Trwa ładowanie...
Przejdź na

Młodszy kochanek Pameli Anderson notorycznie zdradzał ją z innymi kobietami: "Prowadził podwójne życie. TO POTWÓR"

199
Podziel się

Dla Adila Ramiego 51-latka przeprowadziła się do Marsylii. "Ostatnie lata mojego życia były jednym wielkim kłamstwem".

Młodszy kochanek Pameli Anderson notorycznie zdradzał ją z innymi kobietami: "Prowadził podwójne życie. TO POTWÓR"
bDnCHIwl

Mimo niezaprzeczalnej urody i milionów na koncie, Pameli Anderson nigdy nie było dane zaznać szczęścia w miłości. Większość jej byłych partnerów charakteryzowała się skłonnością do agresji i uzależnieniem od używek. Przez to muza Hugh Hefnera od wielu lat funkcjonuje w masowej wyobraźni jako słownikowy przykład ofiary przemocy domowej.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że to nie koniec pasma nieszczęść w życiu uczuciowym 51-latki. W 2017 roku gwiazda Słonecznego patrolu poznała 18 lat młodszego od siebie francuskiego piłkarza Adila Ramiego i zdecydowała się przeprowadzić dla niego z Malibu do Marsylii. W zeszłorocznym wywiadzie dla Daily Mail celebrytka zaniepokoiła fanów, wyjawiając, że ani on nie zna dobrze angielskiego, ani ona francuskiego, ale "łączy ich język miłości, język ciała, inny poziom komunikacji, który jest głębszy niż słowa".

bDnCHIwn

Jak można było się spodziewać, szybko wyszło na jaw, że przy pomocy "języka ciała" Rami porozumiewa się również z innymi kobietami. We wtorek aktorka udostępniła na swoim profilu instagramowym czarno-białe zdjęcie z Francuzem, które opatrzyła długim, dramatycznym opisem.

Ostatnie (ponad dwa) lata mojego życia były jednym wielkim kłamstwem - zaczęła celebrytka. Zostałam oszukana, zwodzona, że niby łączyła nas "wielka miłość". Jestem zdruzgotana tym, o czym dowiedziałam się w ciągu ostatnich kilku dni. Tym, że on prowadził podwójne życie. Zwykł żartować z innych "graczy", którzy mieli dziewczyny mieszkające na tych samych ulicach, co ich żony. Nazywał ich potworami...

bDnCHIwt

W dalszej części wpisu Anderson zaznaczyła, że były ukochany mógł być zaangażowany nawet w kilka relacji z innymi kobietami jednocześnie.

Ale najgorsze jest to, że okłamał wszystkich. Jak to jest możliwe, żeby kontrolować dwa serca i umysły kobiet w tak perfidny sposób. Jestem pewna, że były jeszcze inne. On jest potworem. Jak mogłam pomóc tak wielu osobom i nie być wystarczająco mądra, żeby pomóc samej sobie - rozpacza Pamela.

Naprawdę powinna być zaskoczona?

bDnCHIwu
bDnCHIwv
bDnCHIwO
KOMENTARZE
(199)
GośćSssssssss
rok temu
A czego można się było spodziewać....
Gość
rok temu
Bierze sobie takich facetów to ma. Proste :)
Gość
rok temu
Faceci to świnie. Karma do was wróci wy ohydne fi.u.ki
bDnCHIwP
Gość
rok temu
Zal mi jej naprawde
Gość
rok temu
Trzymaj się Pami! Zasługujesz na szczęście, lepiej być samym, niż w złym towarzystwie!
Najnowsze komentarze (199)
Artur
10 miesięcy temu
Hey Pamela ci którzy tu wpisują takie brednie po prostu ci zazdroszczą twojej kariery i zarobionych pieniędzy .Masz prawo robić co chcesz i żyć jak chcesz Najlepiej jak dla mnie to Faceta powinnaś mieć co tydzień innego he he kogo to interesuje z kim sypiasz i z kim się budzisz rano . Twoja wyłączna sprawa . Szalej żyj jak najlepiej potrafisz i ciesz się tym . Trzymam kciuki.
gość
rok temu
tak to jest jak się tłuczesz z muzelmanem. Trzeba było wziąć normalnego białego.
Gość
rok temu
A co w tym czasie robił starszy kochanek
gość
rok temu
A czego 51 latka szuka u 20-paro latka?, że będzie jej wierny i stworzy z nią rodzinę? Niektóre kobiety to mają skłonność do wkręcania się w świat iluzji. Wiadomo, że taki goguś to o Pameli nie myśli na powarznie.
Gość
rok temu
Faceci ją zaliczają i tyle...Gumowej lalki nikt nie uszanuje.
gość
rok temu
Powinna już iść w odstawkę na emeryturę a nie szukać facetów.Zużyta jest
Gość
rok temu
Biedna ale facet ma wypisane na twarzy kim jest ..
gość
rok temu
Powinna, bo uwierzyła
bDnCHIwH
Gość
rok temu
Co ci ludzie sobie myślą. Taki przystojniak ze starszą panią. Błagam i ona myślała że to będzie taka wielka miłość do końca świata? Sami sobie robicie krzywdę a pózniej jaka wielka rozpacz...
Gość
rok temu
Przystojny diabel 😈
Gość
rok temu
Pam nie płacz. Wszyscy faceci są tacy sami.. :( prawdziwe świnie !!!
gość
rok temu
Wydaje mi się, że szczęścia należy szukać z osobą w podobnym wieku. Wtedy wiele nas łączy, wspominamy lata, w których dorastaliśmy, nie znając się, ale wspomnienia bywają analogiczne. Związki muszą tworzyć ludzie podobni
gość
rok temu
nie mam zaufania do takich picusiów. Odrzucają mnie i obrzydzają.
gość
rok temu
jak się bierze młodego, atrakcyjnego faceta a samemu ma się 50 lat to trudno sie spodziewać innego obrotu sprawy
...
Następna strona
bDnCHIxj