Poniedziałek 24.06.2019 17:00

Zakochani Igor i Angelika z "Big Brothera" na romantycznym joggingu w parku (ZDJĘCIA)

Big Brother Igor Jakubowski Angelika Głaczkowska

Choć reedycja Big Brothera nie do końca spełniła pokładane w niej oczekiwania, wygląda na to, że paradoksalnie próba reanimacji trącącego myszką show ma swoje dobre strony. Okazuje się, że w trakcie trwania programu kilkoro uczestników odnalazło miłość, która trwa po dziś dzień. Pierwszą z zakochanych par są Oleh i Madzia. Świetnie układają się też relacje Angeliki i Igora, między którymi zaiskrzyło niemal od pierszego wejrzenia.

Zobacz: Angelika i Igor z "Big Brothera" planują wspólne wakacje

Angelika i Igor też znaleźli miłość w "Big Brotherze? "Czas pokaże"

Trudno powiedzieć, czy parę połączyła chęć zaistnienia w show biznesie, czy prawdziwie, gorące uczucie. Pewne jest jednak to, że Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski stali się nierozłączni.

Kilka dni temu aspirujący celebryci zostali "przyłapani" w jednym z warszawskich parków na romantycznym joggingu, gdzie czule obściskiwali się na oczach czujnych paparazzi. Po wysiłku zakochani wybrali się na zakupy, w trakcie których Jakubowski uzupełnił garderobę. Plotki głoszą, że Igor w najbliższym czasie zamierza na stałe przeprowadzić się do stolicy i uwić z Angeliką wspólne gniazdko.

Słodcy?

« Poprzednie 1/14

Igor i Angelika na romantycznym joggingu

2Igor i Angelika na romantycznym joggingu

Pudelek Exclusive