Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fame MMA domaga się prawie 4 milionów odszkodowania od rodziców dzieci, które nielegalnie streamowały walki!

58
Podziel się

Bijatyki celebrytów z peryferii show biznesu są źródłem ogromnych dochodów, jednak nie wszyscy chcą płacić za to widowisko.

Fame MMA domaga się prawie 4 milionów odszkodowania od rodziców dzieci, które nielegalnie streamowały walki!
bEgjuLIR

Z edycji na edycję gala Fame MMA przyciąga coraz większe zainteresowanie. Dzieje się tak za sprawą występów na ringu takich osobistości jak Marta Linkiewicz, która "dała d*py za 10 koła", Esmeralda Godlewska czy Sex Masterka vel Lil Masti.

bEgjuLIT

Dość niepokojące zjawisko jest obserwowane głównie przez młodocianych fanów występujących na ringu patocelebrytów. Nierzadko nie mają oni funduszy, aby pozwolić sobie na legalny streaming, a co dopiero kupienie biletów na galę, tak więc muszą zadowolić się oglądaniem relacji na nielegalnych stronach w sieci. Jak się jednak okazuje, Fame MMA nie ma zamiaru zezwalać na bycie okradanym, nawet jeżeli robią to nie w pełni świadome nastolatki.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewne rzeczy robicie instynktownie, nie myśląc przy tym zbytnio o konsekwencjach. Mamy do Was prośbę. Zastanówcie się, zanim podejmiecie próbę restream'u. Tym bardziej apelujemy do osób niepełnoletnich: pamiętajcie, że odpowiedzialność finansowa spada na Waszych rodziców, a kwoty, które potrafi wygenerować taki restream są gigantyczne - czytamy na facebookowym profilu organizacji.

Według załączonej infografiki organizacja skierowała 100 pozwów do prokuratury. Łączna suma roszczeń wynosi 3.8 miliona złotych. Spośród tej puli jeden rekordzista pozywany jest aż o 2.4 miliona.

Co zrobilibyście na miejscu rodzica, który otrzyma tak kosmiczne wezwanie do zapłaty przez internetowe poczynania swojej pociechy?

bEgjuLIZ
bEgjuLJa
bEgjuLJu
KOMENTARZE
(58)
Gość
2 lata temu
Jestem załamana dzisiejszym światem
Gość
2 lata temu
Jakim cudem 2.4 mln?!
Gość
2 lata temu
Porabalo ich to warte tyle nie jest
bEgjuLJv
Bartko
2 lata temu
Hahaha i dobrze!!! Bardzo dobrze!! Uciąć ten syf !!
Gość
2 lata temu
Rodzice powinni ich pozwać o odszkoldowanie za moralne i intelektualne straty, których doznali nieletni oglądając takie badziewie
Najnowsze komentarze (58)
gość
2 lata temu
To chyba jest dość logiczne, że skoro jest to impreza biletowana, z płatnymi streamami od organizatorów, to restreamowanie to właściwie piractwo, które podlega karze. Nie rozumiem zdziwienia. Oczywiście są ludzie, którzy mogli o tym nie wiedzieć, ale to niestety nie jest wymówka...
UNF*CKINBELIE...
2 lata temu
Co? Głośno bym się zaśmiał!
Gość
2 lata temu
Ta linkiewicz jest obrzydliwa
Gość
2 lata temu
Rodzice powinni pozwać do sądu ich za demoralizacje młodzieży
gość
2 lata temu
Musieliby mi zapłacić abym coś takiego obejrzał z własnej woli.
z
2 lata temu
wpuszczaja patusów na ring,ośmieszaja mma i jeszcze domagaja sie za ten cyrk tylu pieniedzy? nienormalni
gość
2 lata temu
Patusy będą oddawać 500 plus przez 20 lat za swoje bombelki
Gość
2 lata temu
Zastrasza dzieci. Które będą popełniać samobójstwa. Zamiast dobrze. Zakodować znaleźli sposób na. Kasę.
bEgjuLJn
gość
2 lata temu
Ale te godlewską i sexmasterke to bym do trójkąta zaprosił :D :D :D
Gość
2 lata temu
Mogą ich cmoknąć, ja mimo zapłacenia musiałam oglądać nielegalnie, bo serwety były przeciążone. Porażka. Niech zaczną od naprawiania swoich błędów
gość
2 lata temu
Dla wszystkich komentujących „czemu aż 2,4 miliona”. Otóż dlatego że za dostęp do oglądania na oryginalnej stronie trzeba zapłacić 20 złotych, wiec siłą rzeczy gdy na takim restreamie oglądających jest 120 tysięcy osób, wychodzi 2,4 miliona.
gość
2 lata temu
pic na wode. już widzę jak wygrywają pozywając nieletnich.
Gość
2 lata temu
Co tam robili nieletni? Organizator pozywa swoich gości? 😂 Kolesie znani ze spania że wszystkim co się rusza w programie mtv wzięli się za interesy więc wiadomo, że wszystko dla kasy zrobią.
Gość
2 lata temu
Nie będą odpowiadać za to. Chyba po prostu chcieli je nastraszyć. W życiu nie wygrają takiej sprawy.
...
Następna strona
bEgjuLJP