Trwa ładowanie...
Przejdź na

Madzia Wójcik o nowym życiu po "Big Brotherze": "Bardzo dużo ludzi mnie zatrzymuje i chcą hugs and kisses"

102
Podziel się

Aspirująca celebrytka wylądowała na kanapie "Dzień Dobry TVN" ze swoją mamą Mariolą. Jakie są jej plany na przyszłość?

Madzia Wójcik o nowym życiu po "Big Brotherze": "Bardzo dużo ludzi mnie zatrzymuje i chcą hugs and kisses"
bCPbuIZh

Po trzech miesiącach dłużących się eliminacji i mało interesujących wyzwań, najnowszą edycję Big Brothera wygrała wielbiąca róż Madzia Wójcik. Dwa tygodnie po wielkim finale 30-latka zawitała do studia Dzień Dobry TVN, aby zdradzić, jak jej życie zmieniło się po udziale w programie.

W towarzystwie statecznej i eleganckiej mamy Marioli, Madzia opowiedziała między innymi o tym, jak reagują na nią ludzie na ulicy.

bCPbuIZj

Nadal wracam do normalności. Jedyne co się zmieniło, to bardzo dużo ludzi mnie zatrzymuje i chcą hugs and kisses - zdradziła, podkreślając, że wszyscy fani są w stosunku do niej niesłychanie życzliwi.

Wójcik wypowiedziała się także na temat romansu z młodszym o dekadę kolegą z rezydencji Wielkiego Brata - Olehem.

Na razie się spotykamy, randkujemy, poznajemy się dalej. Jest za wcześniej żeby to nazwać. Moi znajomi chcą dać mu szansę i żebym sama zadecydowała. Co będzie to czas pokaże.

bCPbuIZp

Co ciekawe, w przedstawionym widzom materiale wideo, który zawierał liczne wypowiedzi przyjaciół Madzi na temat jej barwnej osoby, nie sposób było doszukać się niejakiego Mileksa, który jeszcze niedawno panoszył się po telewizji jako jedna z najważniejszych osób w życiu Wójcik. Być może celebrytka nie chce być już kojarzona z osobą oskarżaną publicznie o sprzeniewierzanie cudzego mienia na zatrważającą skalę...

Filip Chajzer zwieńczył wywiad z Madzią stwierdzeniem, że jej wygrana w Big Brotherze oznacza, że gdyby wybory do parlamentu przeprowadzić w Internecie, to mielibyśmy zupełnie innych ludzi u władzy. Kontrowersyjna myśl szybko spotkała się z wyraźną konsternacją Kingi Rusin, która zdawała się nie podzielać bujnych wyobrażeń swojego kolegi ze śniadaniówkowej kanapy.

A może jednak zgadzacie się z Filipem i chcielibyście zobaczyć Madzię w roli posłanki?

bCPbuIZq
bCPbuIZK
KOMENTARZE
(102)
Gość
rok temu
Jestem konfjuzd
Gość
rok temu
Kolejna panna nikt
Gość
rok temu
Aj dont noł włot tu sej - szi is fejmus ? 😂
bCPbuIZL
Gość
rok temu
kaczka dziwaczka . nic mi się w tej dziewczynie nie podoba ani to ładne ani mądre😒
Gość
rok temu
No i niech korzysta, co nam do tego tak naprawdę Nikogo przecież nie krzywdzi i nie wywiera złego wpływu na mlodziez jak jakieś patusy typu Godlewskie i te co się ostatnio okladaly w klatce
Najnowsze komentarze (102)
Gość
rok temu
Jak te pustostany się rozplemiaja
Gość
rok temu
Kompletne zera wygrywają. Przecież Madzia nic nie reprezentuje.
Gość
rok temu
Koszmar te ludzie...
Ania
rok temu
Niech ją zamkną gdzieś a nie promują. Dzieci się tylko od niej nauczą że mówienie po polsku z angielskimi wtrętami jest fajne. I tak już jest masakra z językiem polskim, głównie wśród emigrantów, ale w kraju też.
mila
rok temu
tragedia
Gość
rok temu
A czy ona ma c**ę czy co w końcu
Gość
rok temu
Przecież to facet
ONA
rok temu
Central Line in London😂
bCPbuIZD
Gość
rok temu
Sorry ale nie kupuję tego jej peace, kiss and love
Gość♥️♥️♥️
rok temu
Madzia jest kochana !!!
Gość
rok temu
Bardzo pozytywna dziewczyna :)
gość
rok temu
nie rozumię jak ta dziewczyna mogła wygrać big brathera kto na nią głosował owszem jest ładna i tyle rozum ma dziewczynki z zerówki i niestety wiedzę na poziomie zerowym nawet nie potrafi się sensownie wypowiadać
Kochanowski
rok temu
3 kg podpeeździa :)
Gość
rok temu
Używanie TYLKO i WYŁĄCZNIE polskiego języka nie jest na czasie rozumiem?? Kolejna ameba umysłowa....a jeszcze inne będą ją naśladować.... Co za czasy 😲😲😲
...
Następna strona
bCPbuJaf