Poniedziałek 01.07.2019 13:50

Weronika Rosati nie rozmawia z córką po polsku? "Postanowiła mówić do Elizabeth tylko po angielsku"

Weronika Rosati Robert Śmigielski Elizabeth Rosati hotnews

Weronika Rosati nie rozmawia z córką po polsku? "Postanowiła mówić do Elizabeth tylko po angielsku"

Weronika Rosati nigdy nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem mediów, jak ma to miejsce od kilku ostatnich miesięcy. Wszystko oczywiście za sprawą informacji dotyczących jej wojny z byłym partnerem, Robertem Śmigielskim. Aktorka wystąpiła o pełne prawo do opieki nad córką i skierowała przeciwko byłemu ukochanemu oskarżenia o znęcanie się, co szybko odbiło się szerokiem echem w prasie. Kolejne doniesienia na temat ich sytuacji od tygodni przetaczają się przez media plotkarskie oraz Instagram, gdzie publikuje je też niekiedy sama zainteresowana. Przy okazji kilka osób publicznych postanowiło zaangażować się w konflikt tej dwójki, opowiadając się jednocześnie po którejś ze stron.

Ostatnio Weronice Rosati udało się przedłużyć zakaz zbliżania, a także doprowadzić do odrzucenia przez sąd w Los Angeles wniosku Śmigielskiego o to, by nie był sądzony według amerykańskiego prawaAktorka twierdzi, że została przez byłego partnera zaszczuta i zastraszona, bo odważyła się ujawnić prawdę o ich związku. Rosati wyznała na początku tego roku, że cieszący się powszechnym szacunkiem i uznaniem ortopeda stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną, a od kiedy zaczęła mówić o tym głośno, mści się na niej. Ostatnio posądziła go nawet o spisek, który miałby zniszczyć jej karierę.

Podczas gdy Weronika Rosati i Robert Śmigielski zaciekle walczą w sądzie i obrzucają się kolejnymi oskarżeniami w mediach, mała Elizabeth powoli dorasta i już wymawia pierwsze słowa. Jak donosi Super Express jej matka zadbała o to, aby dziewczynka już nad najmłodszych lat była osłuchana z językiem angielskim. Weronika Rosati mówi do córki podobno jedynie po angielsku, dzięki czemu Elizabeth potrafi już wypowiedzieć słowa "mommy" i "daddy". Aktorka spędza tyle samo czasu w Polsce i w Stanach Zjednoczonych, dlatego zależy jej na tym, aby jej córka była dwujęzyczna. Dla równowagi po polsku zwracają się do niej dziadkowie oraz ojciec. Patrząc jednak na to, że Robert Śmigielski widuje ją jedynie dwa razy w miesiącu, ciężar nauki języka polskiego spada praktycznie w całości na dziadków.

Weronika niemal tyle samo czasu spędza w Polsce, jak i w USA. I chce, by jej córeczka nie miała problemów z mówieniem w obu językach. Dlatego postanowiła mówić do córeczki wyłącznie po angielsku, bez względu na to, gdzie obie mieszkają. Dzięki temu Ela będzie dwujęzyczna - potwierdza Super Express.

Przypomnijmy, że termin kolejnej rozprawy Rosati i Śmigielskiego został wyznaczony na 28 sierpnia. Wtedy sąd podejmie decyzję, czy wydać Śmigielskiemu stały zakaz zbliżania się do córki.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (185)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 185
Odpowiedz
456 69
zgłoś
Gość 01.07.2019 13:52
Weronisia ma jakies kompleksy czy ból du. Py.
Odpowiedz
578 101
zgłoś
gość 01.07.2019 13:52
Najwiekszy koszmar kazdego faceta to spotkac na swej drodze taką Werke lub Isabel...Nikomu nie życze
Odpowiedz
29 25
zgłoś
Gość 01.07.2019 13:52
Nie potrafię żyć w samotności 😑
Odpowiedz
453 52
zgłoś
gość 01.07.2019 13:52
z jej akcentem?
Odpowiedz
20 55
zgłoś
Gość 01.07.2019 13:52
Kobiety myjcie psiochy są upały wali ryba na kilometr!!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 185