Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kontrowersyjny raper podciął sobie żyły podczas transmisji na żywo! "Był ciekawy, co jest po drugiej stronie"

114
Podziel się

To internauci wezwali karetkę.

Kontrowersyjny raper podciął sobie żyły podczas transmisji na żywo! "Był ciekawy, co jest po drugiej stronie"
bEgjMuqd

Niestety, w dzisiejszym świecie coraz częściej słyszy się o samobójstwach. Co najgorsze, głównie wśród młodych osób. Coraz trudniej jest policzyć przypadki tych, którzy w związku z brakiem wsparcia i specjalistycznej pomocy, nie wytrzymali "ciężaru życia" i zdecydowali je sobie odebrać.

Na początku maja media donosiły o tym, że samobójstwo popełniła transpłciowa działaczka LGBTQ+, Milo Mazurkiewicz, przez skok z mostu Łazienkowskiego w Warszawie. Wcześniej dziewczyna zostawiła na Facebooku dramatyczne pożegnanie, w którym opowiedziała o trudach, z jakimi na co dzień spotykają się osoby transseksualne w Polsce.

bEgjMuqf

Są i tacy, którym choć nie udało się skutecznie targnąć na swoje życie, potrzebują interwencji specjalisty, bowiem ich kondycja psychiczna nie jest w najlepszym stanie. Idealnym przykładem takiej sytuacji jest kontrowersyjny raper Psychotrop. O mężczyźnie zrobiło się ostatnio głośno, ponieważ chciał popełnić samobójstwo na wizji. 16 czerwca prowadził transmisję live na swoim instagramowym profilu i postanowił, że w obecności fanów… podetnie sobie żyły:

Podciął sobie żyły. Jako powód podawał ciekawość, co jest po drugiej stronie i nienawiść do ludzi - zdradził w rozmowie z portalem GlamRap jeden z uczestników transmisji. Tragedii zapobiegli czujni fani artysty, którzy w porę wezwali pogotowie.

Sam Psychotrop zdaje się zupełnie nie przejmować całym zdarzeniem. Już następnego dnia wrócił do sieci, gdzie żartował ze swoich niebezpiecznych poczynań. Raper pytał też internautów, kiedy powinien powtórzyć podcinanie żył... Na jego fanpage’u pojawił się obszerny wpis, w którym m.in. tłumaczy, że jego zachowanie nie było żadnym desperackim czynem, ani chęcią zwrócenia na siebie uwagi.

bEgjMuql

Chciałbym na koniec powiedzieć, że nieważne jakie to były powody, czy mistyczne, czy racjonalne/przyziemne, czy też był to element jakiegoś rytuału. Pamiętajcie, że śmierć to tylko początek, a ciało to tylko avatar i każdy powinien mieć prawo decydować, co z nim robić i kiedy go opuścić - czytamy.

Myślicie, że raper zdecyduje się skorzystać z pomocy specjalisty?

Numery telefonów zaufania dla osób potrzebujących wsparcia:
116 111 Dajemy Dzieciom Siłę
116 123 Polskie Towarzystwo Psychologiczne
800 120 002 Niebieska Linia
800 70 22 22 Itaka

22 635 93 92 PONTON (pt. 16-20)

bEgjMuqm
bEgjMuqG
KOMENTARZE
(114)
gość
2 lata temu
Rodzice przeoczyli moment, w którym należało to biedne dziecko zaprowadzić do psychiatry
gość
2 lata temu
sorry, ale takich ludzi powinno się przymusowo leczyć
Laura M
2 lata temu
Chyba potrzebujemy wojny żeby ludzie docenili Życie
bEgjMuqH
Gość
2 lata temu
Komentarze są chyba zbędne. Chory jest ten świat...
marek99
2 lata temu
Polskie życie po życiu - polecam tę książkę, jak chcecie wiedzieć, co jest po drugiej stronie. To relacje ludzi, którzy mają za sobą śmierć kliniczną i widzieli zaświaty. Nie trzeba sobie robić krzywdy jak ten nieszczęsny atencjusz
Najnowsze komentarze (114)
Gość
2 lata temu
Nawet gamoń nie potrafi się zabić
hmm
2 lata temu
prosze nie przeszkadzac takim ludziom w ich "performance'ach" tego typu ! :-D z góry uprzejmie dziękuje wielce zobowiązany hmm
Gość
2 lata temu
Przywrócić służbę wojskową ...
gość
2 lata temu
Powinni go zamknąć w psychiatryku
gość
2 lata temu
niektorzy sa g***i, nie ma co z tym walczyc
Gość
2 lata temu
Ale wstrętny
Gość
2 lata temu
Powinien się leczyć
Gość
2 lata temu
Powinien sie leczyc psychiatrycznie nikt przy zdrowych zmyslach tak nie mysli.I pomyslec ze na drugiej półkuli sa wojny bieda glod choroby..Wyslac go tam na tydzien to docenilby zycie.
bEgjMuqz
Gość
2 lata temu
Psychicznie chory czlowiek.
disaster76
2 lata temu
przestań pierdzelić i weż się w garść, idz do roboty, załóz rodzinę, zasadz drzewo, a śmierć sama przyjdzie po ciebie wkrótce ;) wtedy,jak coś osiagniesz, bedziesz błagał , by cie nieznalazła za szybko
i git
2 lata temu
selekcja naturalna :)
Gość
2 lata temu
Raper? Jakiś taki niedorobiony.
Diabeł
2 lata temu
Tylko po co ???Kula ziemska jest przeludniona jednego id..ty mniej.
gość
2 lata temu
Jaki raper?! Chyba początkujący... czego to nic nie znaczący człowiek nie zrobi, żeby choć raz ktoś o nim usłyszał...
...
Następna strona
bEgjMurb