Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rosati wygrała z byłym partnerem. Śmigielski dostanie stały zakaz zbliżania się do córki?

442
Podziel się:

"Amerykański sąd po raz kolejny przyznał mi rację" - ogłasza dumnie aktorka.

Rosati wygrała z byłym partnerem. Śmigielski dostanie stały zakaz zbliżania się do córki?

W minioną środę w sądzie w Los Angeles odbyła się kolejna rozprawa w sprawie zakazu zbliżania się Roberta Śmigielskiego do jego byłej partnerki Weroniki oraz ich córki Elizabeth.

Amerykański sąd już raz wydał orzeczenie po tym, gdy Rosati ujawniła, że były partner miał używać wobec niej przemocy - również wtedy, gdy była w zaawansowanej ciąży. Podobno groził także jej yorkowi.

Śmigielski ze swojej strony zapewnia, że nic takiego nigdy sie nie wydarzyło. Na tym tle doszło między nimi do awantury w polskim sądzie podczas rozprawy o ustalenie opieki nad córką.

Weronika nie ukrywa, że z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości jest jej znacznie bardziej po drodze. Dzięki temu, że jej córka, ze względu na miejsce urodzenia, jest obywatelką amerykańską, podlega ochronie tamtejszego prawa i Rosati chętnie wykorzystuje ten fakt przeciwko byłemu partnerowi.

Przed zaplanowaną na środę rozprawą zatrudniła jednego z najlepszych prawników w Los Angeles, bez wahania płacąc mu tysiąc dolarów za godzinę.
Opłaciło się. David Diamond, zgodnie z oczekiwaniami aktorki, doprowadził do odrzucenia przez amerykański sąd wniosku Śmigielskiego o to, by nie był sądzony według amerykańskiego prawa i podtrzymania zakazu zbliżania się do Elizabeth.

Kolejny raz amerykański sąd przyznał mi rację - ogłasza w Fakcie dumna Rosati.

Termin kolejnej rozprawy został wyznaczony na 28 sierpnia. Wtedy sąd podejmie decyzję, czy wydać Śmigielskiemu stały zakaz zbliżania się do córki.

KOMENTARZE
(442)
gość
3 lata temu
Co za toksyczna kobieta!.Nie zyczę zadnemu facetowi blizszej relacji.Ona niszczy kazdego
Gość
3 lata temu
on ma tyle dzieci A jakoś tylko z Weronika takie cyrki
Gość
3 lata temu
Przykro mi jako kobiecie, ze sa takie kobiety układają sobie życie przez chytry plan. Naciągnąć bogatego na dziecko i doić alimenty.
gość
3 lata temu
Szkoda tylko małej :/
Gość
3 lata temu
Każda rozprawa to spektakl :(
Najnowsze komentarze (442)
gość
3 lata temu
b***h nie kobieta ,kazde dziecko mpowinno miec ojca nie tylko ojczyma
gość
3 lata temu
myślę że stali się słynni ..chyba o to chodziło ..jedno jest pewne u nich iskrzy i mają mocne i trudne charaktery...egoiści
...
3 lata temu
Chore zachowanie zabraniać ojcu widywać dziecko... po co to?
gość
3 lata temu
tatuś zapłacił, no tak hajs od ojca dziecka to tak, ale nie może jej widywać? widać na czym jej zależało dobro dziecka czy HAJS?
Gość Rabul
3 lata temu
Patrzę na niego i ojca za krzty w nim nie widzę. Jakiś bufon z wybujałym ego o wyglądzie ge.ja którego dzieci to akurat najmniej interesują. Po co koleś się ukrywa. Niech wyjedzie z kraju żyje z panem sobie kogo to obchodzi. Tylko dzieci niech nie krzywdzi, kryjąc swoją orientację robi tak wielu.
Gość RenulŻen...
3 lata temu
Hejt na Rosati to bezsensu. Co Wam tamatka z dzieckiem zrobiła? Że wychowuje sama dziecko i sobie radzi, a Wam facetom żal d...ściska. Nie.doro.biony ortopeda niech płaci na dzieci skoro nie chciał płacić normalnie jak ojciec łoży na dzieci tylko za przeproszeniem umoczył i po sprawie to niech ponosi konsekwencje swojej niedojrzałości żałosnej. Gadzina zniewieściała pod 50tkę ca.pisko niedojrzałe
Gość Niebogat...
3 lata temu
I bogaci i biedniejsi muszą płacić na dzieci. Jakie to ma znaczenie. Gdyby tak byo to kobiety specjalnie wiązałyby się tylko z bogatymi. A ile jest bogatych a ile biednych facetów?Jesteś bogaty i kasa ucieka na Dziecko?Hm dziwna teoria i nieprawdziwa.
Gość Zuzka
3 lata temu
Podobno to ortopeda dziecięcy. Po takich akcjach przemocy wobec kobiety w ciąży ja już bym takiego doktorka wyrzuciła z zakazem pracy z dziećmi! Jak jemu nie wstyd! Ja bym mu nie ufała wygląda na gej.a i mam nadzieję, że tylko to. Ale dziecka bym mu zbadać nie dała.
gość
3 lata temu
przegrany
Wykidawa
3 lata temu
Ten Śmig nosek ma taki jakby syjoński lub synajski co na jedno wychodzi.
Kopyść
3 lata temu
Psi chwost z tego Śmigla. Ona nie gorsza chabeta.
gość
3 lata temu
zbliżać się nie może ale alimenty pewnie ma płacić?
POLA
3 lata temu
mam wrażenie ,że mści się na ojcu dziecka, bo zostawił ją. miała wielu partnerów i zawsze były problemy . ta kobieta chyba nie potrafi stworzyć normalnego związku.
nie kumam
3 lata temu
Jakos nie slychac zeby ten Smigiel za nia biegal, po co wiec te zakazy??? juz kiedys grzmiala w mediach ze ucieka do US bo boi sie o swoje zycie w Poslce i ciagle tu wraca, co z ta kobieta jest? To naprawde wyglada slabo, urojenia jakies, czy co? On jej wcale nie chce a ta biega po sadach walczac o zakaz zblizania sie jakby co najmniej stal z mandolina pod jej oknem noc w noc.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie