Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mariola Bojarska-Ferenc doradza w sprawie erekcji. "Musimy zadbać o dietę partnera"

70
Podziel się

Propagatorka fitnessu jest zdania, że partnera należy hodować w przyjaznych warunkach i podawać właściwą karmę.

Mariola Bojarska-Ferenc doradza w sprawie erekcji. "Musimy zadbać o dietę partnera"
bCyKFVhN

Mariola Bojarska-Ferenc lubi uważać się za propagatorkę fitnessu w Polsce. Nie brakuje jednak opinii, że to Ewie Chodakowskiej udało się podnieść więcej Polaków z kanapy.

Bojarska-Ferenc nie uważa tego za temat, na który można mieć własne zdanie, a zwłaszcza inne niż ona. Dlatego chętnie nazywa Chodakowską kłamczuchą i zarzuca jej, że dyplom instruktorki fitnessu kupiła na greckim targu.

bCyKFVhP

Żeby zrobić Ewie na złość, zaczęła także afiszować się zażyłością z Anną Lewandowską, mając nadzieję, że prędzej czy później między obiema trenerkami dojdzie do awantury. Nabrała zwyczaju publicznego chwalenia się, że żona Roberta nazywa ją "drugą mamą".

Jednak ostatecznie nie udało jej się skłócić Ewy i Ani, które, jak się wydaje, bezkonfliktowo podzieliły między sobą rynek, zarabiając przy okazji ogromne pieniądze.

bCyKFVhV

Odkąd Mariola zorientowała się, że już niczego nie ugra na sztucznie podsycanym konflikcie, zaczęła szukać innego pomysłu na karierę. Na razie postanowiła zostać ekspertką od seksu po pięćdziesiątce.

Seks jest wtedy tak samo ważny, a nawet ważniejszy i przyjemniejszy, bo wiemy już, czego naprawdę chcemy, a czego nie - przekonuje w Super Expressie. A także co sprawia nam przyjemność. Kobieta rozwija skrzydła, nie ma już menstruacji i nie musi mieć obaw związanych z ciążą. Kobiety w tym czasie zaczynają odczuwać coraz większe pragnienia i potrzeby.
Bojarska-Ferenc przekonuje, że ważne dla osiągnięcia satysfakcji seksualnej jest traktowanie partnera jak istoty hodowlanej, którą należy właściwie odżywiać. Jak wyjaśnia Mariola, jeśli kobieta nie zapewni partnerowi odpowiedniej karmy, to stanie się on osowiały, ospały i ciężko będzie nauczyć go nowych sztuczek.

Kobiety, seks jest w naszych rękach, a raczej w naszych lodówkach - ogłasza z entuzjazmem Bojarska-Ferenc. Zła kuchnia prowadzi do nadwagi i otyłości, tym samym do chorób krążenia, co nierzadko bywa podłożem zaburzeń erekcji. Jeśli nie zadbamy o dietę partnera, będziemy karmić go wysokotłuszczowymi posiłkami, tłuszczami zwierzęcymi, węglowodanami prostymi czyli słodyczami, tłustymi serami czy fast foodami, to potem nie dziwmy się, że nasz ukochany będzie ospały w łóżku i niechętny na seks. Jeśli chcemy, by naszym partnerom się chciało, zawalczmy o to!

_

bCyKFVhW
bCyKFVhX

_

bCyKFViq
KOMENTARZE
(70)
Gość
11 miesięcy temu
Jasne uslugiwac panu i władcy, dietka, sretka i co jeszcze. Kobieto nie te czasy😂
Gość
11 miesięcy temu
What?? To jaśniepan powinien zadbać o siebie. Dorosły jest
Gość
11 miesięcy temu
Znowu kobiety mają o coś walczyć? 😏
bCyKFVir
Gość
11 miesięcy temu
No tak, antykoncepcję mają sobie zapewniać kobiety, o faceta seksualność mają dbać kobiety, o swój wygląd by Jaśnie Panu stawał mają dbać kobiet, a facet może mieć brzucha! O dom i dzieci-kobiety, a jak Pan wyjdzie z dzieckiem na spacer to jaki super tatuś. O to żeby nie było rutyny w łóżku też mają dbać kobiety, a jak Pan zdradzi to też wina kobiety. O obiadki też dbają i o koszulę by w pracy mógł pięknie wyglądać. A jak nie daj Boże będzie wygnieciona to ,,jaką on żonę ma ojojoj". I pewnie by się coś jeszcze znalazlo.
Gość
11 miesięcy temu
A co to zwierzątko domowe, że nie umie własnej diety pilnować? Głupoty
Najnowsze komentarze (70)
gość
11 miesięcy temu
Fitnes nie był popularny przed Chodakowska wiec Bojarska powinna się nie wypowiadać na ten temat
gość
11 miesięcy temu
Bojarska puknij się w ta stara glowe i przestań odzywać bo nikt nie chce cię słuchać.
Gość
11 miesięcy temu
Wymyśl coś mądrzejszego Babciu
Gość
11 miesięcy temu
Potrzebna dieta wzbogacająca mózg Pani .
gość
11 miesięcy temu
Aż tak się upadlać, nie moja bajka.
gość
11 miesięcy temu
A partner nie ma mózgu, że nie może zadbać o siebie?
Anna
11 miesięcy temu
Bardzo dosadny i prawdziwy artykul. Obudzila sie wielka dama fitnessu po tylu latach ciszy... Probowala wybic sie na nowo poprzez krytykowanie innych. Moze powinna byla pozostac w cieniu i ustapic miejsca mlodym, sprawnym osobom jakimi sa Ewa Chodakowska i Ania Lewandowska.
lidka
11 miesięcy temu
Czy dostajecie batona czy majtki od kostiumu za te wypociny......marny tekst chyba facet ma problemy z psychiką ,ze ciągle kopiuje ten sam tekst na Pudelku.To było w 2017 ha ha
bCyKFVij
gość
11 miesięcy temu
Stara torba jeszcze jej dupcenie we łbie.
Gość
11 miesięcy temu
Też już stuningowana.. Gdzie te czasy gdy panie 50+ miały zmarszczki, oznakę dojrzałości i doświadczenia życiowego.
gośćbeata
11 miesięcy temu
Kobito ogarnij się i jeżeli bierzesz leki to bierz mniejszą dawkę bo ewidentnie tobie nie służą
Gość
11 miesięcy temu
Ładna
gość
11 miesięcy temu
pan niech dba sam o siebie inaczej zostanie tylko pilot i kapcie a z trzech rzeczy na P to tylko przejście po pasach
kasia
11 miesięcy temu
Czy Pudelek dostaje pieniadze od chodakowskiej za lans Mariolą? Zaczyna to być chore.......Nie macie co o niej pisać to Bojarską poczepiacie......
...
Następna strona
bCyKFViL