Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika Rosati posądza Roberta Śmigielskiego o spisek: "Seria artykułów w gazecie była prawdopodobnie inspirowana przez drugą stronę"

142
Podziel się

Aktorka uważa, że skoro ona zwierza się tabloidom ze swoich prywatnych problemów, to wszyscy postępują tak samo. "Co jeszcze zrobią, żeby mnie zdyskredytować?" - pyta dramatycznie Weronika.

Weronika Rosati posądza Roberta Śmigielskiego o spisek: "Seria artykułów w gazecie była prawdopodobnie inspirowana przez drugą stronę"
bCxvpeRN

Weronika Rosati od kilku tygodni procesuje się z ojcem swojej jedynej córki, Robertem Śmigielskim. Sprawy sądowe toczą się zarówno w Warszawie, jak i w Los Angeles, gdzie aktorka, korzystając z faktu, że Elizabeth ma amerykańskie obywatelstwo, złożyła wniosek o zakaz zbliżania się Śmigielskiego do niej, córki oraz ich yorka, któremu podobno groził śmiercią.

Ostatnio Rosati udało się przedłużyć zakaz zbliżania, a także doprowadzić do odrzucenia przez sąd w Los Angeles wniosku Śmigielskiego o to, by nie był sądzony według amerykańskiego prawa.

bCxvpeRP

Weronika twierdzi, że została przez byłego partnera zaszczuta i zastraszona za to, że odważyła się ujawnić prawdę o ich związku. Rosati wyznała na początku tego roku, że cieszący się powszechnym szacunkiem i uznaniem ortopeda stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną, a od kiedy zaczęła mówić o tym głośno, mści się na niej.

Dlatego, jak wyznała dyrektorowi programowemu TVN-u, w obawie o swoje bezpieczeństwo musiała zrezygnować z roli w nowej produkcji. W rozmowie z magazynem Party ujawnia zaś swoje podejrzenia, że były ukochany napuszcza na nią media. Nie spodobały się jej zwłaszcza fragmenty, sugerujące, że nie powinna domagać się tak wysokich alimentów, skoro sama dobrze zarabia, ma bogatych rodziców i stać ją na torebkę Gucci, z którą pojawiła się w sądzie.

To dla mnie niepojęte, żeby mieszać alimenty, których płacenie jest obowiązkowe, ze statusem finansowym mamy. Alimenty są obliczane zgodnie z zarobkami ojca i tym jakie warunki zapewniał dziecku, gdy rodzice byli razem - przypomina aktorka. Oczywiście, że będę walczyć o jak najlepsze alimenty dla córki. Która matka by nie walczyła? Ostatnia seria artykułów w gazecie pozwanej przeze mnie o naruszenie dóbr osobistych jest prawdopodobnie inspirowana przez drugą stronę. Bo inaczej nie byłoby wglądu i pozwolenia na publikację poufnych dokumentów sądowych. Co jeszcze zrobią, by mnie zdyskwalifikować? Typowe: to właśnie spotyka ofiarę, która odważa się powiedzieć głośno o przemocy.

bCxvpeRV

Z opinia Weronki zgadza się profesor Magdalena Środa, która w wywiadzie dla Wysokich Obcasów na początku roku pomogła jej nagłośnić sprawę burzliwych relacji ze Śmigielskim.

Przemoc jest przemocą, niezależnie od tego, czy dotyczy kobiet zamożnych czy ubogich - tłumaczy. Każda przemoc powinna być piętnowana.

_

bCxvpeRW
bCxvpeRX

_

bCxvpeSq
KOMENTARZE
(142)
gość
11 miesięcy temu
Trudno stwierdzic jak bylo naprawde ale ona wydaje sie toksyczna.
Gość.
11 miesięcy temu
Czy Weronika nie cierpi czasem na borderline? Biedna dziewczyna. Z bogatego domu, a od zawsze ewidentnie pogubiona.
Gość
11 miesięcy temu
Ona ma coś z głowa. Wystarczy popatrzeć jak kończyła poprzednie związki. Wiecznie zwierza się mediom z prywatnego życia. Kobieta bez klasy
bCxvpeSr
Gość
11 miesięcy temu
Adamczyk pewnie teraz otwiera szampana, że nic juz z nią nie laczy .Na koncu jego też obgadywała .
Gość
11 miesięcy temu
Pewnie oboje grają nieczysto.
Najnowsze komentarze (142)
adam
11 miesięcy temu
Stare polskie przysłowie mówi: jak bronią walczysz o takiej żgniesz. A co myślałaś że masz monopol na media.
gość
11 miesięcy temu
Tak to się zaczyna.... później jest etap śledzą mnie, atakują, widzę fikcyjne postacie podsumowanie schizofrenia . Oby to nie były początki. Sam rozkręciła spirale medialną wykorzystując temat przemocy domowej dla własnych celów tj. wojny z doktorem o kasę i opiekę na córką.
\˚ㄥ˚\
11 miesięcy temu
Poprzednie związki też nie kończyły się ciekawie. Tu jest dziecko i to samo.
gość
11 miesięcy temu
Alimenty są obliczane z możliwosciami finansowymi ojca, a nie jak twierdzi owa pannica z tym jakie warunki zapewniał dziecku, gdy rodzice byli razem
gość
11 miesięcy temu
niby głupawy portalik ale jak ostro cenzuruja wpisy , pousuwali uszczypliwe i przesmiewcze komentarze na temat werki , musi im dziewuszka płacic , nie ma sensu wchodzic
Kola
11 miesięcy temu
Szkoda dziecka. Bo matka to szkoda gadać. Wszystko sprzeda.
gość
11 miesięcy temu
kariera filmową przypomina pauline młynarską , tyle ze z facetami jej słabiej poszło
gość
11 miesięcy temu
Jak trzeba nisko upaść żeby mieć dziecko z żonatym i wielodzietnym facetem. To jakaś paranoja i jeszcze to nagłaśniać.
bCxvpeSj
Gość
11 miesięcy temu
Współczuje facetowi
Gość
11 miesięcy temu
Wstydz sie.. urodzilas bekarta i jeszcze robisz afere na cala Polske i nie tylko..Jego dzeci z loza malzenskiego maja wieksze prawa! Zwyczajnie puscila....sie z zonatym lekarzem i tyle .Kiepska aktorka w zyciu i w filmie!@
Gość
11 miesięcy temu
Zamilcz kobieto, widziały galy co brały
gość
11 miesięcy temu
Mam obawy, że to początek choroby psychicznej u panny Rosati.
Gość
11 miesięcy temu
Niezła psychopatka. Doktor musi gorzko żałować tej przygody.
Gość
11 miesięcy temu
Adamczyk też miał mieć sprawę w sądzie
...
Następna strona
bCxvpeSL