Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika Rosati nie rozmawia z córką po polsku? "Postanowiła mówić do Elizabeth tylko po angielsku"

117
Podziel się

Wszystko po to, aby mała Elizabeth była osłuchana z językiem angielskim już od najmłodszych lat. Dobry pomysł?

Weronika Rosati nie rozmawia z córką po polsku? "Postanowiła mówić do Elizabeth tylko po angielsku"
bDJeINKJ

Weronika Rosati nigdy nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem mediów, jak ma to miejsce od kilku ostatnich miesięcy. Wszystko oczywiście za sprawą informacji dotyczących jej wojny z byłym partnerem, Robertem Śmigielskim. Aktorka wystąpiła o pełne prawo do opieki nad córką i skierowała przeciwko byłemu ukochanemu oskarżenia o znęcanie się, co szybko odbiło się szerokiem echem w prasie. Kolejne doniesienia na temat ich sytuacji od tygodni przetaczają się przez media plotkarskie oraz Instagram, gdzie publikuje je też niekiedy sama zainteresowana. Przy okazji kilka osób publicznych postanowiło zaangażować się w konflikt tej dwójki, opowiadając się jednocześnie po którejś ze stron.

Ostatnio Weronice Rosati udało się przedłużyć zakaz zbliżania, a także doprowadzić do odrzucenia przez sąd w Los Angeles wniosku Śmigielskiego o to, by nie był sądzony według amerykańskiego prawa. Aktorka twierdzi, że została przez byłego partnera zaszczuta i zastraszona, bo odważyła się ujawnić prawdę o ich związku. Rosati wyznała na początku tego roku, że cieszący się powszechnym szacunkiem i uznaniem ortopeda stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną, a od kiedy zaczęła mówić o tym głośno, mści się na niej. Ostatnio posądziła go nawet o spisek, który miałby zniszczyć jej karierę.

Podczas gdy Weronika Rosati i Robert Śmigielski zaciekle walczą w sądzie i obrzucają się kolejnymi oskarżeniami w mediach, mała Elizabeth powoli dorasta i już wymawia pierwsze słowa. Jak donosi Super Express jej matka zadbała o to, aby dziewczynka już nad najmłodszych lat była osłuchana z językiem angielskim. Weronika Rosati mówi do córki podobno jedynie po angielsku, dzięki czemu Elizabeth potrafi już wypowiedzieć słowa "mommy" i "daddy". Aktorka spędza tyle samo czasu w Polsce i w Stanach Zjednoczonych, dlatego zależy jej na tym, aby jej córka była dwujęzyczna. Dla równowagi po polsku zwracają się do niej dziadkowie oraz ojciec. Patrząc jednak na to, że Robert Śmigielski widuje ją jedynie dwa razy w miesiącu, ciężar nauki języka polskiego spada praktycznie w całości na dziadków.

bDJeINKL

Weronika niemal tyle samo czasu spędza w Polsce, jak i w USA. I chce, by jej córeczka nie miała problemów z mówieniem w obu językach. Dlatego postanowiła mówić do córeczki wyłącznie po angielsku, bez względu na to, gdzie obie mieszkają. Dzięki temu Ela będzie dwujęzyczna - potwierdza Super Express.

Przypomnijmy, że termin kolejnej rozprawy Rosati i Śmigielskiego został wyznaczony na 28 sierpnia. Wtedy sąd podejmie decyzję, czy wydać Śmigielskiemu stały zakaz zbliżania się do córki.

bDJeINKR
bDJeINLm
KOMENTARZE
(117)
Monika
2 miesiące temu
mieszkam w Kanadzie i mowie do mojej 3 letniej coreczki tylko po polsku od poczatku bo tak to prawda - polski to jeden z najtrudniejszych jezykow tak wiec jesli od urodzenia sie nie mowi to raczej nie bedzie umiec
gość
2 lata temu
To bez sensu uczyć dziecko języka obcego, jeśli samemu nie ma się dobrego akcentu :/ Na enlinado jest fajna instrukcja jak znaleźć native speakera za darmo. Wtedy rozmawiając z kimś takim, można uczyć się oryginalnego akcentu.
Natalia
2 lata temu
Biedne dziecko
bDJeINLn
gość
2 lata temu
Wstrząsające...może i ten Gościu nic nie warty, ale ona też ma pod sufitem ma powykręcane. Rozchwiana emocjonalnie bogata panienka, której aspiracje zmierzyły się z rzeczywistością i nie ma już pomysłu jak nie wypaść z tabloidów.
Gość
2 lata temu
Najlepiej zrobisz kobieto jak wyjedziesz z tego kraju... Jesteś tak zaopatrzona tylko w siebie i ponura, patrzeć nie oznacza na twój nadasany ryjek.
gość
2 lata temu
Ona z córka chyba nie rozmawia, bo ostatnio widzialnym, że nosi słuchawki będąc z dzieckiem. Izoluje się od dziecka
Moe
2 lata temu
Ale zdjęcie z dzieckiem musi być... Robisz sobie tysiąc zdjęć z dzieckiem i zawsze pilnujesz, żeby nie odwróciło się do obiektywu. To musi być niezły cyrk za każdym razem.
Ale zdjęcie z...
2 lata temu
Robisz sobie tysiąc zdjęć z dzieckiem i zawsze pilnujesz żeby nie odwróciło się do obiektu. To musi być niezły cyrk za każdym razem.
Gostek
2 lata temu
Troszke sie w podobnej zakochalem. ale dzieki Weronice oprzytomnialem. Dalej mnie trzyma ale wiem do czego jest zdolna
Gość
2 lata temu
Angielskiego łatwo się nauczyć, ale polski jest jednym z najtrudniejszych języków świata!
gość
2 lata temu
"Kariera" nie wyszła,więc trzeba zapewnić sobie byt poprzez zrobienie dziecka z majętnym facetem, wywalczyć zakaz zbliżania się i mieć święty spokój.
Gość
2 lata temu
Ona jednak ma kuku....
Gość
2 lata temu
Sorry, ale niestety Żuławski miał rację. Ta panna jest emocjonalnym potworem. Ortopeda musiał bardzo ch myśleć, że w niej zamoczył. Powinien byl sobie "zwizualizować" rozmowę ze swoim potencjalnym dzieckiem i zapytać czy zagłosowałoby na rasotkę jako "mamusię", z tym jej zrytym beretem i całym dorobkiem typu wndstein itd. Koleś powinien był sobie wziąć do serca teksty TEDEgo...
bDJeINLf
gość
2 lata temu
Brawo Weronika Podziwiac tylko jak uporalas. sie. z problemami A dziecko osluchane w obydwu jezykach tylko. zyska
...
Następna strona
bDJeINLH