Wtorek 25.06.2019 23:45

Manuela Gretkowska ostro o Polakach: "Lubią dawać du*y każdemu, kto ją posmaruje 500 plus albo obietnicą zbawienia"

Manuela Gretkowska

Manuela Gretkowska ostro o Polakach: "Lubią dawać du*y każdemu, kto ją posmaruje 500 plus albo obietnicą zbawienia"East News

Manuela Gretkowska to pisarka, felietonistka, scenarzystka filmowa i założycielka polskiej Partii Kobiet. Słynie z odważnych poglądów i kontrowersyjnych wypowiedzi, które często zamieszcza na Facebooku. Komentuje m.in. ważne tematy społeczne i wydarzenia polityczne.

Przypomnijmy: Gretkowska wyśmiewa Kaczyńskiego: " Zapomniał podziękować wyborcom, haha! Nie wiedział, jak nazwać macherów od polityki"

W najnowszym wpisie odniosła się do obecnej sytuacji w Polsce i nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Zostało mniej więcej 100 dni do wyborów. Może 100 ostatnich dni, jeszcze nie całkiem, ale demokratycznej Polski. PiS domknie swoje reformy - sądownictwa, szkolnictwa, wszystkiego co pozwalało na normalność. A potem, po iluś latach będziemy znowu szczęśliwi, gdy uda się nam wyzwolić z koszmaru - ostrzega Manuela.

Gretkowska nie szczędzi też krytycznych słów pod adresem opozycji.

PSL, startując samodzielnie, wymyślił program, który da się streścić - Bóg istnieje, więc PSL też. Mogli dorzucić nowoczesny postulat o zaganianiu z pastwisk bydła dronami. A Kaczyński by ich zdyskontował programem: Tucznik powyżej pół tony głosuje, kto mu zabroni? Świni? Z Biedroniem, derwiszem polskiej polityki, nie da się rozmawiać. Z derwiszami się tylko tańczy. Szkoda, że na Titanicu. To tyle o zjednoczeniu opozycji - pisze.

Co do jej przywództwa - wycofanie się Tuska usprawiedliwia jedynie jego nadzieja na najwyższe stanowisko w Unii. Ogłoszenie wyników - 30 czerwca. Jeśli zrezygnuje z kandydowania na prezydenta Polski, przez brak przewagi w sondażach, znaczyło by, że oczekiwał władzy podanej na tacy. Sprytnie? Radził nam przecież użyć sprytu.

Pisarka winą za obecny stan rzeczy obarcza również Kościół, który "jest sprzymierzeńcem PiS-u" oraz młodzież, głosującą na "konserwatywnych idiotów".

Jakby mieli żyć w cyrku z klaunami, a nie demokratycznym kraju. Tak, to klęska szkoły i zwycięstwo lekcji religii nad rozumem - ocenia.

Gretkowska nie kryje rozgoryczenia i snuje czarną wizję przyszłości naszego kraju.

Polska stanie się znowu krajem zastępczym. Już jest drugorzędnym z podróbą chemii, kultury, nowoczesności. Polacy tak lubią, po swojemu, staropolsko w słomianych łapciach i gaciach, dupcyć po bożemu i dawać tej dupy każdemu, kto ją posmaruje 500 plus albo obietnicą zbawienia - kończy swój wywód Manuela.

Myślicie, że zgodnie z jej przewidywaniami, na jesieni znowu wygra Prawo i Sprawiedliwość?

Zobacz też: Gretkowska o zakazie aborcji: "Kobieta jest jak TABERNAKULUM NA DWÓCH NOGACH! Dziewczyny, obudźcie się!"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (529)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 529
Odpowiedz
333 342
zgłoś
Gość 25.06.2019 23:46
Ma racje!!
Odpowiedz
329 332
zgłoś
Gość 25.06.2019 23:46
Ta pani ma świętą rację.
Odpowiedz
318 318
zgłoś
gość 25.06.2019 23:49
Ma, cholera, rację...
Odpowiedz
89 191
zgłoś
gość 25.06.2019 23:50
Kogo to obchodzi
Odpowiedz
311 332
zgłoś
gość 25.06.2019 23:50
Niestety zgadzam się w 100% jeśli PiS wygra będziemy latać jak kiedyś wszyscy w relaksach pamiętacie te buty 😂😂ciemny naród 😂i do kościoła w niedziele na mszę a później do domu żony lać bo wszyscy będą bidować takie długi już mamy a tu dalej dają
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 529