Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tomasz Kammel komentuje zwolnienie Barbary-Kurdej Szatan z TVP: "Psy szczekają, karawana jedzie dalej"

209
Podziel się

Prezenter sporo zaryzykował, publikując na Instagramie wpis wspierający aktorkę. Myślicie, że narazi się władzom stacji?

Tomasz Kammel komentuje zwolnienie Barbary-Kurdej Szatan z TVP: "Psy szczekają, karawana jedzie dalej"
bCNTNnVh

Kariera Barbary-Kurdej Szatan rozkwitła na dobre sześć lat temu, gdy aktorka wystąpiła w reklamie jednej z najbardziej popularnych sieci komórkowych. Rola konsultantki ds. sprzedaży przyniosła jej tak wielką popularność, że Basia na stałe zagościła w telewizji.

33-latka próbowała wprawdzie już wcześniej swoich sił w programie X-Factor, ale jakoś nie zachwyciła wówczas publiczności. Dopiero promocja jej osoby w Telewizji Polskiej przyniosła rezultaty. Kurdej-Szatan była usilnie lansowana m.in. w serialu M jak miłość, biesiadno-patriotycznym teleturnieju Kocham Cię, Polsko oraz The Voice of Poland.

bCNTNnVj

Od pewnego czasu jednak nad Barbarą zbierały się ciemne chmury. Pupilka Jacka Kurskiego wykazała się bowiem brakiem politycznej lojalności, co w tamtejszych szeregach jest uważane za wyjątkowe przewinienie. Celebrytka brała udział w protestach przeciwko ustawom o sądownictwie, wspierała kampanię Rafała Trzeaskowskiego oraz poparła Paradę Równości, a nawet... porównała w Internecie Polskę do Białorusi.

Aktorka coraz częściej też pojawiała się w konkurencyjnych stacjach, np. w polsatowskim serialu W rytmie serca. Od dawna mówiło się, że jej kariera w TVP wisi na włosku. Dwa tygodnie temu media podały informację, że stacja postanowiła odsunąć ją od prowadzenia The Voice od Poland i The Voice Kids.

Oficjalnie podobno telewizja publiczna też doszła do wniosku, że Basia już się "opatrzyła". Nieoficjalnie miała to być kara za to, że celebrytka nie kryła się ze swoimi poglądami politycznymi.

bCNTNnVp

Aktorka wydała oświadczenie, w którym napisała, że nie podoba jej się sposób, w jaki podziękowano jej za współpracę.

Zwolnienie Barbary poruszyło nie tylko jej fanów, ale też kolegów z pracy. Niespodziewanie głos w sprawie postanowił zabrać inny pupil TVP, Tomasz Kammel.

Zrobiliśmy razem naprawdę wielkie programy. @voiceofpoland @voicekidspoland @dancedancedancetvp i sylwestry w Zakopanem. To były lata współpracy, bez ani jednego (!!!) złego momentu. Jeśli miałbym wskazać w polskim szołbizie mega gwiazdę wolną od palmy, focha i zawiści powiedziałbym - Baśka. Dziękuję Ci dziewczyno. To był naprawdę dobry czas. A co do przeszłości, i sposobów jak powiedzieć komuś #aurevoir, Basieńko - psy szczekają, karawana jedzie dalej. Co mówię Ci ja, gość z wielbłądem ukrytym w nazwisku :))
@kurdejszatan#superstar #supergirl #superwoman#superbuddy
- napisał prezenter.

bCNTNnVq

Pod postem pojawił się komentarz Barbary.

O jaaa.... Tomeczku, wzruszyłam się... Dziękuję Ci bardzo za te ogromnie ważne dla mnie słowa. Jesteś the best !!! Będę tęsknić - napisała.

Myślicie, że tym wpisem Kammel narazi się władzom stacji?

bCNTNnVr
bCNTNnVs
bCNTNnVK
KOMENTARZE
(209)
Wow Tomek
rok temu
Nie bede komentowac tego, czy lubie Pania Szatan, ale Kammel zachowal sie niesamowicie odwaznie (tj. w kontekscie mozliwosci wylania z pracy), super kolega
Gość
rok temu
Po numerze jaki Kamel odwalił razem z Niezgodą nie powinno być dla niego miejsca w żadnej telewizji.
Manol
rok temu
Skomentował, bo wie, że on następny więc nie ma nic do stracenia
bCNTNnVL
Gość
rok temu
No pomijając wszystko to czego ona się spodziewała nadawając na własnego pracodawcę. Z każdej roboty by się wyleciało za krytykowanie szefów taka prawda i nie trzeba tu dopisywać żadnej filozofii
Gość
rok temu
Bardzo ladnie sie zachowal. A swoja droga widze tylko negatywne komentarze pod jej osoba. " wylazi juz z lodowki" etc. Ale nikt w tym kraju nie widzi nic zlego w tym, ze zwalnia się ludzi za poglądy polityczne?
Najnowsze komentarze (209)
Gość
rok temu
Lubie Basie, jest bardzo naturalna i spontaniczna, nie jest sztywna Szkoda mi jej.
gość
rok temu
Psy? Bardzo delikatnie ujęte
nipple
rok temu
Każdy który pluje na swego pracodawcę musi się liczyć ze zwolnieniem... czy to kasjerka w markecie czy celebryta... I czego zdziwieni ,normalna rzecz
Grabina
rok temu
Teraz będzie miała przynajmniej więcej czasu żeby zajmować się Wojtusiem.
gość
rok temu
Te PSY to on tak o sobie?... :D
Joł
rok temu
Nie ona pierwsza wyleciała od Kurskiego min. Joanna Racewicz nie wiadomo za co i po co, i nie ostatnia. Kurski to chory człowiek lubi zmieniać kobiety jak rękawiczki
WarszawskiPie...
rok temu
Masakra ta laska totalne beztalencie..... tylko na tych blond wlosach jedzie....
gość
rok temu
i dobrze niech nie pluje na tych którzy jej płacą
bCNTNnVD
gość
rok temu
Kamel czuje miętę do Szatan, co widać nawet na wizji. Stąd jego frustracja,że nie poprowadzą razem programów...
Gość
rok temu
Pani szatan mi tez nie podoba się poko!!!! Ale nie gryzę ręki która mnie karmi
Gość
rok temu
Zgadzam się z Kammel em pod warunkiem,że szczekającym psem jest Kurdej-SzatanSzatan a karawana TVP
gość
rok temu
Myslę, że nie będzie to miało znaczenia po prostu powiedział jak się pracowało z Kudrej. Za to nie wywala sie z pracy. Kammel robi bardzo dobrą robotę w TVP. Nie wyobrażam sobie programów bez Kammela.
Gość
rok temu
Cama, cama, cama obrońca szatana
Ilona
rok temu
W parze
...
Następna strona
bCNTNnWf