Wtorek 25.06.2019 22:15

Elegancka Joanna Racewicz w szpilkach mknie na skuterze

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz bez wątpienia należy do grona dziennikarzy, którzy nie zamierzają poprzestać jedynie na wykonywaniu swojego zawodu, ale aspirują do roli pierwszoligowych celebrytów. 45-latka od lat chętnie bryluje na ściankach, korzystając z zaproszeń na branżowe imprezy.

Zobacz: Joanna Racewicz kusi opalonym dekoltem na Balu Dziennikarzy

Nic więc dziwnego, że Joasia znajduje się w zasięgu zainteresowań fotoreporterów. Ostatnio coraz częściej fotografują ją jak pomyka na błękitnym skuterze. Dziennikarka upodobała sobie stylowy egzemplarz kultowej włoskiej Vespy, warty około 14 tysięcy złotych. Choć Racewicz w ubiegłym roku zaliczyła mały wypadek, nie zamierza rezygnować z ulubionego środka transportu. Wciąż uważam, że jazda skuterem to naprawdę wielka frajda - wyznała w jednym z wywiadów udzielonych zaraz po wypadku.

Ostatnio paparazzi kolejny raz przyuważyli jadącą skuterem Racewicz. Tym razem prezenterka zaprezentowała się w wyjątkowo eleganckiej odsłonie. Do błękitnego kasku, oczywiście pod kolor pojazdu, dobrała czerwoną, zwiewną sukienkę do kostek i wysokie szpilki w tym samym kolorze. Trzeba przyznać, że prezentowała się znakomicie.

« Poprzednie 1/14

Elegancka Joanna Racewicz w szpilkach mknie na skuterze

2Elegancka Joanna Racewicz w szpilkach mknie na skuterze