Trwa ładowanie...
Przejdź na

Manuela Gretkowska ostro o Polakach: "Lubią dawać du*y każdemu, kto ją posmaruje 500 plus albo obietnicą zbawienia"

322
Podziel się:

Pisarka snuje czarną wizję przyszłości naszego kraju, jeśli jesienne wybory wygra PiS. Nie szczędzi też słów krytyki pod adresem opozycji.

Manuela Gretkowska ostro o Polakach: "Lubią dawać du*y każdemu, kto ją posmaruje 500 plus albo obietnicą zbawienia"

Manuela Gretkowska to pisarka, felietonistka, scenarzystka filmowa i założycielka polskiej Partii Kobiet. Słynie z odważnych poglądów i kontrowersyjnych wypowiedzi, które często zamieszcza na Facebooku. Komentuje m.in. ważne tematy społeczne i wydarzenia polityczne.

W najnowszym wpisie odniosła się do obecnej sytuacji w Polsce i nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Zostało mniej więcej 100 dni do wyborów. Może 100 ostatnich dni, jeszcze nie całkiem, ale demokratycznej Polski. PiS domknie swoje reformy - sądownictwa, szkolnictwa, wszystkiego co pozwalało na normalność. A potem, po iluś latach będziemy znowu szczęśliwi, gdy uda się nam wyzwolić z koszmaru - ostrzega Manuela.

Gretkowska nie szczędzi też krytycznych słów pod adresem opozycji.

PSL, startując samodzielnie, wymyślił program, który da się streścić - Bóg istnieje, więc PSL też. Mogli dorzucić nowoczesny postulat o zaganianiu z pastwisk bydła dronami. A Kaczyński by ich zdyskontował programem: Tucznik powyżej pół tony głosuje, kto mu zabroni? Świni? Z Biedroniem, derwiszem polskiej polityki, nie da się rozmawiać. Z derwiszami się tylko tańczy. Szkoda, że na Titanicu. To tyle o zjednoczeniu opozycji - pisze.

Co do jej przywództwa - wycofanie się Tuska usprawiedliwia jedynie jego nadzieja na najwyższe stanowisko w Unii. Ogłoszenie wyników - 30 czerwca. Jeśli zrezygnuje z kandydowania na prezydenta Polski, przez brak przewagi w sondażach, znaczyło by, że oczekiwał władzy podanej na tacy. Sprytnie? Radził nam przecież użyć sprytu.

Pisarka winą za obecny stan rzeczy obarcza również Kościół, który "jest sprzymierzeńcem PiS-u" oraz młodzież, głosującą na "konserwatywnych idiotów".

Jakby mieli żyć w cyrku z klaunami, a nie demokratycznym kraju. Tak, to klęska szkoły i zwycięstwo lekcji religii nad rozumem - ocenia.

Gretkowska nie kryje rozgoryczenia i snuje czarną wizję przyszłości naszego kraju.

Polska stanie się znowu krajem zastępczym. Już jest drugorzędnym z podróbą chemii, kultury, nowoczesności. Polacy tak lubią, po swojemu, staropolsko w słomianych łapciach i gaciach, dupcyć po bożemu i dawać tej dupy każdemu, kto ją posmaruje 500 plus albo obietnicą zbawienia - kończy swój wywód Manuela.

Myślicie, że zgodnie z jej przewidywaniami, na jesieni znowu wygra Prawo i Sprawiedliwość?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(322)
Gość
3 lata temu
Ma racje!!
Gość
3 lata temu
Ta pani ma świętą rację.
Gość
3 lata temu
Niech państwo przestanie dawać na kościół!
Gość
3 lata temu
Pani Manuela to osoba która zawsze bardzo pogardliwie mówiła o Polsce i samych Polakach. Ludzie, jak my pozwolimy, żeby nas obrażano to niczego nigdy nie osiągniemy. Trochę dumy a mnie kompleksów! Każdy głosuje jak chce a Pani Gretkowska promuje ogromny hejt i dyskryminacje, dla ludzi którzy jak głosi konstytucja, mają prawo głosować jak chcą.
Gość
3 lata temu
Jest trochę nawiedzona 😀
Najnowsze komentarze (322)
VIVA
2 lata temu
Wygrało PIS i prezydentem został AD Gretkowska wyjezdzaj z kraju.
KACZMAREK
3 lata temu
Spalić na stosie tę czarownicę
gość
3 lata temu
Bo jest coś takiego jak cenzura.Jak nie piszesz po linii Axel Springer właściciela tego portalu,czyli jesteś za PiS-em lub nawet niezależnym to ci nie dopuszczą komentarza.
gość
3 lata temu
Nawiedzona ko-mu-nistka takie ni pies ni wydra
Kobieta
3 lata temu
Pani Manuela w swoim czasie była moją wielką nadzieją gdyby tylko nie świeciła d*p....
gość
3 lata temu
Wszystko to racja.
jan
3 lata temu
opodatkujcie w końcu kościół i tą czarną mafię
Gość
3 lata temu
A ja uważam, że każdy głosuje na kogo chce i nic nikomu do tego, chcesz po, glosujesz, chcesz PiS, glosujesz, ktoś chce biedronia, głosuje, do tej Pani pisarki:chciałbym pogratulować wychowania Pani rodzicom, język taki z ust kobiety? Wstyd, naprawdę, ja bym zapadł się pod ziemię na Pani miejscu, życzę zmiany języka i oby Pani tej d... y nikomu nie dawała.
gość
3 lata temu
Krytykować POtrafi każdy g***i ! Gdyby Polacy mieli tyle pieniędzy co ta pani , to nie łaszczyli by się na 500+ ! Jaką mądrą propozycję dla Polaków ma p.Gretkowska ?
Petroniusz
3 lata temu
...niech lepiej pilnuje swojej...
krzysiek
3 lata temu
manuelo a swoją posmarowałaś?
zxcvbgfdsa
3 lata temu
każdy sądzi wg siebie. Widocznie zna się na tym
zxcvbgfdsa
3 lata temu
każdy sądzi wg siebie. Widocznie zna się na tym
jaro
3 lata temu
Gretkowska jak mi dasz to na Cie zagłosujem, a co
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie