziewczynka reprezentuje wszystko czego boją się politycy - świadomość , młodość i bunt przeciwko ich planom. trzymaj się mała!!! jak będę w warszawie to się przyłączę!!!!
...
Następna strona
bEhdfcGv